Сонник біс приснився. До чого сниться біса у сні бачити.

Якщо приснився лихий, оскаженілий по соннику Цвєткова

Приснитися в сні людині біс може і як реальний персонаж сновидіння, і як певна символіка поганого, небезпечного негативного. В цілому такий сон може бути передвісником будь-якого людського гріха (заздрість, брехня, жадібність тощо), а також віщувати якусь спокусу, щось погане, небезпечне або аморальне.

Бути біснуватим у сні – до деякого нездорового інтересу до вашої персони з боку інших людей, очевидно, мають казенний інтерес, наприклад, податкової інспекції.

Якщо у вашому сновидінні біс вселився в знайомого вам людини – слід і наяву очікувати від нього поганого вчинку.

Вигнання біса з когось, побачене вами уві сні, говорить про велику ймовірність небезпечного знайомства, в результаті якого ви постраждаєте.

Якщо наснилося публічне масове вигнання бісів, то сплячому загрожує небезпека опинитися серед некерованої юрби, масових заворушень.

Про величезну небезпеку, що нависла над сплячим, попереджає сон, в якому він купає біса – ця людина може скоїти вбивство наяву, в тому числі і ненавмисне.

Танцювати уві сні з бісом – до отримання влади, яка буде на зло і оточуючим, і спить.

Відчувати в сновидінні біса в собі – до небезпечної спокуси. Якщо ви піддастеся їй наяву, то втратите в житті щось дуже дороге для вас.

Якщо хворому сниться, що з нього вийшов біс – до поправки. При цьому сон є підказкою, що хвороба була послана сплячому за гріхи.

Біснуватий чоловік, побачений сам по собі, є попередженням про те, що не можна йти до мети аморальними шляхами. Ймовірно, сплячий замислив або вже вчинила якийсь проступок, виправдовуючи себе кінцевою метою.

Значення сну біс – сонник Хассе

Сон, у якому є біс, завжди несе в собі негативне значення.

Годували біса уві сні – це поганий знак, що попереджає про те низькому і гріховне, здійснюваних вами. Якщо сплячий не змінить докорінно ситуацію, його може спіткати смерть.

Виганяти біса з когось – такий сон сниться до миротворчої місії сплячого.

Якщо вигнати біса в сновидінні не вдалося, біснуватий продовжує вести себе неадекватно, корчиться і кричить – значить, наяву у вас є дуже сильний і небезпечний супротивник, який ненавидить вас так сильно, що вже перестає це приховувати.

Розмовляти в сні з бісом – до нечесної угоди.

Якщо в сновидінні ви вклонилися біса, то успіх і благополуччя, які будуть вас незабаром супроводжувати, опиняться в підсумку джерелом великих нещасть у вашому житті.

Езотерика
Додати коментар