Пророкування Ванги на 2020 рік

пророцтва ванги на 2020 рік

Історія появи дару у провидиці дивна. У 12 років, коли дівчинка поверталася додому з сестрами, її підхопив ураган забрав вдалину. Ввечері батьки знайшли зниклу дитину без свідомості. Подорож по повітрю не пройшло безслідно, дівчинка втратила зір, але натомість вищі сили наділили її здатністю дізнаватися майбутнє.

Ванга пророкувала руйнування братів (веж-близнюків) сталевими птахами, проникнення Китаю (його продукції) в кожен будинок, чорношкірого президента США, який зруйнує країну в пісках (Іран і Сирію), і багато іншого. Однак провидиця допускала помилки. Найзнаменитіші з них – ядерна війна в 2010 році і смерть 4-х глав держав у 2000-2003 роках.

Пророцтва світового масштабу

Ванга зробила багато прогнозів, але вона виражалася фігурально, тому буває складно зрозуміти, що мала на увазі віщунка, поки подія не відбудеться.

 • «Немовля об’єднає півсвіту в молитві. Коли дитина виросте – стане великим». Швидше за все, передбачення Ванги відноситься до випадку в російському місті Магнітогорську, коли взимку після обвалення будинку грудна дитина перебувала під завалами більше доби. Поки хлопчик був у лікарні, півсвіту з завмиранням серця стежили за його долею. Але прославився він, коли подорослішає, ще не відомо.
 • «Місяць підкориться звичайній людині». Космонавти збираються влаштовувати на Місяці екскурсії. Вже закінчується конструювання космічного корабля і розпочато набір першої експериментальної групи відвідувачів. Наскільки задум вдасться, покаже 2020 рік.
 • Утворюються нові країни. Даний прогноз інтригує, але Ванга не уточнила, де і за яких обставин це станеться.
 • У 2020 році народиться дуже багато обдарованих, талановитих дітей. Коли вони виростуть, стануть видатними вченими і зроблять безліч відкриттів, в тому числі, виявлять нову планету, придатну для життя людей. Але перетворити її в колонію Землі вдасться далеко не відразу.

Клімат і екологія

 1. «Сніг панує над людством, за своєю примхою піднімаючи моря, влаштовуючи повені». Вчені підтверджують можливість несприятливого розвитку подій і виконання прогнозу Ванги в 2020. Екологи, які спостерігають за льодовиком Ларсена, очікують швидкий відкол величезного шматка. Дрейфуючий на північ, до екватора айсберг здатний спровокувати катастрофу, адже саме льодовик Ларсена найбільш сильно впливає на рівень світового океану. Швидше за все, клімат планети кардинально зміниться.
 2. У 2020 році очікується екстремальна спека. «Дуже душно, не було спекотно, сонце пече», – говорила провидиця. Довгий час не буде дощів, великі річки подрібнішають, дрібні пересохнуть. Однак на якість врожаю погода не вплине, і голод людству не загрожує.
 3. Пророкування Ванги на 2020 рік містять попередження про хвороби шкіри в результаті підвищення сонячної активності.
 4. На сході Китаю відбудеться серія сильних землетрусів. Їх спровокує діяльність людства, недбале ставлення до екології планети.
 5. В Африці почнеться епідемія, яку не зможуть перемогти на протязі 2020 року. Тільки в 2021 році лікарі знайдуть ліки від страшної хвороби, але до цього вона встигне забрати багато життів.

Політичні пророцтва

Існують різні передбачення Ванги на 2020 про розвиток країн і світового співтовариства. Не завжди її слова зрозумілі. Щоб з’ясувати істинний сенс прогнозів, потрібно сприймати їх у первісному вигляді.

 • «Країна, в якій встає сонце, отримає дар». Дуже ймовірно, що тут мається на увазі Японія, яка поклала око на острови, що знаходяться на території Росії. Зараз глави держав намагаються домовитися про передачу Південних Курил.
 • «Спустошення Європи». Цей прогноз неоднозначний, можливо, провісниця мала на увазі вихід Великобританії з Євросоюзу і наступний за ним розпад ЄС.
 • Але існує й інша трактування даного передбачення Ванги на 2020 рік. Цю версію підтверджує така фраза ясновидиці: «Інакодумці, є слугами диявола, вчитись жертвами». На території Європи розгориться релігійний конфлікт, який почнуть «постраждалі, які здобули силу». Дане трактування передбачення маловідоме. Ймовірно, тут маються на увазі біженці з північної Африки і мусульманських країн, які зруйнують нині існуючий порядок. Конфлікт триватиме кілька років. У результаті великого кровопролиття Європа спорожніє. Потік біженців накриє залишилися в стороні держави.
 • «США втратить голову, вік знищить країну». Швидше за все, мова йде про прийдешні у 2020 році на виборах президента Америки. Адже практично всі кандидати досить немолоді чоловіки. Новий правитель не принесе країні процвітання і безславно піде у відставку.
 • «2020 рік виявиться переломним. Гроші знеціняться, замість них виникнуть цифри». Можливо, провидиця передбачала виведення з обороту паперових банкнот, заміна їх на безготівковий розрахунок, який зараз використовують все більше. Але є ще одна версія: Ванга пророкувала появу кріптовалюти, ціна якої щорічно зростає. Даний прогноз можна вважати не тільки розгаданним, але і частково справдившимсь.

 • «Ластівка в’є гніздо». Цей сприятливий прогноз стосується України, бо даний птах є одним із символів країни. Ситуація в державі почне стабілізуватися, люди займуться відновленням держави після важкого періоду і накопиченням добробуту.
 • «Здобуття нового джерела енергії, за своєю потужністю можна порівняти з сонцем». За даним передрікання ведуться численні суперечки. Одне зрозуміло точно, якщо прогноз Ванги на 2020 рік не має переносним смислом, то країни, в яких економіка зав’язана на видобутку нафти, вугілля і природного газу потраплять у скрутне становище. До таких держав відносяться США, Іран, Китай, Росія, Катар, Індія та інші.
 • Пророкування Ванги на 2020 рік говорить: «З’явиться неординарна особистість, яка змінить звичний порядок речей, згуртує навколо себе людей і подарує нову надію». Що малося на увазі пророчицею, достеменно невідомо, але дослідники припускають – це буде правитель якоїсь країни.

Серед прогнозів провидиці багато обіцянок катастроф, але також є світлі моменти, які дають надію, що катаклізм завдасть мінімальні негативні наслідки і шанс, що все закінчиться добре.

Езотерика
Додати коментар