Значення імені Марія

Ви знайдете для себе корисну інформацію про ім’я Марія, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Марія (Марія).

Значення імені Марія

Що означає ім’я Марія? З івриту воно перекладається як «кохана», «потрібна», «бажана».

Скорочена форма ім’я Марія

Маша, Мар’яна, Мері, Маришка, Мара, Машка, Машуля, Машенька, Машулик.

Історія появи

Значення імені Марія прямо відсилає до стародавніх євреїв. Це одне з найпопулярніших імен за всю історію людства. До всього іншого, воно стало основою для багатьох інших особистих імен. Наприклад, для Регіни і Лоліти.

Іменини і покровителі Мар’ї

Іменини Марії бувають круглий рік, але Маші справляють День Ангела в день, найбільш наближений до дати народження. Ось деякі з їх покровительок:

31 січня – Радонежская, черниця.

14 квітня – Єгипетська, свята.

11 листопада – Хиданская, блаженна.

Позитивні сторони Мар’ї

Значення імені Марія майже повністю виправдовує особливості її внутрішнього світу, так як це дуже ніжна дівчина, здатна до співчуття і жалості. Вона добра, чуйна і щира.

Негативні сторони Мар’ї

Що означає ім’я Марія? У деяких трактуваннях йому присвоюють значення «сумна». Маші стає тоскно, якщо у неї щось не виходить. Думку, що розходиться з чиєюсь позицією вона висловлює досить різко, а часто навіть нетактовно.

Особливості характеру Марії

Те, що означає ім’я Марія, є одним з головних факторів, що визначають особливості її поведінки. Машенька – дуже тепла і затишна людина. Люди люблять знаходитися поряд з нею, так як вона дарує оточуючим тепло. Дівчині дуже хочеться приділити увагу всім. Вона жалісливо. У дитинстві батьків Маші нерідко доводилося брати додому кошенят, яких та приносила з вулиці. Значення імені Марія робить її «важливою» для інших. До неї часто звертаються за допомогою, а та, в свою чергу, рідко відмовляє.

Що означає ім’я Марія? Однією з його альтернативних трактувань є переклад імені з давньогрецької «гірка». Маша досить педантична, і вона гірко переживає свої невдачі. Її може вибити з колії навіть дрібниця. В роботі, дружбу і кохання вона намагається повністю віддавати себе. Звідти може з’явитися емоційне вигорання, що супроводжується сумом. однак апатії дівчину здатне вивести творчість. Вона схильна до рукоділля, театральної діяльності або співу.

Доросла Марія – по-справжньому мудра і приємна в спілкуванні дама. Вона не втрачає з роками того, що означає ім’я Марія. Виростаючи, дівчина з таким ім’ям стає ще більш ніжною і романтичною. Особливо добре цей прогрес помітний в більш зрілому віці.

Жінки з ім’ям Маша люблять побалакати, але при всьому цьому вони вміють зберігати секрети. Їм вдається бути вірними подругами, чуйними дружинами й чудовими матерями. Якщо Марія потрапляє в правильне оточення, вона розквітає і дарує своє світло оточуючим. Опинившись серед уїдливих і зухвалих людей, вона «затухає» і втрачає особистий шарм.

Маша любить порядок. Вона не терпить «бруду» ні в квартирі, ні у власних думках. Іноді у своєму прагненні до чистоти дівчина перегинає палицю і стає дратівливою. Дівчина дуже активно відстоює свою позицію. Їй буває важко прийняти свою неправоту. Якщо опонент у підсумку виявився «програв», Мері святкує перемогу голосно і глузливо.

Сумісність імені Марія з чоловічими іменами

Незважаючи на те, що означає ім’я Марія «любов» і «натхненність», їй непросто знайти спільну мову з кожним чоловіком. Найкраще дівчині вдасться налагодити контакт з Русланом, Іллею, Федором, Станіславом, Артемом, Іваном і Микитою. Важко буде спілкуватися з Григорієм, Данилом, Олександром і Дмитром.

Сім’я і Любов Марії

Маша – справжній ідеал матері і дружини. До цього насамперед зобов’язує значення імені Марія. Вона наповнює будинок теплом і затишком. Їй неважко займатися вихованням дитини, а для чоловіка дівчина представляє головне джерело мотивації. Мар’є важко дається флірт. Вона сама ніколи не зробить перший крок. Дівчині комфортно, коли чоловік сам її домагається.

Професія Мар’ї

«Улюблена» – ось що означає ім’я Марія. Дане слово визначає роботу, яку обирає Машенька. Вона намагається займатися тим, що їй подобається. При цьому дівчина може вибрати будь-яку індустрію від науки до творчості. Особливо добре дівчата з таким ім’ям проявляють себе в поезії, письменстві, музики, біології, медицині та шиття.

Здоров’я

Марія, на жаль, схильна серцевих хвороб, простуд і проблем в частині гінекології. Вони часто бувають непомітні на тлі загальної активності дівчата, тому їй важливо регулярно спостерігатися у лікаря.

Кар’єра Марії

Значення імені Марія зумовлює її стратегію руху по кар’єрних сходах. Маші чуже «ходіння по головах». Вона добре ладнає з колегами і начальством, насолоджується своєю посадою і заробляє підвищення за рахунок власних моральних якостей.

Великі Марії в історії

Тюдор (принцеса), Кюрі (вчена), Волконська (княгиня), Матіос (письменниця), Бурмака (співачка), Людкевич (поетеса) та інші.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар