Сонник прогулянка наснилася. До чого сниться прогулянку у сні бачити.

Прогулянка, піша прогулянка до чого сниться, сонник Лоффа

Піша прогулянка на самоті служить в сновидінні символом того, що ви хочете розслабитися, уповільнити темп свого життя. Що є причиною цього бажання, можна визначити за обставинами сну і за того, хто вас супроводжував.

Наприклад, прогулянка з дівчиною (для молодої людини) або прогулянка коханою людиною (для представниці прекрасної статі) уві сні можуть означати, що сплячий стурбований дуже швидким розвитком цих відносин.

Прогулянка з другом або подругою може снитися на підставі того, що в реальному житті сновидінню не вистачає часу на дружнє спілкування і він намагається таким чином заповнити його дефіцит.

Крім того, сновидіння про пішу прогулянку може бути продиктовано недоліком засобів забезпечення прогресу в розвитку особистості сплячої людини, а також наявністю деякого заборони, табу.

Як приклад, можна навести сон, в якому заміжній жінці доводиться гуляти з чоловіком, чужим їй і незнайомим. У реальному житті такий розвиток подій для неї неможливо, хоча нічого кримінального в тому, що її просто запрошують погуляти, вона не бачить. Але, якщо в реальності відносини мають натяк на планомірний розвиток, то у сновидінні вона може дозволити собі подібне, як окреме, диференційоване від прогресивного розвитку та морального аспекту дію.

Хочеться виділити і ще один момент: якщо вам довелося гуляти під руку з коханою людиною уві сні, це може вказувати на те, що ви живете різним життям, маєте мало спільних інтересів. Під час прогулянки ви відчуваєте загальний світ навколо себе, здійснюєте спільні відкриття, бачите одні й ті ж деталі.

Прогулянка за руку уві сні – це прагнення до єднання, і в той же час свідоцтво дефіциту спільних життєвих задоволень.

Прогулянка з колишнім коханим або коханою стоїть у цьому ряду окремо. Це говорить про те, що саме з цією людиною ви відчували себе більш комфортно, мали спільність інтересів, вам не було нудно. Що б не сталося, яка б причина не розлучила вас, цей аспект ваших взаємин змусить вас завжди згадувати цю любов з сумом.

До чого прогулянка сниться – езотеричний сонник

Гуляти з дівчиною за руку у сні – до розлуки, швидкого розставання, яке ви будете дуже сильно переживати.

Гуляти з колишнім другом, розмовляти з ним – такий сон говорить про те, що розставання з ним було помилкою, у вас було багато спільних інтересів.

Якщо уві сні вам довелося гуляти по воді, значить, ви страждаєте надмірною зарозумілістю.

Езотерика
Додати коментар