Гаррі: значення імені Гаррі. Доля і характеристика імені

Ім’ям Гаррі батьки називають хлопчиків в католицьких сім’ях Британії та Ірландії.

Ім’я Гаррі має старофранцузьке коріння, раніше вимовлялося як Генрі. Але зараз частіше вживається інша форма імені Гаррі — Генріх. Нерідко ім’я Гаррі використовується як скорочений аналог для таких когнонимов як Генріх або Гарольд. Але в наші дні все так само часто імена Гаррі і Генрі є різними самостійними іменами.

У деяких мовах ім’я Гаррі має такі варіанти прочитання як Херрі і навіть Енрі. Жіночого парного імені в імені Гаррі не існує, але часто так ласкаво називають дам на ім’я Гаррієт.

Характер і доля володаря імені Гаррі

Хлопчик, якого батьки назвали Арі, не стане кошмаром для батьків. Єдине, що дитина не буде відрізнятися сильним імунітетом. Гарік — природжений лідер, проте не завжди хоче бути головним. Іноді він може здаватися інтровертом. Херрі дуже обдарований. Цей хлопчик з захопленням займається малюванням, моделюванням або проводить час, спостерігаючи за інтелектуальним спортом. У школі хлопчик Арі має кращі оцінки з математики та англійської. Підліток ці ім’ям характером нагадує маму, що часто помічають інші люди. Ці юнаки не імпульсивні і не люблять зайвий шум.

Зимовий носій імені Гаррі більш обдарований, ніж інші, і частіше досягає успіху в житті. Але і займаючи високу посаду, Арі не кидає старих друзів. Херрі, який святкує день народження навесні, володіє великою силою волі і такої ж впертість. Він хороший водій і автомеханік.

З-за свого терпіння чоловік з ім’ям Гаррі вдало одружується. Але він часто ревнує дружину, а з-за свого егоїзму свариться з-за дрібниць. Нерідко дружиною Арі стає істеричка, яка займає у відносинах чільну позицію. Херрі не любить адреналінові шторми. Якщо Генрі розлучається з коханою, то довго не може почати нові стосунки.

Володар імені Гаррі любить гостей і у нього багато друзів. Арі ніколи не відмовить того, хто в біді, що іноді виходить боком. Річний Херрі володіє безліччю згубних нахилів.

У людини з ім’ям Гаррі немає іменин.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар