Сергій: значення імені Сергій. Доля і характеристика імені

Ім’ям Сергій батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Росії, України і Білорусії.

У лінгвістів немає єдиної гіпотези щодо виникнення ім’я Сергій. Більшість фахівців схильні стверджувати, що воно сягає корінням у латину та прізвище Сергіус, яка була поширена в Стародавньому Римі. Цей когномен походить від роду патриціїв — Сергієв, легендарними прабатьками яких були вихідці з зруйнованої греками Трої. На сучасну українську це прізвище перекладається як «благородне походження».

Але деякі філологи заявляють, що Сергій — поширений зараз варіант прочитання ім’я Сергій, який пішов від римської ідіоми, перекладаємої як «службовець Господу». Є гіпотеза ще простіше: спочатку ім’я звучало як Сервус, що означає «слуга».

Характер чоловіка по імені Сергій

Сергій відрізняється надзвичайною комунікабельністю і відвертістю. Якщо Сергій чимось захоплюється, то віддається цього з головою. У будь-який момент Серж може викинути те, чого від нього зовсім не чекають. Серьога у всі проявляє творчий підхід. У нього повно задумок, і він знає, як втілити їх у життя без сторонньої допомоги. Якщо Сергій все-таки просить когось про допомогу, значить, без цієї людини задумане зробити просто неможливо. Сергійко не намагається здаватися тим, ким не є насправді. Люди відразу бачать в Сергії як позитивні, так і негативні якості.

При цьому володар імені Сергій вміє маскувати свої емоції. Замість бурі почуттів у Сергія завжди будуть конкретні дії. Деякі можуть порахувати Сергія товстошкірим чоловіком, якому немає діла до чужих почуттів. І так буде продовжуватися більшу частину його життя. Серьога думає, що він хитрун і через це його часто обманюють. Сергій прагне всіх людей підвести під якісь норми.

Начальство цінує Сергія як співробітника. Сергій завжди виконує доручення з надзвичайною ретельністю і саме так, як йому сказали. Коли Серьога тільки влаштовується на нове місце, то відразу ж з’ясовує всі можливі неточності, щоб уникнути ексцесів у майбутньому. Коли Сергійко освоїться, то буде дошкуляти колег своїми «дуже цінними» радами.

Особисте життя і кар’єра чоловіка на ім’я Сергій

Носій імені Сергій дуже образливий. Будь-який докір Сергій сприймає як особисту образу. Серьога не любить просити про допомогу без необхідності, але сам з радістю допомагає друзям. Сергія привертають дві речі: вечірки і красуні, але він ніколи не зізнається в цьому відкрито.

Про Сергійка не можна сказати однозначно, чи є він добрим чи поганим людиною. Це ж відноситься і до твердості його характеру — часом Сергій легко піддається впливу, а іноді — непохитний і безкомпромісний. Якщо Серьогу загнати в безвихідь, то він може втратити волю до боротьби. Але Він здатний і, навпаки, підбадьоритися і боротися з долею до останнього. Часто Серж намагається надати своєму житті додатковий пафос.

Людина з іменем Сергій здатний вирішити найскладнішу за структурою проблему. Відшукуючи відповідне рішення, Сергійко покладається на свій гнучкий розум. Серьога здатний розбити велику задачу на багато дрібних і вирішувати їх окремо, не забуваючи про початкової мети.

Сергій ніколи не стане іншому мрії. Часто дружина не знає, чого чекати від Сергія в наступну хвилину. При цьому сам чоловік дуже проникливий і добре розбирається в людях завдяки внутрішньому чуттю. Коли з Серьогою спілкуєшся, то він постійно вас дратує, а якщо перестати, то швидко почнете по ньому нудьгувати. Нерідко Серж є нонконформістом.

Дружина і діти володаря імені Сергій обов’язково будуть щасливі. Дружиною Сергія, швидше за все, стане не особливо запальна дама. Всі сімейні питання Серьога воліє вирішувати компромісом.

Сергій — справжній сибарит. Сергій не може прожити без музики і намагається бути в курсі всіх кіно-новинок. Серьога легко стає душею будь-якої компанії і запросто погоджується взяти участь в загальній справі. Нерідко, прагнучи знайти застосування своїм здібностям, Серж стає артистом або автором творів. Якщо Сергій не піде в мистецтво, то зробить кар’єру маркетолога.

Чоловік, що носить ім’я Сергій, легко знаходить спільну мову з жінками, яких звуть Аліна, Анастасія, Анна, Дар’я, Катерина, Олена, Ірина, Лада, Людмила, Марія, Наталія, Оксана, Ольга, Поліна, Світлана, Софія, Тетяна, Юлія і Лариса.

У чоловіка, що носить ім’я Сергій, іменини припадають на наступні дати: 6.01, 15.01, 27.01, 17.02, 5.03, 8.03, 11.03, 22.03, 2.04, 5.04, 14.04, 25.04, 8.05, 10.05, 26.05, 1.06, 1.07, 11.07, 18.07, 20.07, 2.08, 13.08, 25.08, 10.09, 22.09, 24.09, 1.10, 7.10, 8.10, 11.10, 20.10, 30.10, 31.10, 2.11, 13.11, 14.11, 16.11, 27.11, 29.11, 2.12, 10.12, 11.12, 15.12, 18.12, 20.12, 31.12.

Езотерика
Додати коментар