Сонник штучні квіти наснилися. До чого сниться штучні квіти у сні бачити.

Штучні квіти, сонник Лоффа

Квіти, будучи уособленням краси, символізують і почуття, які не є постійними і незмінними, то згасаючи, то розпалюючись з новою силою. По виду квітів, побачених у сні, можна сказати багато чого, що і зроблено у відповідному розділі. Що ж стосується штучних квітів, то їх часто порівнюють за значенням з зів’ялим, засохлими, однак, це в корені не так.

Якщо зів’яла квітка загинула сама по собі, оскільки настав її час, то квітка, виконана майстерними руками, спочатку є підробкою. Отже, якщо у сні ви отримуєте від коханої людини або від когось іншого букет красивих штучних квітів, значить, є привід засумніватися в початковій щирості почуттів людини. Любов може згаснути, а може, з самого початку бути красивою підробкою.

Варто звернути увагу і на інший факт. В’яне квітка втрачає свою привабливість, тому сон про нього відразу видає щось негативне, сумне. Штучна ж квітка, будучи мертвою сама по собі, справляє враження живої, а часом і більш чудової, ніж та, що створена природою, що говорить не тільки про фальші, але і про те, що вона є усвідомленою, а обман – умисним.

Якщо приснилися штучні квіти по соннику Цвєткова

Штучна квітка в сновидінні трактується аналогічно мертвому, засохша квітка – це передвісники печалі.

Якщо ви або хтось інший отримує штучні квіти в подарунок – такий сон передвіщає не просто сумна подія, але, можливо, навіть загрозу здоров’ю, причому дуже серйозну.

Робити штучні троянди у сні – до того, що вам доведеться лицемірити, висловлювати нещирі почуття.

Самі отримали уві сні штучні червоні троянди – вислухати брехливе визнання наяву вам доведеться.

Бачили уві сні, як горів букет штучних квітів розлучитеся наяву зі своїми давніми прихильностями, зможете поглянути на світ новими очима, у вас з’явиться бажання все змінити, почати нове життя.

Значення сну штучні квіти – сонник Хассе

Штучна троянда сниться до фальшивої, нещирої любові.

Дарувати штучні квіти уві сні – обіцяти нездійсненне, говорити про почуття, яких ви не відчуваєте наяву і не мали ніколи.

До чого штучні квіти сняться – езотеричний сонник

Штучна рожева квітка, побачена у сні, попереджає про фальш у відносинах. Те, що ви приймаєте за любов, насправді лише обман.

Отримати такі квіти в подарунок – до обману.

Бачити уві сні, як іншій людині дарують штучні квіти – бути в реальному житті посередником між людьми, яких пов’язує не любов, а розрахунок. Втім, вони обидва знають про це самі.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар