Сонник кріп приснився. До чого сниться кріп у сні бачити.

До чого кріп сниться – езотеричний сонник

Зелений кріп сниться до довгоочікуваного відпочинку.

Для молодих сновидців, не мають супутника життя, побачений кріп обіцяє довгоочікувану зустріч.

Жувати гілочку кропу уві сні – ознака того, що не так все гладко між вами та близькою вам людиною насправді, ніж здається, і вас все частіше будуть відвідувати сумніви щодо щирості ваших почуттів та їх глибини.

Садити кріп у сні – знак вашої відданості супутнику життя, обранцю.

Але, якщо в сновидінні вам довелося сіяти кріп де попало, розкидаючи по землі насіння, то наяву ви будете вести безладне життя, кожен раз запевняючи партнера в глибокої щирості своїх почуттів.

Різати кріп уві сні – свідчення того, що ви намагаєтеся вирішити якусь назрілу проблему частинами, поступово, не ризикуючи охопити її повністю. Навряд чи цю тактику можна назвати в даному випадку оптимальною.

Кріп до чого сниться, сонник Лонго

Якщо жінці сниться дрібно нарізаний кріп, то їй, по всій видимості, не вистачає різноманітності в сексі, набрид партнер. Однак, як стверджує сновидіння, справа зовсім не в ньому, причина криється в характері самої сплячої жінки, яка звикла все розкладати по поличках і не допускає ніякого різноманіття відносинах.

Класти кріп соління в сні – передвістя заняття домашніми справами, які заберуть весь вільний час.

Заготовлювати кріп запас – сон про прийдешні перебої у фінансах. Цей період обіцяє бути недовгим, але подбати про його успішному подоланні варто заздалегідь.

Езотерика
Додати коментар