Серафима значення імені

Неофіційно до Серафими звертаються скорочено — Сима, Сюра, Фіма, Сірка, Іма, Фіна, Фіне, Серафи, Фінні. Або ніжно — Серафимка, Симуля, Симуня, Сімура, Симуха, Симуша, Финетта.

Близькі імена по всьому світу — Серафін, Серафіна, видозміна Зерафина, аналог Суэва.

Ім’я перебувало в широкому обігу у євреїв, християн, католиків.

З’явилося від прозивного іменника. Вища істота являла собою херувимів з шістьма крилами. По-гебрейському слово мало значення від понять «полум’я», «вогонь». Поступово слово стало власним ім’ям Серафим. В імені жінки позначає — «полум’яна».

Вплив імені на характер і долю

Завдяки своєму імені його носій має дуже хороший характер. Це людина великої доброти, від якого можна чекати тільки хорошого. Успадковує дівчина зовнішність папи. Нижче середнього зросту, тілі — ось так виглядає Серафима. Незважаючи на деяку повноту, Серафима непосидюща, бадьора.

Власниця цього імені дивно працелюбна. Вийшовши заміж, вона самовіддано займається господарством і дітьми. Будучи занадто довірливою, власниця імені нерідко залишається самотньою і розчарованою в сімейному житті. Вдруге створювати сім’ю Серафима хоче не завжди. Носій імені боїться поганого ставлення нерідного батька до її дітей від першого шлюбу, і хороші відносини в родині розладнаються. Чоловікові добре б зрозуміти, що дружина вимагає дбайливого ставлення, вона вразлива, вразлива.

У розмові Сіма м’яка, не дозволяє підвищеного тону. Оточуючі її люди відповідають взаємністю, звертаються до неї з ласкавими іменами.

Влітку вона відзначає іменини 29 липня. «Осіння» Серафима — іменинниця 9 і 15 вересня, 19 листопада, є і «весняна» Серафима — 12 березня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар