Передбачення для України 2020

пророцтва для україни 2020

Ситуація на Україні активно обговорюється засобами масової інформації та політологам, в тому числі іноземними. Найбільш актуальні питання, на які немає однозначної відповіді – взаємовідносини з Російською Федерацією і конфлікт на Донбасі, громадянська війна і економічний розвиток. У період нестабільності люди все частіше звертаються за консультацією до провидців і екстрасенсів, просять їх зробити прогнози для України на 2020 рік. Адже часто ЗМІ нагнітають обстановку, жонглюючи фактами. У таких випадках звернення до вищих сил здатне дати об’єктивну інформацію. Досвідчені віщуни кажуть, що зробити прогноз, який здійсниться на всі 100%, зможе тільки Бог, але проаналізувавши кілька передбачень, легко простежити загальні тенденції.

Ванга

Болгарська віщунка, пророкуюча, що в 2019 році втомилися від війни і злиднів люди виберуть в президенти особистість, не пов’язану раніше з політикою. Далі в її пророцтвах сказано, що ця людина почне активно покращувати життя народу.

Щиро прагнучи стабілізувати економіку, Володимир Зеленський, на якого вказує даний опис, спробує зупинити збройний конфлікт, що спалахнув у східних областях країни, налагодить політичні контакти з іншими державами і наведе порядок у Верховній раді. В економіці він запровадить європейські методи управління, що дозволить країні в рекордно короткі терміни вийти на новий рівень розвитку.

Прогнози для України на 2020 рік стверджують, що президент почне активно проводити реформи, деякі будуть зустрічати явний протест. Але протягом року економіка країни почне відроджуватися.

Коли народ побачить позитивні зміни і відчує на собі позитивні зміни, ще більше згуртується навколо обраного ними політичного лідера, з ентузіазмом візьметься усувати наслідки громадянської війни.

Докладне передбачення Ванги на Новий 2020 рік

Прогноз на 2020 рік дуже сприятливий: очікується культурний підйом. Українські фільми, роботи художників, письменників, поетів почнуть завойовувати популярність за кордоном. Численні гастролі музикантів та співаків посприяють зміцненню новостворених політичних зв’язків.

2020 рік буде основним у примиренні Росії та України. Ванга каже, що конфлікт вичерпає себе і поступово між двома державами почнуть відновлюватися дружні відносини.

Павло Глоба

Прогноз для України на 2020 рік, який склав знаменитий російський астролог, не можна однозначно назвати сприятливим. Там кажуть, що війна на заході країни закінчиться приєднанням ДНР до Росії.

Доля Криму вже остаточно визначилася в минулі роки, в 2020 році півострів і далі залишиться «окупованим» РФ.

Україна визнає перевагу Росії, і з цього розпочнеться їх мирне співробітництво. Відбудеться налагодження дипломатичних угод, укладання договорів.

Влад Росс

Астролог і учень Павла Глоби налаштований більш оптимістично. Прогноз для України на 2020 виявиться доленосним. Згідно з його пророцтвом, головні зміни почнуться в середині літа після появи миротворчих сил на сході країни. Настає цикл Білій Місяця, яка є однією з найбільш сприятливих планет. Під її впливом війна, що йде в Донбасі, ще до закінчення 2020 року благополучно завершиться.

Астролог передбачив відродження держави. Почнеться активна боротьба з олігархами. Середній бізнес отримає підтримку уряду. Будуть розвиватися галузі космонавтики, авіації і сільського господарства. Хоча в економічній і політичній сферах проблем залишиться багато, 2020 рік намітить перші тенденції до покращення життя. За прогнозом Влада Росса, український народ згуртується і почне разом долати виниклі складнощі.

Найбільш складний період – осінь. Можливі провокації і знецінення грошей, але це тимчасові труднощі на шляху до процвітання.

Віра Ліон

Бачення показали провісниці оновлення України. 2020 рік надасть можливість обнулити інформацію», забути невдачі, почати все заново, але цьому буде передувати часткова втрата суверенітету. За прогнозом країну поділять на декілька частин, які відійдуть Польщі, Румунії та Росії. Такий розвиток ситуації зніме претензії Заходу щодо Криму і ДНР.

Порошенко не забуде про свою невдачу на виборах і подальшому приниженні, – пророкує ясновидиця. Він буде всіляко заважати, шкодити, мстити… Віщунка допускає, що сміливість колишньому президенту і його прихильникам додало обіцянку заступництва з боку США. Але не все так просто, як здається. Віра Ліон стверджує: Зеленському, під тиском Америки, доведеться розібратися з цією «бандою».

У Донецькій Народній Республіці проведуть новий референдум, після якого події почнуть розвиватися зовсім не так, як планував уряд України.

У цілому прогноз на 2020 рік сприятливий: у політиці наступить відлига. Президент буде намагатися поліпшити життя людей, при цьому намагаючись не зіпсувати відносини з Європою, США і домовитися з Росією. Він не стане збагачуватися за чужий рахунок, поставивши на чільне місце добробут держави.

Західні країни як і раніше будуть вимагати продати українські землі, але Віра Ліон не дає чіткої відповіді, чи вдасться чинити опір цьому. Основний вплив на розвиток ситуації надасть поведінка націоналістів.

Нострадамус

Провидець у своїх прогнозах лише опосередковано згадує Україну в контексті «великої гри» світових держав.

Один з його катренів, який дослідники відносять до 2020 року, віщує конфлікт між Росією і поплічниками Заходу. Прогноз такий: протистояння завершиться на користь РФ. З цього можна зробити висновки, що важливість України як антиросійського щита почне зменшуватися. В результаті відбудеться поступове згасання агресивного настрою людей і зміна пріоритетів на більш творчі.

Інші передбачення провидців і астрологів

Хаял Алекперов

Азербайджанський медіум, складаючи прогноз, попереджає: 2020 рік відкриє українцям багато таємниць, які раніше влада ретельно приховували. В результаті отриманої інформації «полетять голови», а репутація України буде очищена перед світовими державами. Тільки після цього можливий економічний ріст і розвиток країни, – запевняє ясновидець.

Наталія Нестеренко

Складаючи прогноз для України на 2020 рік, астропсихолог передбачила зміцнення держави і згуртування народу. Але на шляху до єдності президенту доведеться долати розбіжності, що стосуються мови, культури, релігії, націоналізму і т. д. В результаті частина людей виявиться категорично не згодна з рішеннями, які приймає політичний лідер країни. До кінця 2020 року Зеленський буде активно змінювати усталений порядок речей, коректувати правила, готуючи грунт для впровадження нових реформ і методів управління. Наталія Нестеренко передбачила, що 2020 рік визначить шлях розвитку на найближчі 15-20 років.

Проблеми будуть створювати приховані вороги, інтересам яких загрожує нова політика України. Можливі конфлікти президентської і виконавчої влади, кулуарні інтриги великих чиновників. Для Зеленського не виключена загроза від силових відомств і структур. Будуть спроби скомпрометувати президента, виставити його дії в непривабливому світлі. Згідно з прогнозом, ще одне джерело неприємностей – невдало укладений союз, який обернеться неприємними зобов’язаннями.

Рік буде складним, але, аналізуючи натальну карту інавгурації, ясновидиця передбачила позитивний розвиток подій, економічне зростання і збереження цілісності кордонів. Місяць і Сонце знаходяться в сприятливому положенні, що обіцяє країні процвітання, а труднощі, які виникатимуть, тимчасові.

Єфремова Ганна

Екстрасенс і таролог Ганна Єфремова, роблячи прогнози для України на 2020 рік, вказує: зміни, що почалися влітку 2019 року, набирають обертів. Зміна влади відбувається важко і болісно. Будуть тривалі розбирання, масові зачистки, багато керівників позбудуться своєї посади. Невдоволення діями президента зросте. Мало хто розуміє наслідки проведених реформ, і це лякає людей.

Зеленський почне активно укладати договори з можновладцями і лідерами інших держав, у тому числі, таємні. Це допоможе уникнути кризових ситуацій і активно розвивати економіку. Але дані дії президента народ не підтримає, злякавшись повернення до минулого, почнуться заворушення. Довіру до політичного лідера країни зменшиться, але тільки тому, що Зеленський тримає свої плани в секреті.

Ясновидиця передбачає затяжний період, коли президент не зможе знайти інвесторів. Однак повільно, але поступально економічне становище почне стабілізуватися, фінанси будуть акумулюватися всередині держави. Швидше за все, інвестиції з’являться у другій половині року. Складно вирішити, як правильно розпорядитися грошима. Можливо, їх спрямують на розвиток галузей, пов’язаних з технікою і машинобудуванням.

Володіючи козирі в рукаві, Володимир Олександрович зосередить сили на збагачення країни та примноженні фінансів. Буде складно і важко, не все вийде з першого разу. Щоб втілити задумане в життя, доведеться домовлятися, вести партнерські відносини з главами інших держав. Самостійно Україна не зможе багато чого досягти, адже 2020 – рік Щура – проходить під символом співпраці. Але незважаючи на необхідність взаємодії, президенту слід бути обережніше, підписуючи угоди, хто із союзників захоче підставити його. Це не завадить досягненню цілей, але значно відкине назад.

Не дивлячись на окремі невдачі, люди задоволені правлінням Зеленського, вони будуть вірити в його амбіції і надійність. Навіть виїхали на заробітки фахівці змінять свою думку і почнуть повертатися на батьківщину.

Відео: Астрологічний прогноз для України на 2020 рік від Олени Осипенко

Відео: Що чекає Україну після 2019 року? Передбачення Сидика Афгану і Мольфара Нечая

Езотерика
Додати коментар