Елла значення імені

Скорочене написання імені Елло — Леля, Лека, Лора, Ела, Еля, Лена, Нора, Еллонька, Їла, Елюша, Еллочка, Єлю.

Інші словоформи імені Елло — Ізабелла, Еленора, Леонора, Ленора, Ела, Алиенор, Еллі, Елеонора, Ельвіра, Линора, Елинора.

Витоки появи імені Елло

Серед греків, англійців, євреїв, католиків і німців це досить часто зустрічається ім’я.

Ім’я Елла надзвичайно популярне у ірландців, австралійців, англійців, в США, Новій Зеландії, Канаді і деяких інших англомовних країнах. Вважається, що воно походить від слова «еос» (грецькою «світло» або «зоря»).

Також є версія, що в імені Елло нормандське походження. У цьому випадку воно є словоформою типово німецького імені Alia. Перекладів слова кілька: «повністю», «всі», або «інша». Цікаво, що ім’я Alia входить в багато германські імена як їх складової частини.

У євреїв Ела — ім’я богині (іврит мова). Це стало причиною, що в сім’ях віруючих ім’я не використовують. Однак інший смисловий переклад — «фісташкове дерево» — дозволив побожним євреям при бажанні називати так своїх дочок.

Ще два варіанти «народження» імені Елло — від давньоєврейського імені Елеонора («Бог є світло») і давньогрецького слова «элеос» («милість»). Імена Еллен (вона ж Олена), Еліана, Ізабелла, Еліна і Ельвіра — ще одна варіація імені Елла. Єлизавету Романову на заході звали Елла.

До дівчинки з ім’ям Елеонора, Габріелла або Ельфріда зверталися як до Елі. А зменшувальні словоформи імені, такі як Нора, Леся, Еля і Лора, одночасно належать до повноцінних іменами.

День ангела Елла справляє тоді, коли свої іменини відзначає Елеонора.

Вплив імені на характер і долю

Оскільки малятком Еллочку нестримно балують і потурають всім її примхам, вона зростає впертою і примхливою. Причому перевагу дівчинка віддає не матері, а батька.

Приблизно в 5 років Елла починає змінюватися — вона заспокоюється, стає більш розважливою. У неї багато друзів, вона любить увагу до своєї персони і не соромиться брати участь у ранках і дитячих виставах, причому розраховує тільки на головні ролі.

Елла, яка з’явилася на світ взимку, характером сильно нагадує свою маму, але більше любить батька. Навіть дитиною вона воліє фільми, наповнені змістом. Їй цікаво все нове, вона завзята «чомучка» і не втомлюється приставати з питаннями до своєї матері.

Елла цей шибеник, причому вона воліє спілкуватися з хлопчиками. Подруг у неї менша, ніж друзів. Це товариська, весела і активна дитина, яка охоче вплутується в різні пригоди. Наслідки своїх дій її мало цікавлять, тому довіряти їй беззастережно не варто.

Елла добре вчиться в школі, встигаючи з усіх предметів, але віддаючи перевагу гуманітарним наукам. Незважаючи на це, у неї непогані задатки у вивченні точних наук. Що не доставляє дівчинці, названої таким ім’ям, задоволення, так це обов’язки по дому. Помічниця з неї неважлива.

Закінчивши школу, Елла найчастіше відразу йде працювати. До вибору навчального закладу або майбутньої професії вона підходить серйозно і витрачає чимало часу на обмірковування. Працівник з неї виходить відповідальний та старанний. При цьому зайвим працьовитістю Елла не страждає, але успішно бореться з лінню. Обожнює мріяти і віддаватися мріям. Комунікабельна, любить спілкуватися з друзями та знайомими. Незважаючи на те, що вчиться вона там, де сама вибрала, по закінченні інституту або університету може піти працювати за іншою спеціальністю.

Дама з ім’ям Елла любить людей і вміє знайти підхід до кожного. Її приводять у захват багатолюдні вечірки і проведення часу у веселій компанії. Ходити по гостях їй також подобається. Але відповідальність і серйозність їй не властиві: вона цілком може не виконати обіцянку, запізнитися на важливу зустріч або зовсім про неї забути.

Елла любить читати філософську літературу, книги з міфології і добре розбирається в живописі. У неї різнобічні інтереси. Якщо є можливість, Елла обов’язково піде на виставку в музей. Господиня з неї погана. За чистотою в будинку володарка такого імені особливо не стежить, а готує погано. Живучи з батьками, повністю перекладає ці турботи на них. Навіть вийшовши заміж, Елла з працею виконує обов’язки господині дому. Частково із-за цього в особистому житті у неї багато проблем.

Елла — інфантильна особа, яка не поспішає вступати в шлюб. Зовні вона приваблива, і чоловіки звертають на неї увагу. Але з представниками протилежної статі дівчина по імені Елло воліє мати лише дружні стосунки. Дорослішаючи, починає сприймати відносини як своєрідну гру. Відсутність господарності компенсує любов’ю до чоловіка і дітям. Це вірна дружина й любляча мати.

Елла, яка народилася в червні, липні або серпні, — непересічна жінка. Вона цілеспрямована і нерідко домагається кар’єрних висот. Для неї найголовніше в житті — успіх. І вона докладає масу зусиль, щоб отримати бажане. Їй притаманний консерватизм у світогляді.

Жінка по імені Елло, чиє народження припало на осінь, відрізняється поступливістю. У неї немає своєї думки, вона безконфліктна і доброзичлива. Дружить з усіма і кожним. Піддається чужому впливу. Вона чесна і не зможе вчинити з іншим підло. Чоловіки буквально в’ються навколо «осінньої» дівчини, і вона може міняти чоловіків кілька разів.

День ангела Елла відзначає в травні — 27 числа.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар