Сонник виставка наснилася. До чого сниться виставку у сні бачити.

Якщо приснилася виставка по соннику Цвєткова

Приснився виставка картин малює сплячому сприятливі перспективи на майбутнє, особливо якщо ви особисто були присутні на цій виставці уві сні.

Якщо наснилося, що ви – екскурсовод і розповідаєте щось відвідувачам – у вас в реальному житті є можливість і всі дані прославитися в якомусь виді діяльності.

Сон, у якому ви бачите виставлені реліквії, говорить про те, що вам випаде в житті дуже рідкісний шанс, який навіть один раз випадає не кожному.

Піти з виставки, не додивившись до кінця всі виставлені експонати, означає, що шанс буде втрачено.

Виставка власних робіт сниться до дуже віроломного вчинку вашого друга.

Якщо уві сні ви були організатором вернісажу робіт знайомої людини, який в реальному житті не займається живописом – цей чоловік зіграє фатальну роль у вашому особистому житті.

До чого сняться виставки – сучасний сонник

Якщо уві сні ви бродили по вернісажу, вам слід навчитися розпізнавати за красивими словами справжню суть людини. У вашому оточенні є люди, які користуються цією сліпотою в особистих корисливих інтересах.

У тому разі, коли на виставці у сні ви зустрічаєте когось знайомого, сон сам вказує вам на цю людину.

Прийняти рішення сходити на виставку – такий сон попереджає про те, що, плекаючи власну примху, ви ставите під удар репутацію.

Спонсорувати вернісаж – до нерозумного вкладення коштів.

Виставка собак сниться до того, що ви пишаєтеся тим, що не є вашою заслугою.

Приснився дівчині виставка квітів означає вступ в наипрекраснішу пору кохання, в якій, однак, може виявитися, що почуття партнера були показними.

Езотерика
Додати коментар