Сонник кастрація наснилася. До чого сниться кастрата у сні бачити.

Кастрація, кастрат, стерилізація, сонник Лоффа

Приснився кастрація має відношення до чого-то, дуже цінного для нас у нашому житті, чого ми боїмося або ризикуємо втратити. Якщо вам приснилося, що каструють вас, вам слід побоюватися замаху на ваш авторитет або розібратися зі своїми страхами з приводу власної статевої спроможності. Згадайте, де, ким і з якої причини проводилася кастрація? Чи бачили ви того, хто її робив? Якщо це був знайомий вам людина, придивіться до нього в реальному житті, постарайтеся зрозуміти, яким чином все це може бути пов’язане саме з ним. Було це випадкова подія або планомірна операція, наприклад, внаслідок якогось захворювання?

Якщо вам приснився кастрат, у вас дійсно можуть з’явитися проблеми в сексуальному житті, проте найбільше це сон стосується представників чоловічої статі.

Той же сон для жінки вказує на те, що вона може стати мимовільною причиною порушення сексуальної спроможності у партнера.

Жіноча стерилізація сниться як вказівка на необхідність прийняття заходів контрацепції, якщо вагітність у вашому житті на даному етапі небажана. Якщо ж спляча бажає народити дитину, подібний сон може вказувати на те, що найближчим часом дане бажання, на жаль, не здійсниться.

Також сон про жіночу стерилізацію може говорити про втрату поваги оточуючих.

До чого кастрати сняться, сонник Лонго

Якщо уві сні ви спілкуєтеся з кастратом і з-за цього відчуваєте деяку незручність, психологічний дискомфорт, то найближчим часом вам доведеться пережити втрату чогось важливого, цінного для вас.

Самого себе бачити в сні кастратом (сон для чоловіка) – свідоцтво докорів сумління, відчуття власної провини за щось. Він буде позбавлений спокою, поки не отримає відплати або не буде прощений.

Якщо кастрата уві сні бачить жінка, то вона може стати причиною незадоволеного статевого бажання коханої людини.

Кастрований кіт сниться до непотрібної покупки, єдина мета якої – хвастощі і почуття гордості.

Езотерика
Додати коментар