Сонник комета наснилася. До чого сниться комету у сні бачити.

Комета, сонник Лоффа

Образ комети уві сні негативний. Її поява на небосхилі віщує нещастя самого різного роду. Вони можуть торкнутися долі цілого народу, стати провісником природної катастрофи, а також комета може наснитися людині напередодні випробувань його власної долі.

Проаналізуйте весь хід подій у сні, що передувало появі цього небесного тіла, чи багато народу стало свідком цього явища? Чим більше глядачів було в сюжеті сну, тим більше коло людей торкнеться проблема наяву.

Наскільки страхітливого вигляду була комета? Чи було видно її хвіст? Слід мати на увазі, що побачений хвіст комети, який би жахливий вигляд він мав, означає, що курс цього небесного тіла лежить повз вас. Якщо ж ви бачите тільки збільшується блискучий диск – це вже більш зловісний знак. Комета, що падає прямо на вас у сні – це пряма загроза.

І все ж слід пам’ятати, що сон, який сповіщає про небезпеку, в першу чергу сниться як попередження. Прийдешня подія не є неминучим, оскільки людина – істота розумна і історія знає чимало прикладів, коли навіть глобальні нещастя вдавалося якщо не запобігти, то пережити малими втратами завдяки діям людини.

Комета, англійський сонник

Поява в сновидінні комети віщує погіршення життя, а також попереджає про те, що сплячий може потрапити в неприємну ситуацію.

Комета, французький сонник

Комета уві сні – провісниця війн, катастроф, нещасть.

Якщо це небесне тіло, що летить на вас – загроза стосується особисто вас.

Бачити, що летить комета, серед інших зірок – до смерті одного або далекого родича.

До чого комети сняться – сучасний сонник

Комета уві сні уособлює ситуацію, в якій вам доведеться діяти, приймати важливі рішення миттєво. Тільки від цього буде залежати, настають у вашому житті великі негативні зміни або ваші неприємності будуть малими, несуттєвими.

Езотерика
Додати коментар