Пророцтва Нострадамуса на 2020 рік

пророцтва нострадамуса на 2020 рік

Нострадамус був математиком, філософом і астрологом, але прославився він як провидець. Протягом свого життя написав понад 1000 віршованих прогнозів – катренів, згрупованих по центуріях. Вони охоплюють період від часу, в якому жив учений, і до 3797 року. Багато чого з того, що він описував, вже виповнилося. Деякі люди вважають його прогнози надто туманними і притягнутими за вуха. Проте вчені, які вивчають написані ним катрени, прийшли до висновку, що Нострадамус був генієм, з разючою точністю який написав події прийдешнього.

Військові дії

Не все спокійно в світі. Багато сказане провидцем на це вказує.

У 27-му вірші 5-й центурії говориться:«Персія спробує захопити Трапезунд біля Чорного моря, темрява росіл навколо Фароса і Милитеной, і вода змішується з арабської кров’ю».

Вчені так трактують цей прогноз. Персія символізує Іран, вона спробує захопити грецькі острови, Туреччину, Єгипет. У даного передбачення є велика ймовірність здійснитися. Іран не є мирною країною, ситуація навколо нього вміло нагнітається. Проте з упевненістю сказати, що 2020 рік стане доленосним для цієї держави, не можна.

Іран не в перший раз згадується віщуном. Наприклад, 25-й катрен 5-й центурії:«Коли Сонце, Лев і Венера з’єднаються, затятий арабський принц буде переможений церквою, яка надійшла з-за моря. Персію наповнять біженці, а Єгипет і Візантія стануть жертвами загарбників».

Даний прогноз Нострадамуса на 2020 рік також описує ситуацію навколо Ірану, але в цьому випадку країну, крім її волі політичних лідерів, підхопить вир подій. Мусульманські держави (Візантія), уклавши союз, нападуть на православний світ, але програють. Вчені і політологи, аналізуючи інформацію, прийшли до думки, що цей катрен описує події, які почнуть здійснюватися у 2020 році, а завершаться не раніше 2021 року.

Політика

7-й катрен 6-й центурії явно вказує на Російську Федерацію: «Британія, Дакія і Норнегра перелякані об’єднанням братів. Романське військо, вождь якого галльської крові, буде розбито».

У 2020 році Росія почне укладати нові багатообіцяючі спілки. Провісник не зміг з’ясувати, з якими країнами держава вирішить домовлятися, але абсолютно точно вказав на те, кому доведеться протистояти. У нашому часу на території Норнеглы знаходиться Скандинавія і Норвегія. Нинішня Дакія складається з Югославії, Угорщини і України. Великобританію прогноз Нострадамуса на 2020 рік вказав прямо, без напівнатяків. Якщо придивитися, в цьому немає нічого дивного, адже в даних країнах найбільш розвинена русофобія. Зміцнення позицій Росії викличе у держав багато приводів для хвилювання. Доля «романського війська» ще більше розбурхає і змусить понервувати. Вождь галл – це Трамп, у передбаченні мається на увазі шотландське походження матері політика. З цього можна зробити висновок, що Америці не буде чого протиставити союзу, утвореного РФ, а значить, США втратить лідируюче місце на світовій політичній арені. Детальний прогноз читайте на сторінці: «Росія — Прогноз на Новий 2020 рік» .

Існують прогнози від Нострадамуса на 2020 рік з не настільки явним трактуванням:«Захід стане володарем послання, яке неможливо витлумачити невірно. Ченці смирят гординю. Слово, наче полум’я, може все спалити, і кожен підніметься за покликом призвідника».

Релігія

Астролог, складаючи прогноз, передбачав, що Америка і Західна Європа отримають інформацію, яку не можна ігнорувати або неправильно зрозуміти. Люди дізнаються, що вони стоять на порозі чогось великого. Зміняться і релігійні переконання народів, що проживають в цих країнах. Священики відкинуть лицемірство, лукавство, нанівець комерцію, гординю і проявлять смирення. Не виключено об’єднання православної і католицької віри. З 2020 року релігія залишить спроби змусити людей прийти до Бога, залякуючи небесними карами. Навпаки, церква стане надійною опорою зневіреним і нужденним.

Порівняння слова з вогнем вказує, що людство усвідомлює вплив сказаного на події, що відбуваються, можливо, навчиться втілювати Слово в реальність. Більш правдоподібне тлумачення передбачення зазначає: почнеться активне використання інформації як знаряддя, потужність якого значно перевищує будь-який фізичний вплив.

Багато вчених переконані, скоро прийде час для виконання 56-го катруся 2-й центурії, в якому Нострадамус дав пророкування про кризу, що спіткала церква:«Не все підвладне хворобі і насильству, але піднявшись на самий верх, чернець побачить, як його корабель розбився об скелі. Спроби ж команди піднятися вгору виявляться невдалими».

Розшифровка і прогноз даного катруся однозначні. Якщо раніше церква прагнула вести людей у Боже царство, то у 2020 році вона почне перетворюватися в оплот гріха, а головною метою священнослужителів стане особисте збагачення. Залишиться тільки зовнішній лиск, умовності у проведенні обрядів. Архієпископи перестануть подавати приклад чеснотою, являючи оточуючим падіння у гріх. Цей процес невідворотний і сповільнити його не можна. Дане передбачення Нострадамуса відноситься в першу чергу до католицької церкви.

Інші прогнози

Освіта

«Жінки не будуть навчати, для всіх стане ясно, як знайти щастя і гармонію. Багато медіумів і провидців зрозуміють, що благодать і мир виходять від Бога».

Прогноз Нострадамуса на 2020 рік стверджує, що система освіти зазнає глобальні зміни. Людина почне самостійно знаходити потрібну інформацію, освоювати нові знання й уміння. Дане пророцтво вже зараз почало втілюватися в життя, про що свідчить поява численних віддалених курсів, які проводять по інтернету. Але в даному контексті передрікає, що класичне навчання в школі повністю втратить свою актуальність. Можливо, прогноз Нострадамуса слід трактувати як розвиток у людей умінь швидко знайти щастя.

Якщо подивитися навколо, неважко помітити появу особистостей, що володіють паранормальних здібностей. Маги, екстрасенси, провидці… в майбутньому їх кількість ще більше зросте. Люди почнуть покладатися не тільки на дані, отримані п’ятьма органами почуттів, але і зчитувати інформацію з астралу; звертаючись до вищих сил, сприймати не тільки матеріальне, але й духовне прояв життя, а значить, співіснувати в світі, не порушуючи гармонію всесвіту.

Суспільство

«Приніс важливу звістку стане Королем. Всі знають, що в душі його б’ється шляхетне серце. Новини виявляться важливими настільки, що розбіжності будуть забуті. Вчорашній гордец сьогодні схаменеться і візьметься за голову».

Прогноз Нострадамуса на 2020 рік вказує: люди стануть ближчими до Бога, «повернуться під длань Господня». Не останню роль у цьому відіграє духовенство церков і розвиток паранормальних здібностей, але головне, у світ прийде Месія. Провісник стверджує, що він буде з слов’янського народу.

У свідомості людей стануться масштабні зміни. Визнавши посланника Бога, вони відкриють себе істинного Світла, стануть добрішими і поблажливіше до оточуючих, почнуть проявляти християнські чесноти. Господь зверне до себе навіть затятих атеїстів, явивши чудеса, які раніше згадувалися лише в переказах.

Посланець

Прогноз Нострадамуса на 2020 рік вказує на появу вогняного вісника. Описуючи пришестя, можна сказати:

  • у прагненні вести людей до Світла, навчати співчуття і добра, його буде направляти Бог;
  • примітно, посланника візьмуть і визнають всі світові релігії;
  • слово «король» вжито не випадково, ця особистість буде володіти владою у всіх куточках землі;
  • глави держав схиляться перед Месією, адже вони нічого не зможуть протиставити істинності його суджень;
  • вісник зробить неможливе – зупинить війни і кровопролиття, припинить прояв агресії, коли брат іде на брата во ім’я якихось примарних цілей;
  • він принесе мир і благоденство, дасть шанс вчорашньому вбивці, злодію чи іншого злочинця покаятися і звернути душу до Бога.

Якщо прогноз Нострадамуса на 2020 здійсниться, то цей рік стане поворотним для людства і назавжди змінить хід історії.

Існує інша трактування катруся. Деякі дослідники впевнені, що під полум’яним вісником пророк мав на увазі небесне тіло. Це передбачення появи комети або астероїда, що проходить повз планети. Злякавшись наближення судного дня, люди розкаявся у вчинених гріхах, стануть більш чуйні і поблажливішими, почнуть проповідувати добро і любов до ближнього. Катастрофи не станеться, адже це тільки посланник, мета якого-попередити і наставити на шлях істинний.

Яка б з версій не виявилася правдивою, прогноз сприятливий, біди не буде. Станеться диво, згуртувало все населення Землі. Людство стане на правильний шлях, відхиливши зрада, обман, і почнеться нова епоха відродження.

Езотерика
Додати коментар