Народжені 17 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 17 серпня, то ваш знак зодіаку – Лев
Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 17 серпня

Сильні сторони: раціональність, наполегливість, розвинене мислення

Слабкі сторони: імпульсивність, занепокоєння

Жінки, народжені 17 серпня, відрізняються такими якостями: впевненість у собі, підприємливість, мудрість, товариськість

Чоловіки, народжені 17 серпня, наділені такими рисами характеру: цілеспрямованість, рішучість, працьовитість, прямолінійність

Загальна характеристика, народжених 17 серпня

Знак зодіаку, народжених 17 серпня – Лев. Це раціональні, практичні та здібні особистості. Вони мають розвинене мислення та вміння аналізувати інформацію. Наполегливо домагаються поставленої мети. Гаряче відстоюють свою думку та переконують інших у цінності своїх уявлень. При цьому бувають надмірно імпульсивними.

У відносинах з оточуючими такі жінки та чоловіки виявляють емоційність. Вони легко спалахують, але швидко остигають. Люблять сперечатися та дискутувати. При цьому вперто обстоюють свою правоту. Не вміють відкрито перепрошувати. Навіть якщо розуміють неправильність своїх думок і дій, загладжують провину не розмовами, а іншими способами. Їм легше зробити щось корисне та приємне, ніж показати свої внутрішні страхи та переживання.

Характеристика жінок, народжених 17 серпня

Це впевнені у собі, заповзятливі особистості. Вони розумово розвинені, товариські та не за роками мудрі. Знають, як себе правильно подати суспільству.

Такі жінки привабливі та привабливі для чоловіків. З ними цікаво та весело. Вони не люблять одноманітність та нудьгу. Живуть на повну силу і не відмовляються від нових емоцій та відчуттів. Стають хорошими господинями та люблячими матерями. Цінують тепло та затишок, але не живуть лише одним будинком.

Характеристика чоловіків, народжених 17 серпня

Це цілеспрямовані, рішучі та працелюбні особи. Вони – затяті кар’єристи. У спілкуванні прямолінійні. Не вміють лестити, тому вважають за краще перебувати осторонь неприємних їм людей та розмов.

Такі чоловіки тверді, практичні та небагатослівні. Однак у особистих відносинах вони іноді виявляють слабкість і стають ніжними, дбайливими коханцями.

Любовний гороскоп

Народжені в цей день не вміють відразу відкриватися людині, що сподобалася, і неохоче висловлюють свої справжні почуття і наміри. У особистих відносинах вони прагнуть панування. Вважають за краще керувати всім і вимагають беззаперечного підпорядкування партнера. Життя з ними тернисте і не безхмарне. Другій половинці потрібно змиритися з їхнім гарячим темпераментом та манерою поведінки. В нагороду за своє терпіння вони отримають вірного, дбайливого та люблячого супутника життя.

Такі жінки та чоловіки чекають на постійність від партнера. Вони одружуються виключно з розвиненою всебічно людиною, яка їх доповнює, але ніяк не відсуває на другий план. У сім’ї вважають за краще грати чільну роль. Стають лагідними батьками та приділяють багато уваги вихованню дітей.

Сумісність

Народжені 17 серпня Леви добре сумісні з Овнами, Стрільцями, Терезами. Мають низькі шанси на взаєморозуміння та тривалий союз із Тельцями, Раками, Рибами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 17 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 2, 13, 23, 25, 26, 31
Лютий: 2, 8, 16, 21, 23
Березень: 6, 15, 28
Квітень: 3, 12, 15, 19
Травень: 4, 10, 21
Червень: 10 , 12, 20, 22, 25
Липень: 1, 4, 6, 21
Серпень: 4, 9, 26
Вересень : 3, 6, 23, 25
Жовтень: 1, 2, 3, 25
Листопад: 18, 24, 29
Грудень: 7, 9, 11, 15, 20

Діловий гороскоп

У професійній діяльності іменинники цього дня виявляють свою неординарність. Щоб досягти результатів, вони часто вдаються до нестандартного мислення та підходів. Відповідально виконують роботу, стійко переносять будь-які проблеми. Вони є сила духу, яка дозволяє їм згинатися від ударів долі.

Такі люди досягають кар’єрних висот у галузі мистецтв. З них виходять добрі художники, дизайнери, музиканти. Вроджені артистичні здібності допомагають їм досягати успіху в театрі, кіно, шоу-бізнесі. Лідерські якості та ділове чуття знаходять собі застосування у бізнесі. Вони стають успішними підприємцями.

Гороскоп здоров’я

Народжені 17 серпня Леви мають міцне фізичне та вразливе психічне здоров’я. Придушення агресії, постійні переживання і розлади позначаються їх психіці. Нервові зриви порушують роботу травної та серцево-судинної систем. Гороскоп рекомендує більше часу приділяти заняттю спортом. Помірні фізичні навантаження дозволять скинути вантаж психологічних проблем та допоможуть гармонізувати загальний стан.

Поради народженим 17 серпня

Відмовтеся від самовідданості

Пам’ятайте про сприятливий вплив відпочинку на продуктивність. Поміряйте свою енергію і не віддавайтеся без залишку роботі.

Сприймайте все легко

Відмовтеся від агресії та руйнівного гніву. Легше ставтеся до проблем та труднощів. Без негативних емоцій можна швидко впоратися із будь-яким завданням.

Не прагнете панування

Жорсткий контроль відлякує людей. Переборіть у собі власника, критика та диктатора.

Езотерика
Додати коментар