Сонник альпініст приснився. До чого сниться альпініста у сні бачити.

До чого альпіністи сняться, сонник Лонго

Альпінізм уві сні безпосередньо пов’язаний з якимись життєвими висотами.

Підніматися на вершину і розуміти, що це не саме складне і небезпечне сходження – такий сон свідчить про вашу схильність до авантюризму. Крім того, вам легко дається прийняття не тільки відповідальних, але і відверто ризикованих рішень.

Якщо вам снилося, що ви стояли на вершині гори, повсякденне життя здається сірим і буденним. Не маючи можливості її змінити, ви знаходите вихід своїм станом в неординарних вчинках.

Якщо ви здійснювали ризиковане і небезпечне сходження, очікуйте неприємного вчинку стосовно вас від близьких людей. Гіркий осад від нього залишиться довго.

Побачити в сні в ролі альпініста близької людини означає, що він зробить вчинок, вас приємно здивував. Найімовірніше, надасть посильну допомогу в новому вашому починанні. Знак тим більше хороший період для нових справ настає сприятливий.

До чого сниться альпініст – сучасний сонник

Побачений альпініст на схилі – до сімейної сварки. Наскільки благополучно ця сварка вирішиться для вас, залежить від того, вгору або вниз рухався альпініст.

Побачити незнайому альпініста, що стоїть на вершині, або цілу групу – до відмінного завершення справи, причому завершиться воно для вас отриманням непоганого бонусу.

Якщо у вашому сні альпініст зірвався з гори і летить у прірву – до смузі невдач. Тих друзів, яких у цей період ви будете бачити поряд, ви можете зарахувати до істинним, інші – лише приятелі по інтересам.

У прірву, зірвавшись, летите ви – до звістки про зраду. Однак бездумно вірити в цю новину не поспішайте, цілком можливо, вона виявиться брехнею.

Побачити себе в сні альпіністом – до нереальності задуманої вами, незважаючи на те, що мрія така бажана, що не дає спати. Якщо ви при цьому в повному альпіністському спорядженні, вам буде легко пережити це, оскільки вас захлиснуть нові турботи – велика ймовірність зміни місця роботи.

Йти до вершини – швидкий підйом кар’єри.

Бути близько до вершини і не мати сил дійти кілька кроків – такий сюжет сниться до фінансових проблем, з-за яких відійдуть на другий план успіхи на робочому місці.

Езотерика
Додати коментар