Сонник автозаправка, бензоколонка наснилася. До чого сниться бензоколонку у сні бачити.

До чого бензоколонки сняться, сонник Лонго

Якщо сниться, що ви заправляєтеся на бензоколонці “під зав’язку”, бензобак наповнений так, що бензин починає витікати – всі намічені справи будуть зроблені наяву з максимальною віддачею.

Заливати на заправній станції бензин в каністру, коли бак автомобіля вже повний – такий сон є відмінним ознакою, ви будете швидко і безперешкодно рухатися до успіху.

Робити те ж саме тоді, коли бензобак вашої машини порожній – таке сновидіння означає, що дуже скоро ви зрозумієте нікчемність тієї справи, якій в даний момент віддаєте наяву стільки сил і часу.

Якщо уві сні вам довелося дуже довго заправляти машину бензином, оскільки стрілка, що показує літри, рухалася, а бак, тим не менш, залишався незаповненим, то ви дуже марнотратні наяву.

Наповнений бак продірявився, і витекло пальне – до дуже необачною витраті грошей.

До чого сниться бензоколонка – сучасний сонник

Приснилася автозаправка – найближчим часом сімейної ідилії не буде. Сварки будуть затяжними, скандали – гучними, а закиди – взаємними.

Все вищесказане буде ще більш очевидним, якщо до бензоколонки ви не доїхали, а палива не вистачило. Всього сказаного можна уникнути і нормалізувати ситуацію, якщо ви не встанете в позицію відкритого протистояння, а постаратися утримати стало крихким сімейну рівновагу.

Якщо сниться, що ваш автомобіль стоїть на заправці, а паливо наповнює його бак, будуть зміни, і вони будуть приємними. Наприклад, якщо ви давно і таємно мріяли про якусь покупку, ви її зробите.

Побачити себе в сні працівником бензоколонки – до суттєвого поповнення бюджету. Можливо, в цьому допоможуть батьки або інші родичі.

Бачити уві сні автозаправника окремо від бензоколонки – це попередження про те, що наяву треба обережно поводитися з вогнем та вибухонебезпечними речовинами.

Якщо приснилося, що ви самі були автозаправщиком – ви будете займатися якоюсь важкою і досить небезпечною працею.

Погана ознака для перебігу ваших справ, якщо уві сні ви проїжджали повз бензоколонки і з якоїсь причини не заїхали на неї (наприклад, поїхали шукати більш дешеву), хоча розуміли, що ваш автомобіль потребує заправки. Застереження, швидше за все, стосується благополуччя вашої родини, щоб уникнути загрози, не зривайтеся в напруженій обстановці, зберігайте душевну рівновагу.

Заправляти, не будучи працівником, на автозаправці красивий і дорогий автомобіль, хоча наяву у вас такого немає – гарний сон, до придбання дорогої і потрібної вашій родині речі.

Перебувати на автозаправній станції без автомобіля – до вибухонебезпечної ситуації в робочому колективі.

Якщо ви купували на автозаправній станції щось, що не має відносини до машини, можуть бути проблеми зі здоров’ям.

Значення сну посилюється, якщо це був абсолютно безглуздий для продажу в такому місці предмет.

Езотерика
Додати коментар