Ібрагім: значення імені Ібрагім. Доля і характеристика імені

Іменем Ібрагім батьки називають хлопчиків в мусульманських сім’ях татар.

Походження імені Ібрагім

У лінгвістів немає єдиної теорії щодо виникнення ім’я Ібрагім. Основна гіпотеза полягає в тому, що ім’я Ібрагім виникло або у арабів, або у тюрків, так як їм часто називають чоловіків-мусульман. У перекладі на сучасну українську ім’я Ібрагім означає «пророк». Цей когноним — український аналог древньосемітського імені Ибрахам. Так звали одного з основних мусульманських пророків.

Європейські філологи вважають, що Ібрагім — перейшло в арабську мову ім’я Авраам. Воно перекладається з івриту як «родоначальник». Так в Біблії звали родоначальника роду ізраїльтян. Ім’я Аврам трактується як «батько». За наказом Господа цей пророк змінив ім’я Авраам.

Іменем Абрам в Росії та Україні часто називають хлопчиків в сім’ях противників реформи патріарха Никона.

Найімовірніше, що ім’я Ібрагім було більш зручним у вимові для арабів, ніж Авраам. Однак воно має таке ж значення — «засновник роду». Для кожного етносу засновник роду, природно, свій.

Характер чоловіка на ім’я Ібрагім

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Ібрагім, буде більш активним, ніж його однолітки. Абрам обожнює солодке. Незважаючи на хороший апетит малюка, батьки не повинні дозволяти йому переїдати. Незважаючи на свою активність, дитина на ім’я Ібрагім відрізняється відповідальністю. Улюбленими іграми Абрама будуть конструктор, машинки та рольові ігри. Хлопчина не стане ображати тих, хто слабший, але і грати з ними не стане. Він любить плавання і велоспорт. Багато часу дитина проводить за книгами. Карати Ібрагіма прочуханкою безглуздо. Це викликає в дитині лише злість і бажання втекти.

Народжений взимку володар ім’я Ібрагім часто буває жорстоким. У цього Абрама дуже вразливе почуття власної гідності. З-за цього з людиною, який носить дане ім’я, буває складно знайти спільну мову. Часто «зимовий» Ібрагім робить все по-своєму, хоча його попереджають про наслідки. Абрам до будь-якої проблеми підходить творчо. Ключ до розташуванню Ібрагіма — спільні теми для розмови.

Якщо чоловік з ім’ям Ібрагім святкує день народження восени, то йому притаманний аналітичний склад розуму. Нерідко такий Абрам може пройти повз чужого горя. Допомогти володар цього імені може лише тоді, коли відчує наживу. Ібрагім, насамперед, думає про своїх грошах або своєї сім’ї. Неприємності співробітників не будуть цікавити Ібрагіма, поки йому не запропонують винагороду. Але «весняний» Абрам завжди чесний і справедливий.

«Літній» Ібрагім — дуже начитаний і тактовний чоловік. З ним дуже легко спілкуватися. До дівчат носій імені ставиться як справжній джентльмен. З-за цього Абрам ніколи не обділений жіночою увагою. Цей чоловік ніколи не залишить товариша в біді. При цьому він не ганчірка і здатний відстоювати свої позиції. Сам же Абрам воліє вирішувати проблеми самостійно. Він легко заводить і розлучається з друзями.

Народжений навесні Ібрагім — справжній нарцис. Чоловік з цим ім’ям завжди прагне бути в центрі уваги. Без постійного спілкування Абрам починає «киснути». Якщо він довго знаходиться один, то у нього трапляються апатія і почуття пригніченості, які переростають в депресію. Ібрагіму потрібно бути впевненим у завтрашньому дні. Причому це стосується не тільки грошей, але і кола спілкування. Цього досягти важко, так як сам Абрам дуже мінливий. Часто одружується рано, але потім розводиться.

До родичів людина з іменем Ібрагім ставиться дуже добре і завжди допомагає. Абрам не з тих людей, які забувають про день народження близьких.

У чоловіка, що носить ім’я Ібрагім, іменин немає.

Езотерика
Додати коментар