Ждан: значення імені Ждан. Доля і характеристика імені

Іменем Ждан батьки називають хлопчиків в сім’ях слов’янських народів.

Ім’я Ждан має слов’янське коріння. На сучасну українську це ім’я перекладається як «той, кого чекали». Так часто називають дітей пари, які довгий час не могли завести дитину. Жіночий аналог імені Ждан — Ждана. Крім того, серед російськомовного населення є прізвища Жданов, Ждан.

Скорочений варіант імені Ждан — Даня, застосовується також до імен Данило, Богдан і Дарій, а також до жіночого імені Дарина.

Характер чоловіка, що носить ім’я Ждан

Володар імені Ждан — дуже комунікабельна особистість. Він легко уникає неприємностей, так як у цього чоловіка добре розвинений самоконтроль. Але іноді Ждан все-таки проявляє агресію. Для мами і тата Данини виховання дитини не буде здаватися борошном. Особливо це стосується хлопчиків, які народилися влітку. Цей Ждан буде завжди ввічливий і легко знайде спільну мову з іншими людьми. Він стане справжнім джентльменом. Але натура Ждана суперечлива: де-то він об’єктивний, а де-то суб’єктивний, з-за цього відчуває труднощі в незнайомій ситуації.

Ждан стає невід’ємною частиною соціального життя своїх близьких. У нього дуже сильний характер, почуття власної гідності і самостійність. Немає таких людей, які б змогли використати Ждана в своїх цілях. Якщо знадобиться, Ждан стійко витримає будь-які стресові ситуації або моральний тиск. Однак Ждан ніколи не стане вирішувати проблеми насильницьким шляхом, ніколи не стане нікого примушувати робити те, що той не хоче.

Якщо ніхто не допоможе Ждану, то він чудово впорається сам. Але Ждан не буде робити кілька справ відразу — його це дезорієнтує. Незважаючи на те, що Ждан завжди гранично чесний, його слова іноді розходяться з ділом. У цього чоловіка добре розвинене логічне мислення. Ждан завжди помічає дрібні деталі. Він постійно тягнеться до нових знань, з-за чого може потрапляти в незручні ситуації.

Ждан не з тих, хто здається при перших же проблеми в реалізації задуманого. Він людина дії, яка допомагає удача. Часто Ждан довго допрацьовує деталі, але завдання завжди виконує ретельно. Якщо цей чоловік робить те, що йому подобається, то він буде щасливий. Даня хоче, щоб в ньому потребу, цікавилися його думкою. Однак сам воліє робити самостійно.

Для Ждана може бути проблемою висловити свої почуття. Часто йому здається, що якщо він буде їх демонструвати, то тим самим проявить слабкість. Це ставиться до відносин з друзями або родиною. Ждан довго не може знайти собі обраницю. Та, з ким володар імені вступить в шлюб, повинна підлаштуватися під його натуру, так як господарством буде займатися саме вона. При цьому Ждан ніколи не зрадить свою сім’ю і зробить для неї все. У нього чудовий смак. Любить ловити рибу в ополонці.

Ждан легко знайомиться і часто стає душею компанії. Але Даня мало кого може назвати своїм другом. Він здатний довіритися лише тим, з ким він «на одній хвилі». Ждан не любить грубість і поради щодо відносин. Це домосід, який любить гостей.

У чоловіка, що носить ім’я Ждан, іменин немає.

Езотерика
Додати коментар