Сонник течія приснилася. До чого сниться течію уві сні бачити.

Течія до чого сниться, сонник Лоффа

Течія води уособлює в сновидінні течію вашого життя, а її швидкість – швидкість зміни подій, обставин.

Швидка течія річки в сновидінні може мати і сприятливе значення, так і бути передвістям негативних подій, все залежить від обставин конкретного сюжету сну. Головне, на що слід орієнтуватися – це ваші відчуття, у тому числі і після пробудження.

Якщо швидка річка, сильна течія сприяли вашим планам уві сні (наприклад, ви пливли в тому ж напрямку), значить, і в реальному житті обставини будуть складатися найкращим для вас чином.

Якщо ж річка з сильною течією лякала вас уві сні, вселяла страх або несла щось вартісне, цінне, потрібне значення несприятливк, але це не означає, що ви не можете змінити обставини на свою сторону. Це лише попередження про те, що слід бути готовими до боротьби.

Сон, в якому вам довелося йти проти течії, говорить про те, що ви будете діяти всупереч ситуації, що складається. Зверніть увагу, наскільки успішним було ваше просування і наскільки важко воно вам давалося.

Цікавим є сновидіння, в якому вам доводилося стояти у воді з сильною течією. По всій видимості, наяву ви будете витрачати сили даремно, протистоячи якимось силам і не отримуючи від цього ніякої користі. Можливо, вам будуть заважати, з одного боку, ваша нерішучість, а з іншого – голос совісті.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар