Сонник магія наснилася. До чого сниться магію у сні бачити.

Магія, сонник Лоффа

Якщо вам сниться щось містичне, магічне, ви завжди повинні відштовхуватися в розшифровці подібних сновидінь від того, як ви в цілому ставитеся до всього цього у вашій реальному житті. Чи вірите ви наяву в магічні здібності? Вважаєте, що чорна магія шкідлива й небезпечна, а біла магія здатна творити добро? Сновидіння, в якому ви стикаєтеся з подібним досвідом, повинно тлумачитися, спираючись саме на ці поняття у кожного окремого індивідуума.

Нерідко в образі злого мага в сновидінні виникає людина, яка не любить сплячого в реальному житті і навіть, можливо, бажає йому зла.

Якщо уві сні ви самі використовуєте магічні сили для того, щоб чогось досягти, це говорить про вашу надзвичайно сильному бажанні і в реальному житті. В залежності від того, надихнув вас цей сон або, навпаки, налякав, і буде розвиватися ситуація щодо предмета бажання наяву.

Сон, у якому ви бачите себе в центрі магічного кола, означає, що в даний момент життя вас хтось або щось захищає від небажаного впливу, якогось зла. Сон попереджає, що деякі ваші дії, які, очевидно, ви вже готові зробити, можуть зруйнувати цей захист.

До чого магія сниться – езотеричний сонник

Приснилося, що ви знайшли надприродні здібності, у вас з’явилася магічна сила – виходить, у реальному житті вашу особу руйнують власні первородні інстинкти, в полоні яких ви опинилися.

Магія вогню, землі та інших природних стихій символізують в сновидінні бажання сплячого досягти більш високого духовного рівня.

Бачити мага у сні – до відчуття великої внутрішньої сили. Після такого сну ви здатні на більше, ніж зазвичай.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар