Влас: значення імені Влас. Доля і характеристика імені

Іменем Влас батьки називають дітей в православних сім’ях Росії, Білорусії та України.

Ім’я Влас має римські корені і перекладається на українську як «кульгавий» або «запинающийся». Трохи пізніше ім’я Влас знайшло трохи інший зміст — «млявий» або «важкий». У Україні ж багато людей вважають, що ім’я Влас є зменшувальною формою імені Власій.

В інших мовах присутні інші варіанти прочитання імені Влас: Блейз (Англія), Блез (Франція) та інші. Жіночі аналоги імені Влас — Блажена і Власія.

Серед православних святих є святий Власій, який протегує худобі. В Католицтві цей святий опікується суконщиками і чесальщиками. В цій статті вказано дати для православних іменин Власа. Католикам ж слід читати статтю про ім’я Блез.

Характер чоловіка по імені Влас

Носій імені Влас намагається справити на оточуючих добре враження, Власик завжди намагається підлаштуватися під товариша і чекає від нього прихильності. Найбільше Влас цінує естетику і збалансованість. Часто Власа можна назвати романтиком. При цьому Власик може бути інтровертом і мало довіряти тим, з ким спілкується. Люди вважають Власа ранимим, незважаючи на те, що він ретельно намагається це приховати. Для цього Влас намагається виглядати товариським і веселим.

Власик відрізняється діяльністю і рішучістю. Влас — закінчений прагматик і вміє організувати колектив для досягнення якоїсь мети. У цьому Власу допомагає розвинене логічне мислення і заважає деяка примхливість. Нерідко Влас намагається добитися ідеального результату і може бути одержимий цим. Почуття Власа може зачепити чиясь сумнівна діяльність або коли якесь мистецтво опошляють. Влас нерідко буває нервовим, займатися самокопанням. Влас може почати захоплюватися всякої псевдонаукою, хоча за своєю природою скептик.

Влас постійно займається самоосвітою, намагаючись краще пізнати навколишній світ. Але з цієї дороги Уласа можуть легко збити мирські спокуси. Зазвичай Власу вдається знайти золоту середину. Втім, для Власа невизначеність — нормальний стан.

Життєвий шлях носія імені Влас

Дитина, яку батьки назвали Власом, відрізняється урівноваженістю, добротою й відповідальністю. Власу в дитинстві цілком цікаво наодинці з самим собою. При цьому Влас завжди хоче бути першим серед рівних у дитячій компанії, будь то майданчик, садочок або шкільний клас. Якщо Власу захотілося повною мірою продемонструвати, чого він вартий, то він не буде мучитися від збентеження.

Людину з ім’ям Влас тягнуть коштовності і просто красиві речі. Власик у всьому прагне бути першим. Власій хоче, щоб його хвалили і вважали відповідальним. Власу притаманний певний егоїзм. У цьому він нагадує «казанову», який ще не навчився знаходити правильний підхід до жінок. Що стосується амурних питань, то Власик не страждає від відсутності жіночої уваги. Дами завжди помічають його першим. З-за цього Власу важко вибрати собі обраницю. Одна дівчина вразить Власа своє красою, а інша — своєю душею. Власій воліє відпочивати вдома. Внаслідок цього Власик шукає ту даму, яка зможе вміло господарювати.

Влас часто обирає спеціальності, які відносяться до краси, кулінарії, навколишнього середовища і гігієни.

Іменини людини з ім’ям Влас припадають на наступні дати: 16.02, 24.02 і 13.04.

Езотерика
Додати коментар