Передбачення Білого Пацюка на 2020 рік

пророцтва на 2020

З наближенням зимових свят все більше людей з завмиранням серця замислюються, що принесе рік Білого Металевого Щура. Найбільш точно це можна з’ясувати, проаналізувавши прогнози знаменитих медіумів, які живуть у наш час і століття тому. У дрібницях їхні передбачення розрізняються, але майже всі стверджують: життя продовжиться, а кінець світу настане нескоро.

Відомі провісники

Яким буде рік Білого Металевого Щура, в першу чергу залежить від особистості, яка шукає відповідь на дане питання. Досягти успіху зможе кожен, якщо проявить ініціативу, докладе достатньо сил і завзятості. Більшість медіумів вважає: настає цікавий час. Починається нова епоха, події, що відбулися в 2020 році, визначать подальший перебіг життя ще тривалий час. Ось що розповіли в прогнозах знамениті віщуни.

Більшість пророцтв для України містять наступну інформацію: президент почне активно оновлювати економіку країни, використовуючи досвід європейських держав. Найбільш інтенсивно зміни підуть влітку. Деякі провидці пророкують дружбу і активну співпрацю з Росією. Але існує версія про відокремлення від РФ і союзі зі Сполученими Штатами Америки.

З повним прогнозом ознайомтесь на сторінці «Прогноз для України на Новий 2020 рік» .

Нострадамус написав кілька катренів, присвячених майбутнього періоду. Астролог передвіщає розчарування людей в католицькій релігії, союз Росії з іншими державами і глобальні зміни в системі освіти. Провидець пророкував появу вогняного вісника чи Месії, який об’єднає людей і поведе їх до світла.

Більш детально про пророцтва астролога можна ознайомитися на сторінці «Передбачення Нострадамуса на Новий 2020 рік» .

У записах Ванги йдеться про кардинальні зміни клімату, утворенні нових країн та екскурсіях на Місяць. Вчені відкриють невідомий раніше джерело енергії, а гроші перетворяться в цифри. Крім того, можлива кровопролитна війна християнського і мусульманського світу.

З повним прогнозом ознайомтесь на сторінці «Пророцтво Ванги на Новий 2020 рік» .

Павло Глоба стверджує: прийдешній період стане доленосним і визначить розвиток світу на найближчі 20 років. Старе зруйнується, на його місце прийде нове. Відбудеться глобальний перерозподіл влади, розвал Євросоюзу і перехід від двухполярної до багатополярної системи устрою суспільства.

Мессінг пророкував економічний розвиток Росії, якій активно протистоятиме Америка. Новим суперником РФ стане Китай, але він почне діяти приховано, інтригуючи і влаштовуючи політичні змови.

Сучасні медіуми не залишилися осторонь і зробили свої пророцтва. Світлана Драган віщує економічний крах, який згодом призведе до процвітання. Вірі Леон у видіннях стала підготовка до великої битви. Едгар Кейсі передбачив дружбу Америки з Росією і подальше процвітання країн після підписання мирного договору. Марі Дюваль пророкує розвиток медицини, підключення проводів до мозку і винахід ліків від старості.

З докладним прогнозом ознайомтесь на сторінці «Передбачення провидців і медіумів на Новий 2020 рік» .

Астрологічний прогноз

Фінанси

У рік Пацюка матеріальне становище не залежить безпосередньо від просування по службі. За грошові потоки в першу чергу відповідає Меркурій. Але активний Сатурн відчутно впливає на розвиток кар’єри. Разом планети надають нетиповий вплив. За прогнозом, похвалитися великою зарплатою зможуть тільки люди, які люблять і звикли працювати з ранку до вечора. При цьому вплив професійних якостей і вдалого збігу обставин різко зростає. Головне, щоб людина не лінувався, адже Миша працелюбна і не поважає нероб. Відразу після зимових свят включайтеся в роботу, часу на розкачку мало.

Рік Білго Металевого Щура – хороший період для великих вкладень. Якщо ви давно замислювалися про розробку нового проекту або відкриття бізнесу, то прийшла пора втілювати мрії в реальність. Для отримання хорошого прибутку не поспішаючи все прорахуйте. Якщо почнете діяти під напливом емоцій, можете збанкрутувати. За прогнозом, слід приймати рішення з холодною головою. З’ясувалося, що проект не настільки вигідний, як намагалися продемонструвати? Відмовтеся, навіть якщо співпраця пропонує родич або добрий знайомий.

Бізнесменам в рік Білої Металевої Щури потрібно діяти обережно, особливо якщо випаде можливість укласти надзвичайно вигідний контракт. В ньому напевно є підступ. Не намагайтеся в одну мить заробити велику суму грошей, ви більше втратите, ніж вкладіть. У прогнозах сказано: у рік Пацюка більш надійно проводити не великі угоди, але часто.

Працівникам офісу запропонують додаткове джерело доходу. Прийняти правильне рішення виявиться непросто, та й вибору особливого не буде. Обставини припруть до стінки. Прогноз рекомендує проявити чудеса дипломатії, домовляючись з клієнтами і «вибиваючи» більш лояльні умови. Хочете досягти бажаного – дійте будь-якими доступними способами, крім протизаконних і безчесних. Восени-взимку на роботі станеться неприємна ситуація. Щоб викрутитися, доведеться наступити на горло своїм принципам, але в разі успіху вас підвищать у посаді.

Робота

У рік Білого Металевого Щура за розвиток кар’єри відповідає Сатурн, який увійшов в активну фазу. В результаті людей, незалежно від знаку зодіаку, чекає успіх. Але для цього доведеться постаратися, просто так ви нічого не отримаєте. Навіть найменше перевагу треба буде відвойовувати. Але є і позитивна сторона: працюючи на межі, можна створити щось принципово нове.

За прогнозом, кар’єрне зростання очікує не тільки бізнесменів, але і працівників офісу. Рік Пацюка представить вражаючу можливість відкрити свій проект або, навпаки, якщо фінансова сторона не виправдала надій, повернутися в контору.

Ділкам слід проявити уважність, прийняті дріб’язкові рішення вплинуть на розвиток бізнесу протягом декількох років. Не варто вкладати великі суми, йти на ризик. Щур не схвалює авантюри. Не вистачає грошей? Шукайте для додаткового заробітку надійні і легальні джерела.

Менеджерам не варто приймати важливих рішень, що стосуються їх спеціальності, швидше за все, опоненти приховали частину інформації.

Укладайте домовленості, залучайте до співпраці компанії. Разом ви зможете досягти неймовірних успіхів. Прогноз рекомендує: коли отримаєте прибуток більше вашого звичайного доходу, розділіть її справедливо. 2020 рік – не найкращий час для інтриг або плетіння змов. Робіть чесно і відкрито, в іншому випадку відчуєте негативну дію Плутона. Ця планета, що символізує хаос і руйнування, також перебуває в активній стадії.

Найбільш перспективними галузями в 2020 році є металургія, видобуток корисних копалин і комп’ютерні технології. Якщо діяльність пов’язана з ними, заплануйте на цей період розширення виробництва або масштабну модернізацію.

Особисте життя

Часу на зав’язування романів і флірт стане значно менше. Сатурн з Юпітером, домінуючі на протязі 2020 року, активно змінюють політичний та економічний устрій світу. У результаті доходи підвищаться, а працювати доведеться більше. Але таке положення планет не завадить зустріти судженого або укласти шлюб. Навпаки, без напливу почуттів буде простіше прийняти правильне рішення, не помилитися, піддавшись емоціям.

Рік Пацюка може стати доленосним для самотніх людей. Якщо закохалися – починайте активно діяти. Передбачення радять: щоб досягти успіху, не проявляйте агресію і не намагайтеся виглядати краще, ніж ви є. «Навшпиньки» довго не простоїш, а фальш у спілкуванні відразу почне відчуватися. Природною поведінкою зумієте зробити набагато краще враження. Ще важлива рекомендація – будьте кришталево чесні з коханим, не грайте чужими почуттями.

Доленосна зустріч може відбутися де завгодно: у транспорті, кафе, відрядженні або на інтернет-форумі. Головне, коли будете намагатися відшукати щастя, дійте сміливіше і відкрийтесь всьому новому.

Сімейний прогноз

Якщо на пальці давно є обручка, теж необхідно діяти прямо, відкрито виражаючи почуття, емоції та бажання. 2020 рік оптимально підходить для з’ясування відносин. Люди стануть уважніше один до одного, почнуть чути співрозмовника, інтуїтивно сприймаючи його прагнення. Завдяки цьому можна вирішити давні болючі питання і знайти втрачену любов.

Не виключено, що деякі пари захочуть розлучитися. Якщо ви зрозуміли, що стали абсолютно чужими і разом лише завдяки звичці, то розлучення – найкраще рішення. Не тягніть, в 2020 році розірвання шлюбу пройде максимально безболісно. Але і зайве поспішати не варто, ще раз подумайте, адже дороги назад не буде.

Здоров’я

Наступаючий рік Пацюка сповнений подій і пригод. Значить, від вас буде потрібно проявляти уважність, активність і швидко впоратися з втомою. Щоб встигнути здійснити задумане, знадобиться хороше здоров’я. Тому корисно знати, на що звернути увагу в 2020 році.

Білий Пацюк – витривалий звір, не скаржиться на самопочуття. Одразу після Нового року багато відчують сплеск сил і енергії. Але в березні емоційний підйом почне спадати. Люди будуть уникати гучних компаній, прагнути більше часу проводити на самоті, бажано будинку, з гарячою чашкою чаю, загорнувшись у плед. У даний період велика ймовірність захворіти на застуду, підхопити нежить, можливі часті головні болі і безсоння. Поступово ситуація налагодиться, і ви знову відчуєте прилив сил.

Другий період, коли варто очікувати погіршення самопочуття, – кінець весни-початок літа. Позначиться авітаміноз. Щоб запобігти занепаду сил і неуважність, варто почати вживати більше свіжих овочів і фруктів, завчасно пропити мультивітамінні комплекси і більше гуляти на свіжому повітрі.

Передбачення попереджають: влітку не варто нехтувати технікою безпеки, правил дорожнього руху і уникайте перенапруги. З липня по серпень різко підвищується ризик травмуватися. Лікування виявиться довгим.

Восени знову почне накочувати втома, зневіра, апатія, загостряться хронічні захворювання, почнуться порушення сну і головні болі. Не чекайте, коли стане зовсім погано, при першому погіршення самопочуття відвідайте лікаря і здайте всі необхідні аналізи. Пророкування підкреслює, що в зоні ризику знаходиться серцево-судинна система.

Впоратися з депресією допоможе відпустку. Найкраще поїхати на тиждень з сім’єю на море і насолодитися оксамитовим сезоном. Це не тільки зарядить силами і хорошим настроєм до кінця зими, але і допоможе поліпшити взаємини в сім’ї.

Передбачення гороскопу однозначні: насамперед стан здоров’я в 2020 році залежить від «погоди в домі». Якщо вам є куди і до кого повертатися з роботи, відчуваєте безумовну підтримку близьких, то сили щасливо жити далі будуть з’являтися нізвідки.

Таро

При виконанні розкладу на картах випадає Імператор, яка символізує надійність, інтелект, успіх і лідерство. Але крім усього іншого, вона вказує на надмірну розсудливість, реалізм, холодність і несе жорстку чоловічу енергію. Це означає, що багато залежить від прагнень і мотивації, з якою людина почне втілювати плани в життя.

Прогноз вийшов вельми сприятливий, Імператор вказує на грамотне управління. Багато давні гострі питання вирішаться до загального полегшення, і з’явиться можливість будувати життя в спокійній обстановці.

Політика

У 2020 році заохочується прислухатися до голосу розуму, а не серця. Громадському діячеві, який приймає рішення під напливом емоцій, доведеться змістити пріоритети. Якщо він не почне використовувати холодний розрахунок і логіку, то швидко втратить посаду.

У рік Пацюка зросте актуальність вічних цінностей і непорушних авторитетів. В спілкуванні між лідерами країн з’явиться впорядкованість. Ситуація, коли на переговорах політик віщає про одне, а потім діє протилежно сказаному, стане вважатися поганим тоном і принесе численні неприємності з боку інших держав.

Величезне значення надається тому, хто вирішить взяти на себе зобов’язання. Згодом деякі імена придбають певну славу і стануть загальними. Кращим способом заслужити визнання і повагу виявиться поступати мудро, послідовно і законно. У прогнозі тарологов говориться, що в 2020 році жінки не зможуть домогтися великих успіхів, багато хто з них піде з політичної сцени. Це закономірно, адже карта Імператор символізує чоловіка.

Самопочуття

Питання здоров’я в 2020 році стане дуже актуальним. До такої ситуації призведе активне обговорення в засобах масової інформації рецептів очищення організму, народних методів лікування, різних систем правильного харчування. У передбаченні тарологов говориться, що здоровий спосіб життя зведуть в культ. Це почне дратувати, нервувати і принесе більше шкоди, ніж користі.

Потрібно стежити За самопочуттям, але без фанатизму, не втрачаючи здорового глузду. Якщо виникло нездужання, не затягуйте візит в поліклініку. У рік Білого Металевоїго Щура лікуватися необхідно консервативно, дотримуючись рекомендацій лікаря, не допускаючи самодіяльності. Застосування народних рецептів та сумнівних методів перенесіть на інший час. В цьому році вони спровокують загострення хвороби і погіршення стану.

В період правління Імператора в організмі позначиться кілька слабких місць. В першу чергу – надмірна вага. Сама суть аркана сприяє цьому, адже одне з основних його властивостей – бажання стати більше, сильніше, могутнішим, розширити межі впливу. Тому, якщо ви в 2020 році почали одужувати, спершу потрібно вирішити психологічні проблеми, навести порядок в голові. Тільки після цього сідаєте на дієту і починайте тренування, записавшись в спортзал. В іншому випадку позитивного результату не буде, або він буде короткочасним.

Другий момент, на який прогноз рекомендує звернути увагу – головний біль. Приводів для її виникнення безліч. Але не варто ігнорувати тривожний симптом, якщо мігрень виникає регулярно. Необхідно відвідати лікаря і з’ясувати причини недуги.

Третій момент стосується виключно чоловіків. Якщо представники сильної статі не будуть вести активний спосіб життя, займатися спортом, продовжать зловживати алкоголем і сигаретами, великий ризик появи проблем з потенцією.

Духовність

У 2020 році слід зберігати вірність принципам і світогляду. Будьте чесними не тільки з оточуючими, але і з собою. Самообман може завести людину в неприємності, виплутуватися з яких доведеться довго. Визначтеся зі своїми переконаннями і дотримуйтеся обраного напрямку. Важливо, щоб прагнення були засновані не на матеріальній вигоді і тілесне задоволення, а справедливості і благородства.

Можливо, комусь рік Пацюка здасться незатишним і неспокійним, виникне враження, що все, до чого звикли, почне стрімко змінюватися. Не виключено, що люди будуть відчувати себе скованими обставинами, хтось зрозуміє, щоб досягти бажаного, доведеться отримати нові знання. Але в підсумку неспокійний період закінчиться благополучно. Більшість зуміє відшукати своє місце в житті, відповівши на головні питання, «хто я і навіщо?».

Прогноз, побудований на основі карти Імператор, сприятливий. Даний аркан здатний уберегти людей від того, щоб не впасти в крайнощі, наділивши їх силою духу, розважливістю, інтелектом і збільшивши відповідальність. Тому, – заспокоює передбачення астрологів, – в 2020 році вчені зроблять відкриття, які приведуть до катастроф або світовим війнам.

Загальні рекомендації

Хочете в рік Білого Металевого Пацюка добиватися цілей, просунутися по кар’єрних сходах, налагодити особисте життя і взаємини з оточуючими? Дотримуйтесь порад, які склали тарологи.

  • Беріть на себе відповідальність за вчинені дії. Уникайте екстравагантності, помпезності. Будьте зібраними, обмірковуйте вчинки та їх наслідки. Крайності до добра не доведуть, прагнете до золотої середини.
  • Позначте «територію» і захищайте вам належать матеріальні блага. Якщо помітите, що оточуючі претендують на ваші ресурси, не соромтеся ставити надміру нахабних осіб на місце. У ставленні до іншим людям слід бути чесним і не намагатись привласнити чуже.
  • Настає час мужності. Представник сильної статі є істинним главою сім’ї. Йому потрібно підтвердити це, взявши на себе ініціативу у вирішенні важливих питань. Можливо, необхідно зробити в квартирі ремонт, оновити меблі. Може у ванній давно тече кран, а двері в кімнату скрипить? За прогнозом, рік Металевої Щури призначений саме для таких справ. Сміливіше беріться за роботу, Імператор забезпечить вдале завершення планів.
  • Рекомендація жінкам протилежна. Не хапайтеся за все одночасно, відчуйте себе слабкою і беззахисною. Поруч знаходиться сильний чоловік. Дайте йому можливість проявити увагу, турботу, вирішити проблеми і облаштувати житло.

З, відточуйте професійні навички. Імператор поважає працьовитих, цілеспрямованих особистостей, тому допоможе з кар’єрним зростанням.

Езотерика
Додати коментар