Веніамін: значення імені Веніамін. Доля і характеристика імені

У імені Веніамін біблійні корені. Воно з’явилося в Росії як аналог імені молодшого сина Рахілі і Якова Біньямін. Найпоширеніші ретранскрибції цього імені — Бенджамін, Биньомен та ін. В перекладі з арамейської ім’я Веніамін означає «син правої руки», що можна інтерпретувати як «щасливий син».

Іноді в Європі «бенджаміном» називають просто молодших синів, якщо всі інші брати набагато старше його. Якщо у батьків дитина народжується в похилому віці, то, швидше за все, він буде названий саме цим ім’ям. Крім того, існує прізвище Бенджамін.

Зменшувально-пестливі форми імені Веніамін — Беня, Бенджі або Веня.

Католицькі іменини Веніаміна припадають на 31 березня та 9 жовтня. У православних святцях такого імені, на жаль, немає.

Характер людини з ім’ям Веніамін

Найчастіше Веніамін — неоднозначна особистість. Він може бути як замкнутим, так і товариським. Завдяки цьому цей чоловік чудово почувається і в галасливій компанії, і наодинці, і на природі. Він не буде байдужим до чужого горя, завжди допоможе, якщо не ділом, то хоча б словом. Однак Веніамін не любить суєти. Він вибере спокійне життя, при якій зможе насолодитися кожним її моментом. З-за цього людина майже ніколи не стає громадським діячем, не йде в політику. Він хоче нести людям добро, а не його ілюзію.

Чоловік, що носить ім’я Веніамін, на перше місце ставить матеріальний світ. Він готовий закрити очі на почуття і сприймати навколишню дійсність через призму вираженої в цифрах доцільності. Така людина швидше фізик, ніж лірик. Йому хочеться з головою зануритися в свою роботу, адже тільки тоді у нього вийде щось путнє.

Хлопчик, якого звуть Веніамін, буде активним і допитливим. Батьки не завжди зможуть стежити за ним у належній мірі. Він постійно буде намагатися зробити кілька справ одночасно. Мамі і татові потрібно виховати в маленькому Веніаміна організованість і послух, інакше неуважність і безвідповідальність перекочують у доросле життя. Цілком можливо, що йому варто займатися спортом.

Одна з позитивних рис Веніаміна — вміння розбиратися в людях на основі спостереження за їх поведінкою. Він не приходить у лють, коли щось змінюється, йому подобається дізнаватися нове. Чоловік обожнює світ за те, що в ньому ще повно загадок. Він як велика дитина з однаковим інтересом переживає похід у магазин за хлібом і подорож в гірські долини. Веніамін не засмучується, якщо життя не кипить, а кожен новий день схожий на попередній. Йому не властиве впорядковане життя. Навпаки, він цінує в людях волелюбність і бажання пізнати світ. Сам чоловік найкращим відпочинком вважає подорож. Нехай і невелике, але воно здатне дати цьому чоловікові новий заряд енергії, якщо він почав впадати в депресію.

Особисте життя і робота людини з ім’ям Веніамін

Якщо Веніамін закохується, то поринає у ці почуття з головою. Він стає божевільним від любові і готовий заради своєї обраниці піти на самі безвідповідальні і небезпечні вчинки. Цей чоловік не обов’язково буде свято вірний своїй дружині, хоча їй він не дозволить вольностей. Веніамін вибирає таку жінку, яка з розумінням до нього поставиться, так як він дуже дорожить свободою. Але не факт, що він плюне на почуття дружини.

Веніамін може з повною віддачею йти до наміченої мети. Він виробляє план дій і намагається у всьому наслідувати. Йому потрібні конкретні цілі, цінність яких він може зрозуміти, а не якісь абстрактні матерії. Веніамін не любить нудну роботу, так що намагається пов’язати життя з поїздками, торгівлею, підприємництвом, репортерською діяльністю або творчістю. Але цьому чоловікові не чужі й технічні спеціальності, наприклад, інженер, фахівець з перевезень або науковий працівник.

Езотерика
Додати коментар