Демид: значення імені Демид. Доля і характеристика імені

Іменем Демид батьки називають хлопчиків в православних сім’ях Росії та Греції.

Ім’я Демид зародилось у давній Греції від імені Діомід, яка утворилася шляхом злиття двох коренів, в перекладі означають «бог» і «думати». Лінгвісти інтерпретують ім’я Демид як «думка бога» або «опіка бога». Скорочена форма імені Демид — Дема — також застосовується для імені Дем’ян.

У католицькому іменослові ім’я Демид відсутня.

Характер чоловіка, що носить ім’я Демид

Людина, яку батьки назвали ім’ям Демид, володіє особливою харизмою, упевненістю в собі і творчим підходом до всього. Все це вінчається гострим розумом. Але Демея дуже шкодить його безпечність. Демид легко заводить бесіду, але про себе розповідає мало. Хлопчик часто не слухає батьків, однак за рахунок добре підвішеного язика завжди отримує бажане. Коли Дема стає старше, вчиться керувати людьми, розуміє, кому яке завдання потрібно дати. Негативною стороною цього є те, що йому самому стає важче підкорятися, навіть тоді, коли це необхідно.

Володар імені Демид — прагматик з розвинутим абстрактним мисленням. У нього переважає критичне мислення, він з підозрою ставиться до всього нового і незрозумілого. На дозвіллі Дема може вивчати пристрій якого-небудь апарату. Демид володіє даром складати не тільки короткострокові, але й довгострокові плани. Незважаючи на притаманну Демиду практичність, на дозвіллі він може занурюватися у вигадані світи, надихаючись романтикою космічних баталій і знаходячи в книгах ідеї для власних проектів.

Носій імені Демид часто любить побути один, коли шукає спосіб розв’язання прикладної задачі. Він рідко звертається за консультацією до більш досвідченим фахівцям. Дема вважає, що якщо знайде відповідь сам, то краще зрозуміє сферу, в якій працює. Однак на абстрактні теми Демид готовий розмовляти годинами і завжди може розповісти друзям щось нове і цікаве.

Коли Демид одружується, то дуже ретельно дбає про своїх будинку, дружині і дітях. У відповідь він висуває досить високі вимоги. Чоловік обожнює проводити час у компанії друзів або сім’ї. Дема часто вибирає технічні спеціальності, стаючи інженером. Проектувати він може як програми, так і верстати або будинку. А завдяки комунікабельності ця людина може знайти себе в педагогіці чи літератури.

У чоловіка, що носить ім’я Демид, іменини припадають на наступні дати: 3.07, 16.08, 28.08 і 2.09.

Езотерика
Додати коментар