Що означає ім’я Варфоломій: доля і характеристика імені Варфоломій. Таємниця імені Варфоломій

Звідки взялося і що означає ім’я Варфоломій

Мовознавці вважають, що спочатку воно звучало як Бартоломайос, яке є грецьким варіантом прочитання давньоєврейського імені Бар-Талмай. Якщо перевести його на сучасний українську, то вийде «син Таламея»

Астрологічна довідка для імені Варфоломій

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Тельця;
  • життя Варфоломія проходить під заступництвом Венери;
  • улюблений камінь – нефрит;
  • улюблений колір – лимонний;
  • Вару відчуває зв’язок з горіхом і конвалією;
  • тотем – соловей;
  • найкращий день тижня – п’ятниця.

Характер володаря імені Варфоломій

Зараз так чоловіків називають вкрай рідко. Зазвичай це загадкова, прониклива і творча особистість. Характер Варфоломія важко назвати стандартним. Зовні носій імені може виглядати як строгий та практичний чоловік, який завжди тримає свої емоції під контролем. Однак всередині можуть ховатися доброта, романтичність і делікатність.

Цей чоловік – природжений артист. Ще хвилину тому він прикидався загадковим мандрівником, який ніколи не зронить зайвого слова, а зараз блищить красномовством і широким кругозором. Така поведінка обумовлюється тим, що носій імені, як правило, дуже зайнята людина. Він постійно піклується про тих, хто дорогий його серцю. Втім, його допомоги удостоюються і малознайомі люди, яких він вважає гідними підтримки. Він легко пожертвує собою заради інших. Цей чоловік звик завжди досягати поставленої мети. Тому до нього тягнуться люди. Як йому вдається не перегоріти емоційно, залишається загадкою.

Негативною стороною характеру Варфоломія можна вважати його мінливість і непередбачуваність. Цей чоловік легко вступає в боротьбу з несправедливістю, однак, якщо наривається на опір, то швидко гамує свій запал. Людина, що носить це ім’я, зрадить в будь-який момент. Всьому провиною те, що він не впевнений в собі і боїться фізичної розправи.

Чим захоплюється і де працює володар імені Варфоломій

Варфоломій відрізняється розумом і кмітливістю. Як правило, він дуже начитаний і розважливий. Через це його хобі часто є нудними для однолітків. Іноді він може кілька годин спостерігати за рухом мурах – як первісний хаос перетворюється в упорядковану структуру. Також він любить робити щось руками.

Часто Вару пов’язує своє життя з науковими дослідженнями або соціальними проектами. Також він може стати священиком, математиком, автором музики або лінгвістом. Креативний підхід носія цього імені дозволяє добитися успіху на шляху художника, архітектора, скульптора або доктора.

Сімейні стосунки володаря імені Варфоломій

Він здатний відчувати справжню любов. Володар імені вибирає собі духовно багату і розумну жінку. Ніколи не ляже в ліжко з дівчиною, до якої не відчуває нічого, крім плотського потягу. На спокусу ніколи не поведеться.

Вара – традиціоналіст. Не любить сварок і завжди намагається досягти сімейної гармонії. Якщо дітей завести не вдається – усиновить.

Володар імені Варфоломій легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Антоніна, Беата, Валентина, Валерія, Владлена, Габріелла, Гульназ, Інга, Карина.

Що означають букви в імені Варфоломій

Літера «В» найбільш часто зустрічається у тих, хто вміє в короткий час вибудовувати відносини з новими людьми. У Варфоломія яскраво виражені творчі здібності. Відпочивати він найбільше любить на природі. До всіх проблем підходить з практичної точки зору і намагається позбуватися ілюзій. Але при цьому у нього сильно розвинена уява і внутрішнє чуття. Завдяки цьому, він легко передбачає подальші події. Якщо ця людина закохується, то обов’язково зробить так, щоб всі побачення проходили в атмосфері романтики. Практично не здатний зрадити.

Ім’я з літерою «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Така людина здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Буква «Р» означає, що ця людина активна і не боїться брати на себе відповідальність, вміє докопуватися до суті того, що відбувається і сміливо крокує вперед. Відрізняється позитивними поглядами на життя, охоче йде на ризик і не сумує навіть при поразках. У подружжя Вару часто бере сильну, не схильну до зрад жінку.

Буква «Ф» в ім’я символізує стійкість духу, впевненість у власних силах, здатність нестандартно мислити і ініціативність. Як правило, такі люди жадають слави і прагнуть до популярності, думка оточуючих має для них велике значення.«Ф» в ім’я говорить ще і про те, що в стосунках чоловік більше візьме, ніж віддасть, ставлячи власні інтереси значно вище інтересів партнера.

Буква «О» означає енергійність, активність і цілеспрямованість. Зазвичай Вару вміє рахувати гроші, а також хороший фінансист або економіст. У любові здатний зробити подвиг заради своєї другої половинки.

Буква «Л» в імені знаменує те, що людина часто домагається естетики у всьому і може підходити до справи творчо. Тому з ним завжди цікаво спілкуватися. Він швидко завойовує прихильність оточуючих, також готовий поступитися, якщо на нього не тиснути. Цей чоловік любить влаштовувати сюрпризи і не проти, коли трапляється щось несподіване. Він вірний своїй дружині. Активно розповідає іншим те, що знає сам. Дорожить сім’єю.

Буква «М» говорить про завзятість і внутрішній силі. Зазвичай Варфоломії цікаві і допитливі, намагаються спробувати все на особистому досвіді. Це означає, що він любить планувати своє майбутнє і чудово з цим справляється. Такі люди намагаються враховувати чужі інтереси, уважно і чуйно ставлячись до проблем оточуючих.

Буква «І» зустрічається в іменах людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною цього можна вважати, що ними часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів він часто виступає як парламентер завдяки своїй чарівності.

Буква «Й» в імені, як правило, належить непередбачуваній людині, яка не завжди вміє тримати свої емоції під контролем. З-за цього чоловік часто не звертає уваги на якісь важливі деталі. Ця людина не знає слова «дипломатія». Компроміси сприймає як слабкість, а допомога іншим – як дурість.

Нумерологічна довідка для цього імені

Імені Варфоломій відповідає число 3, яке символізує величезну силу духу, відповідальний підхід до роботи, розвинений інтелект і креативні здібності. Він постійно розвивається, при цьому відкритий для критики. Вафоломія можна назвати різнобічно розвиненим. Цілей він досягає без особливих зусиль, причому це не залежить від того, чим займається. Однак Вару страждає від невпевненості в собі, яку намагається компенсувати своїм почуттям гумору і оптимізмом. Оточуючим ніколи не скаже нічого поганого, в будь-якій ситуації спробує згладити кути. Цінує друзів, так як не уявляє, як без них можна бути щасливим. Хоче взяти від життя все, тому прагне відвідати якомога більше країн. З-за того, що швидко знаходить спільну мову з людьми, до нього легко втертися в довіру і обдурити.

Володар імені Варфоломій святкує іменини в наступні дати:

10.02, 5.05, 24.06, 14.07 і 7.09.

Езотерика
Додати коментар