Юхим: значення імені Юхим. Доля і характеристика імені

Іменем Юхим батьки називають хлопчиків в православних сім’ях Росії, України, Греції та Білорусії.

Ім’я Юхим сформувалося як народний варіант давнього візантійського імені Євфимій. Це ім’я було поширене серед черні і служителів церкви. На сучасну українську ім’я Юхим перекладається як «добрий», «пророчащий благо» або «доброзичливий».

Багато людей стверджують, що жіночим аналогом імені Юхим є Єфімія. Однак, воно перекладається як «ввічлива» або «поважає». В даний час ім’я Євфимій майже забуте, а Юхим — окреме ім’я.

Характер чоловіка, що носить ім’я Юхим

Юхим — дуже творча людина. Крім того, Фірма має здібності до імпровізації. Юхим дуже легко відчуває емоційний стан свого співрозмовника. Фіма завжди там, де відбувається щось важливе. Ефимка постійно намагається заволодіти увагою оточуючих, з-за цього багато хто вважає Юхима занадто активним. Добре цей талант Фими проявляє себе, коли треба розважити заскучавше суспільство. Юхим — мрійник, яким його уяву ближче ніж реальний світ.

Часто Юхим буває м’якотілим. Якби Фіма вів себе трохи впевненіше, то домагався б великих успіхів. Проте Юхим дуже працьовитий. Фіма, святкує день народження восени, скупий на емоції. Народжений навесні Юхим приймає все близько до серця. У Юхима, народилася взимку, основною рисою буде запальність і вміння докопуватися до істини.

Особисте життя і кар’єра чоловіка, що носить ім’я Юхим

На роботі Юхим на хорошому рахунку у керівництва. Але ті посада і зарплата, яких Фіма досяг, їм заслужені. Юхим сповнений енергії, любить працювати і перебувати на своєму місці. Доля підготувала для Юхима якусь одну спеціальність. Він однаково добре буде працювати як програмістом, так і письменником. Юхим любить домашній затишок, так що йому краще не потрібна посада, пов’язана з великою кількістю ділових поїздок. Успіх приходить до Юхиму з-за його енергійності і харизми.

Юхим — не фанат закладів громадського харчування. З-за цього Фіма ніколи не одружується на жінці, яка не знає, чим відрізняється кріп від петрушки. Дама, яку Юхим візьме собі в дружини, повинна бути морально готова до того, що доведеться готувати вдома. Але тут є незаперечна перевага: Фіма ніколи не поскупиться на хороші інгредієнти для чергового ласощі. Хоч Фіма любить поїсти, але він мало п’є.

Юхим одружується тільки на тій дівчині, якій зможе повністю довіряти. Це тому, що Фіма постійно буде її ревнувати. Але Юхим такий не від природи, а тому, що у Юхима є гіркий досвід.

Позитивність, життєрадісність і вміння імпровізувати у Юхима усувають всі проблеми комунікації і дарують йому безліч приятелів. Юхим може багато і довго розповідати про творчість. Проблема в тому, що якщо хтось висловлює іншу точку зору, то Фіма вважає, що опонент просто дурний. Юхим любить, коли дотримують дистанцію. Але він любить, коли їй лестять. Варто співрозмовнику обсипати Фіму компліментами, приспати пильність солодкими промовами, і чоловік вже готовий зробити для підлесника все що завгодно.

У чоловіка, що носить ім’я Юхим, іменини припадають на наступні дати: 8.01, 10.01, 17.01, 20.01, 1.02, 2.02, 4.02, 24.03, 1.04, 4.04, 14.04, 15.04, 24.04, 1.05, 14.05, 26.05, 29.05, 21.06, 4.07, 17.07, 19.07, 25.07, 2.08, 10.08, 18.08, 25.08, 10.09, 15.09, 16.09, 18.09, 23.10, 28.10 і 22.11.

Езотерика
Додати коментар