Сонник бантик приснився. До чого сниться бантики у сні бачити.

Якщо приснився бантик по соннику Цвєткова

Стрічка, зав’язана в бант, сниться до невеликого, легко поправимої перешкоди в справах.

Якщо ви бачили або зав’язували на своєму одязі червоний бант, то, як би ви не намагалися звернути на себе чиюсь увагу, вам це не вдасться.

У тому випадку, коли бантів було кілька, у вас взагалі якийсь час не будуть складатися наяву стосунки з протилежною статтю.

Пов’язували бант на голові – вашому особистому житті перешкоджає те, що ви намагаєтеся видати себе за більш розумної людини, краще відразу будьте собою. Значення сну особливо актуально, якщо це був білий бант.

Якщо сниться заплетенний у волоссі бант, то ви будете все частіше наяву замислюватися про сенс життя, філософствувати.

Бант-квітка в якості прикраси взуття сняться до дуже привабливим зовні проектам, які на стадії підготовки віднімуть у вас багато часу, змусять обійти безліч інстанцій і в результаті дадуть нуль на виході.

Значення сну бант – сонник Хассе

Бант символізує удавання і нещирість у любовних відносинах.

До чого банти сняться, сонник Лонго

Якщо уві сні ви марно намагаєтеся зав’язати на чиїйсь голові бант, то наяву готуйтеся до абсолютно безглуздим конфлікту з коханою людиною. Вас звинуватять, а в чому, ви так і не зможете зрозуміти, ваш партнер не визнає за необхідне пояснити більш докладно.

Зав’язувати уві сні бант на власній голові означає опинитися в центрі чужого конфлікту, в якому вас призначать третейським суддею. Положення буде дуже складним, оскільки обидва учасника конфлікту вам дороги, а піти від винесення “вироку” не вийде. Покличте на допомогу совість і визначте істинного винуватця. А ще краще – виступите в ролі миротворця.

Якщо вам снилося, що ви розв’язували на комусь бант, то вам вдасться погасити назріває з кимось розбіжність. Наскільки серйозними були передумови, можна судити з того, наскільки туго він був зав’язаний.

Езотерика
Додати коментар