Сонник вентилятор приснився. До чого сниться вентилятор у сні бачити.

До чого вентилятор сниться, сонник Фрейда

Працюючий вентилятор уособлює в сновидінні вашу сексуальну енергію, потенціал. Все це б’є у вас, можна сказати, через край, залишається актуальною лише завдання розумного розподілу цієї енергії, правильного її перенаправлення щоб уникнути моральних незручностей як собі, так і наявного в даний час партнеру.

Якщо вентилятор був зламаний, не працював – такий сон закликає сплячої людини прийняти заходи для зміцнення стабільності його інтимних відносин.

До чого сняться вентилятори – сучасний сонник

Якщо ви бачили уві сні працюючий вентилятор, то в даний момент будь-яке ваше починання може стати успішним. Сон говорить, що в тому випадку, коли вас готові підтримати друзі, ви на даному життєвому етапі можете згорнути гори.

Сон, у якому ви купуєте або роздумуєте купити вентилятор, вам слід сприймати як попередження про те, що вас використовують або планують використовувати у власних злочинних цілях.

Якщо у вашому сні хтось інший включає вентилятор, то вам слід побоюватися провокації, в результаті якої ви опинитеся винуватцем у спланованій кимось інтриги.

Езотерика
Додати коментар