Сонник апетит приснився. До чого сниться апетит у сні бачити.

Значення сну апетит – сонник Хассе

Апетит у сновидінні сигналізує про хворобу шлунка.

До чого апетит сниться, сонник Лонго

Апетит під час їжі сниться до нових знайомств.

Їжа без апетиту у будь-якому прояві – симптом хвороби. Якщо якесь нездужання ви відчуваєте вже зараз, вам терміново потрібна лікарська допомога.

Бути в гостях за столом і їсти з апетитом – сон обіцяє знайомство, яке переросте в теплі особисті стосунки. Вони будуть щасливими, але нетривалими, тому не варто спокушатися. Кілька приємних зустрічей і веселих вечорів, не більше того.

Снилося, що ви їли в гостях без всякого апетиту, – означає таке швидке знайомство, яке ні вам, ні партнерові не принесе ні радості спочатку, ні розчарувань після того. Знову ж слід подбати про здоров’я.

Дивитися, як у вашому домі з апетитом їсть хтось інший, а вам чомусь здається неприємним, – сон означає, що ви заведете нових друзів, через яких зіпсуються стосунки зі старими. Більше того, можуть бути і неприємності. Нехай не обдурить вас їх зовнішня симпатичність і порядність, що розташовує до довіри. Потримайте їх на відстані, не будьте відвертий хоча б перший час, ситуація стане зрозумілою досить скоро.

Хтось незнайомий їсть без апетиту – ви зможете уникнути важкої хвороби, і допоможуть вам у цьому або батьки, або інші близькі родичі.

Езотерика
Додати коментар