Сонник безсоння наснилося. До чого сниться безсоння у сні бачити.

Значення сну безсоння – сонник Хассе

Якщо ви спите, а вам сниться, що у вас безсоння – це передвіщає радість і щасливе життя.

Вимушене пильнування біля ліжка хворої людини сниться до отримання довгоочікуваної новини. Вам повідомлять про подію, на яке ви наяву сильно розраховували.

Якщо ви пильнуєте уві сні з радісної причини, наприклад, безсоння у вашому сні трапилося від любові (а особливо, якщо при цьому ви вирішили вийти з дому і прогулятися), то сон сигналить вам про небезпеку, слід посилити пильність і бути обережними в усьому.

Бачити в сні людей, які чомусь сплять в нічний час – до веселого свята, вечірці.

До чого безсоння сниться – сучасний сонник

Безсоння уві сні віщує наближення часів, які дійсно позбавлять вас сну. Це буде дуже неспокійний період, але що буде причиною нічного безсоння, радість або смуток, поки приховано. Якщо уві сні ви страждали від того, що вже дуже довго не можете заснути, то і період хвилювань і переживань триватиме довго.

Якщо хтось знайомий скаржився вам у сні на безсоння, йому незабаром знадобиться ваша допомога, але не матеріального характеру. Швидше за все, він звернеться до вас за порадою чи сприянням у якомусь питанні.

Бачили, як хтось приймав снодійне, бо не міг заснути, – значить, у вашому житті складеться ситуація, коли навколишні вас заспокоювати, вмовляти не турбуватися, і це буде дуже некорисний рада, оскільки від вас буде вимагатися зворотне – прийняття невідкладних заходів.

Езотерика
Додати коментар