Герман: значення імені Герман. Доля і характеристика імені

Ім’ям Герман батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Німеччини.

Походження імені Герман

Серед лінгвістів існує кілька теорій про виникнення ім’я Герман. Одні вважають, що воно з’явилося в стародавньому Римі від слова «germanus», яке на сучасну українську перекладається як «рідна», «близький» або «справжній». Очевидно це пов’язано з тим, що римляни так називали германські племена, які жили общинами, пов’язані кровними узами.

Інші фахівці схильні стверджувати, що ім’я Герман — один з аналогів древньосвебского імені Германн (або Херманн), яке перекладається як «боєць». На сьогоднішній день це різні імена.

Також існує теорія, що ім’я Герман раніше було загальним і було відсиланням до походження людини. В цьому випадку воно походить від римського «Germanicus» і означає, що людина родом з Німеччини (область в географії римлян), пізніше це слово перетворилося в звичне нам «німець». Зараз таких людей називають німцями.

У просторіччі ім’я Герман стає Єрман, Арман. На Русі це ім’я перетворилося в Єрмак, яке є скороченим варіантом імен Єрмолай і Веремій.

Характер чоловіка по імені Герман

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Герман, буде рости дуже активним. Часто інші люди будуть страждати від дратівливості маленького Германа. Гера дуже важко і близько до серця приймає ті випадки, коли у нього щось не виходить. Однак Герман не потребує постійної турботи. З-за гіперопіки Герман перестає проявляти ініціативу і не намагається навчитися чомусь новому.

Коли юнак з ім’ям Герман стає старше, то усвідомлює, що отримати бажане можна не тільки щось роблячи, але і обдуривши інших. Германові не чужа підлість, якщо він почує можливу користь. Гера, по своїй суті, — прагматик і скептик, який вважає, що світ можна пізнати лише розумом. Також Герман досить зібрана людина з сильним характером, завдяки якому Гера часто домагається успіху.

Володаря імені Герман не можна назвати кар’єристом. Часто Гера вибирає для себе творчі спеціальності, наприклад, поезія чи музика. Чоловік з ім’ям Герман зазвичай грамотний технічно, але рідко вибирає професії, пов’язані з наукою або медициною. Для цього Германові не вистачає посидючості й ретельності.

Часто у навколишніх складається думка, ніби носій імені Герман — самітник. Деякі вважають Германа надто безпосереднім — їм здається, що Гера висловить свою думку навіть тоді, коли не просять. Герман користується популярністю у жінок. Нерідко саме жінки спрямовують Германа на правильний шлях. Однак Герман легко змінює думку. Він вирішує, не замислюючись, що дратує дівчат. Вони не вважають, що на Германа можна покластися. З-за цього в особистому житті Герман нещасний. Гера часто забуває про потреби дружини і дітей і намагається абстрагуватися від проблем з допомогою хобі.

У людини, що носить ім’я Герман, іменини припадають на наступні дати: 23.02, 2.04, 25.05, 6.07, 11.07, 20.07, 9.08, 12.08, 24.09, 8.10, 11.11, 13.11, 19.11 і 26.11.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар