Даніель: значення імені Даніель. Доля і характеристика імені

Іменем Даніель батьки називають хлопчиків в католицьких родинах.

Ім’я Даніель виникло в західній Європі. У різних країнах цим ім’ям цілком можуть назвати дівчинку. Найбільше поширення жіноче ім’я Даніель отримало у французів. У всьому світі жінок частіше називають Даніелою. Якщо ім’я Даніель пишеться латиницею, то його можна писати з подвоєним «l» (Daniell). У українському написанні це допускається лише для жінок — Даніелла.

Чітких правил, щодо вимови імені Даніель, немає. Остання буква «л» може бути як пом’якшеною, так і твердою. Даніель може бути не тільки ім’ям. В Європі та Америці цей когноним періодично є прізвищем.

Коротка форма імені Даніель (Ден або Денні) часто використовується як самостійне ім’я. Останні півстоліття ім’я Даніель полягає у списку 20-ти найпоширеніших імен Америки. Максимальний рядок переліку, на якій виявлялося ім’я Даніель — 5-е. В Британії ім’я було визнано найпопулярнішим в 1995 році. Зараз же воно займає лише 30-е місце.

У країнах колишнього Радянського Союзу ім’я Даніель читається як Данило. Крім того, цих чоловіків можуть називати Данилом або Данилом. У християнській міфології згадується пророк Даниїл. В арабських країнах Данила називають Даниялом.

Ім’я Даніель утворилося шляхом злиття корінь «дан» — «вершитель» і «ель» — «божество». Найбільш часта розшифровка імені Даніель — «мій суддя — Бог». Деякі лінгвісти розшифровують іншим способом: «справедливий», «судить ім’ям Бога».

Характер чоловіка по імені Даніель

Юнак, якого батьки назвали ім’ям Даніель, володіє яскравою харизмою. З-за товариськості Дена інші люди люблять проводити з ним час. Носій цього імені дуже позитивний і добрий чоловік. Денні живе емоціями і ніколи не переступає у спілкуванні межу хамства, терплячи деякі витівки співрозмовника. Даніель мріє про ідеальний світ і не соромиться міняти той, що є, якщо зміни не шкодять оточуючим. Даніель прагне уникати нервової обстановки. Якщо чоловік відчуває несхвальне ставлення до себе, то легко впадає в апатію. У цьому стані Даніель починає гірше справлятися зі своїми обов’язками.

Людина з іменем Даніель постійно займається самоосвітою. Даніель часто намагається досягти успіху в якійсь новій для себе області. З-за цього при спілкуванні з Деном завжди можна почерпнути щось нове і цікаве. Даніель вміє шукати і аналізувати інформацію — у нього чудово розвинене критичне мислення.

Часто у володаря імені Денні буває дуже гарний голос і широкий діапазон між високою і низькою нотою. При цьому Даніель досить красномовний і вміє переконувати. Це допомагає Дані вирішувати конфлікти, не доводячи їх до точки кипіння. Однак захоплюючись своїми ораторськими здібностями, Ден може скотитися до софізму і демагогії, доводячи тезу, якій сам не вірить.

Життєвий шлях чоловіка на ім’я Даніель

Носій імені Даніель знає, коли потрібно проявити гнучкість. Ден легко адаптується під ситуацію і може піти на обман. Всупереч цьому багато хто вважає Данилу хорошою людиною. Хлопчик з іменем Даніель часто отримує похвалу від дорослих, адже він завжди досягає своєї мети. Даня дуже чуйно відчуває емоційну обстановку і її зміни. Якщо в сім’ї, в якій росте дитина, назріває конфлікт, це доставляє Даніелю майже фізичний дискомфорт. Від цього негативу хлопчик ховається в спорті, творчості або книгах. Але якщо в родині все гаразд, то юнак з радістю буде вносити посильний внесок у родинні справи. Даніель легко може поміняти свою думку. Свобода може бути для нього ударом по голові, так що батькам потрібно завжди бути в курсі його справ і захоплень, при цьому не ведучи себе як неосвічені консерватори.

Якщо чоловік з ім’ям Даніель закохується, то ставиться до своєї обраниці трепетно, поступово підштовхуючи її до відповіді «так» у Рагсі. Заради своєї коханої Даніель може пожертвувати власними інтересами. Однак чоловік з цим ім’ям завжди прагне до ідеалу і засмучується, коли його не досягає. До дівчини Даніель пред’являє високі вимоги і засмучується, якщо вона їм не відповідає. Ден любить дарувати коханій приємні сюрпризи. Ця людина — естет і любитель подорожей — без цього його життя не буде повною.

Чоловік, що носить ім’я Даніель, дуже дорожить своєю сім’єю. Місце роботи Даніель теж вибирає, виходячи з потреб дружини і дітей. Часто Ден воліє спеціальність, в якій може проявити своє красномовство. Чоловік може стати ведучим, адміністратором або журналістом. Але також нерідкі випадки, коли Даня будує прекрасну спортивну кар’єру.

У чоловіка з ім’ям Даніель іменини припадають на наступні дати: 3.01, 20.01, 24.01, 16.02, 23.02, 10.07, 21.07, 10.10, 11.12 і 26.12.

Езотерика
Додати коментар