Сонник марафон приснився. До чого сниться марафон у сні бігти, бачити.

Марафон, сонник Лоффа

Якщо ви бігли в сновидінні марафон – важливо, ви робили це в самоті або поруч знаходилися й інші люди. У цілому цей сон символізує ваш внутрішній стан і відношення до що відбувається наяву подій.

Бігти марафон уві сні, обганяючи супротивників, одного за іншим – знак того, що ваші можливості в реальності відповідають вашим амбіціям. Це здорова, виправдана амбітність.

Якщо ж ви безнадійно відставали від інших або не встигали до фінішу за потрібний час, то слід тверезо проаналізувати, наскільки об’єктивно ви себе оцінюєте.

Бігли на самоті, без суперників – вказівка на постійну внутрішню боротьбу двох “Я”. Ні перемоги, ні поразки в даній ситуації немає і бути не може. Але на різних часових інтервалах життя різні грані особистості будуть вибиватися вперед або ж відставати. Всі інші особистісні риси та якості в цьому випадку безумовно залишаються позаду. Орієнтиром у даному випадку слугувати лише якась одному сновидінню відома мета, рубіж.

До чого марафон сниться – сучасний сонник

Сон, у якому ви біжите марафон у складі інших учасників і є безумовним лідером, вказує на правильне зіставлення поставлених цілей та наявних внутрішніх резервів.

Безнадійно відстали – має місце занижена самооцінка.

Бігли на самоті – вказівка на те, що ви заганяєте себе, намагаєтеся домогтися нереальних цілей, ставите непотрібні, нездорові завдання. Ви втомилися і виснажився, а до чого все це?

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар