Заміра значення імені

Ім’я Заміра мало піддавалося скорочень, єдиний варіант — Світу.

Синонімічних імен у нього немає зовсім.

Популярне ім’я особливо у татар і казахів.

Представники мусульманства тлумачать ім’я в значенні «честь чи совість», іноді від слів «розум», «ідея». До нього є пара імені для чоловіків — Замір.

Правдива і добра

З ранніх років названа цим ім’ям відрізняється спокоєм і рівністю характеру. Вже дитиною Заміра завжди і в усьому дотримується правди. Заміра не відступає від свого і завзято змагає до цілі. Дівчина з цим ім’ям дивно добра до оточуючих. Заміра не любить, коли на неї тиснуть, і такими діями її неможливо примусити до яких-небудь діяннь. Заміра прихильно вислуховує похвали, звернені до неї.

Жінки з цим ім’ям зможуть відмінно показати себе в ролі керівника. Заміра впорається з усім. Серед них володарка імені почуває себе невимушено.

Представниці імені мають усі дані для роботи психологом. Носійки імені розбираються в людях, проникають у їхні думки. Заміра навіть боїться того, що зрозуміла з першого погляду.

Носять це ім’я люблять спілкування. Заміра постійно оточена друзями. Заміж власниця імені Заміра виходить за кохану людину. Замірі чужі користь і розрахунок у такій справі. Вибирає майбутнього чоловіка володарка імені довго і прискіпливо. Замірі імпонують риси, що наближають чоловіка до досконалості, і якості, які подобаються особисто їй. Від обранця господиня імені чекає допомоги і підтримки. Після створення сім’ї Заміра розуміє її важливість в житті. Жінкам цього імені хочеться сталості. Всі Заміри воліють проводити вільний час вдома. Господиня імені не любить переїжджати. Заміри намагаються не залишати свій будинок на довгий час.

Представниці імені мінливі. Замірі властиві і врівноваженість, і дратівливість. Заміра одночасно добра і зла. Власниця імені легко впорається з великими справами, особливо якщо вони обіцяють фінансови прибуток.

Іменини не вказані.

Езотерика
Додати коментар