Сонник бензин приснився. До чого сниться бензин у сні бачити.

До чого бензин сниться – езотеричний сонник

Спалахнув бензин сниться до дуже великої сварки, сімейного скандалу.

Різкий запах бензину в сні передвіщає назріваючий конфлікт.

Якщо ж джерела бензинового запаху ви не бачили – сон означає, що вам, нарешті, стане легше при спогаді про щось далеке і тривожному у вашому житті.

Сон, у якому сплячий наповнює каністру бензином, говорить про те, що та мета чи мрія, до якої він в даний момент прагне, і на яку витрачає так багато сил, скоро його розчарує. Він зрозуміє, що все це було безглуздо і не потрібно.

Якщо вам снилося, що ви отримали талони на бензин і не розумієте, навіщо вони вам потрібні, такий сон можна розцінювати як рада витрачати кошти на потрібні речі, а не на ті, які можуть справити враження на оточуючих.

Сон, у якому ви самі заливаєте бензин в бензобак автомобіля, говорить про те, що у вашому житті плотські задоволення переважають над усіма іншими потребами.

Той же сон для жінки, крім того, може попереджати про швидкої вагітності.

Якщо вам сниться бензобак, доверху наповнений паливом, ваші справи стрімко підуть в гору.

Пом’ятий або продірявився бензобак сниться до грошових ускладнень з-за вашого невміння витрачати кошти розумно і розважливо.

Побачити в сні, як з каністри або з бензобака витікає бензин – до скандалу, який ви зможете запобігти, або до ситуації, в якій ви поведете себе несподівано і необачно.

До чого сняться бензин або бензобак – сучасний сонник

Заправляти уві сні машину бензином – добре, це знак того, що успіх ваших справ буде визначений ретельною підготовкою з вашого боку.

Якщо вам приснилося, що пролитий на бензоколонці бензин спалахнула – до великої сімейної сварки наяву, призвідником якої станете ви.

Відчувати сильний запах бензину на автозаправці – до ситуації, коли хтось із близьких буде провокувати вас на скандал, уникнути якого не в ваших силах.

Якщо ви виразно відчували запах бензину, але ніякої автозаправки навколо вас не було, то якісь давні тривоги, не залишали вас, нарешті, розвіються, і минуле перестане турбувати.

Заправляти машину бензином з каністри – ви, нарешті, отримаєте від когось довгоочікувану і давно обіцяну допомогу.

Езотерика
Додати коментар