Ігор: значення імені Ігор. Доля і характеристика імені

Ім’ям Ігор батьки називають хлопчиків в православних сім’ях слов’янських країн.

Різні лінгвісти висувають різні гіпотези щодо виникнення ім’я Ігор. Домінуючою є так звана «норманнська» гіпотеза, згідно з якою Ігор — російський варіант прочитання шведського Ингвард, що на сучасну українську перекладається як «воїн Інга», або «захисник бога блискавок», або просто «воїн». В російськомовне середовище ім’я Ігор потрапило в часи покликання варягів на князювання в Новгороді. Раніше існував ще варіант — Ингварь, але через багато століть до нас дійшло лише ім’я Ігор.

Інша гіпотеза, автором якої є Ломоносов, але яку відкидають сучасні історики (з-за того, що вона грунтується лише на патріотизм Ломоносова, а не на історичних фактах), ім’я Ігор виникло від протослов’янської слова «ігрь», яке трактується як «гра». Є ще «татарська» гіпотеза, за якою ім’я Ігор походить від слова «ярмо». На сьогодні ніхто з фахівців не сприймає її всерйоз. Короткі форми імені Ігор — Гога і Гоша застосовуються ще до імен Георгій і Єгор.

Психологічний портрет чоловіка по імені Ігор

Хлопчик, якого батьки назвали Ігорем, довгий час не може знайти собі товаришів для ігор. Ігор рідко кидає друзів, так як Ігорьок хоче бути головним. Але лідерських задатків у Ігоря немає. Гоша воліє всі проблеми вирішувати поступово. Ігорьок спокійний, але багато чого вимагає від інших.

Ігор дуже діяльний. Ще Гоша — оптиміст по натурі. Однак Ігорьок занадто пихатий. З-за цього Гоша на всіх дивиться зверхньо. Ігорьок намагається оточити себе ідеальними людьми. З іншими Ігорю дружити не хочеться.

Часто Ігор досягає успіху в житті. Але Ігорю потрібен наставник. Нерідко їм стає мама Ігоря. Це відбувається тому, що їй вистачає стійкості, і вона знає, як вплинути на Гошу. З нею у Ігоря все вийде.

Коли Гоша стане дорослим, то буде приймати рішення самостійно. Але Гога завжди про все буде повідомляти мамі. Ігорю це потрібно, так як він звик до її схвалення.

Гоша намагається стати главою сім’ї. Але Ігорю потрібен конкурент в особі дружини. Дружина Ігоря, в той же час, не повинна бути надто незалежною, щоб Гога все ж міг домінувати над нею.

Ім’я Ігор сумісно з наступними жіночими іменами: Аліна, Анастасія, Анна, Дар’я, Катерина, Ірина, Лада, Людмила, Марія, Наталія, Оксана, Ольга, Поліна, Світлана, Софія, Тетяна, Юлія і Лариса.

У чоловіка, що носить ім’я Ігор, іменини припадають на 18.06 і 2.10.

Езотерика
Додати коментар