Знак зодіаку: Лев

Лев (Leo): характер, вибір професії, любов, відомі Леви

Липень 24-Серпень 23

 • Планета покровитель: Сонце
 • Елемент: вогонь
 • Талісман: лев, орел
 • Колір: золотий
 • Знак китайського гороскопу: Мавпа
 • День удачі: неділя
 • Складний день: субота
 • Щасливе число: п’ять( 5)

Знак зодіаку Лев: камені, талісмани і кольори

 • Управитель-Сонце, в екзальтації — Плутон, в падінні — Меркурій, у вигнанні — Сатурн, Уран.
 • Девіз:»я хочу”. «Упевненість».
 • Короткий опис Тельця: управляє в світі дітьми, любов’ю, освітою, діловими операціями, художнім і театральним світом, розвагами, видовищами, сходженням, артистичною славою і популярністю.
 • Особистість творча, керівна, стабілізуюча, авторитетна, владна.
 • Темперамент динамічний, холеричний.
 • Душа і розум з переважанням енергії Сонця (творчість).
 • Дух і розум з переважанням енергії Плутона (влада, трансформація).
 • Основа світогляду-сенсуалізм (чуттєвість).
 • В езотеричному християнстві знак Лева відповідає апостолу Іоанну.
 • Стадія алхімічного процесу, що уособлюється Левом — – кип’ятіння.
 • Кольори: пурпурний, золотистий, Помаранчевий, Червоний, Чорний (білий колір — невдалий).
 • Метал: золото.
 • Рослини: півонії, нігтики, гладіолуси, хризантеми.
 • Талісман: сонечко, лев, орел.
 • Щасливі числа: 1,5,9, 11.
 • Вдалий день: неділя. Невдалий день: субота.
 • Поширені захворювання: хвороби серця, спинних м’язів, кісткового мозку. Можливі порушення серцевого ритму і циркуляції крові.
 • Камені Лева: рубін, яшма, гіацинт, сардонікс, хризоліт, всі жовті камені.
 • Камені зодіакального знака, протилежного Леву (камені Водолія), перебуваючи в дисонансі з його натурою, можуть зруйнувати благополуччя і життя: сапфір, обсидіан.
 • Найщасливішим талісманом в березні і квітні для Лева буде Яшма, в серпні — сардонікс, а в жовтні — хризоліт.

Лев: опис знака зодіаку, повна характеристика

Коли небесні правителі зібралися, щоб нагородити 12 знаків Зодіаку своїми щедротами, вони, мабуть, перебували в найкращому настрої, дійшовши до знака зодіаку Лева, так як були дуже марнотратні по відношенню до нього. Навіть якщо б вони не дали Леву нічого, крім Сонця як правлячої планети, одного цього було б достатньо. Але формуючи опис знака зодіаку Лев, боги були більш ніж милостиві, вони зробили Лева постійним знаком, наділивши його такою якістю, як стабільність, демонструючи цим своє постійне бажання допомагати Левам на шляху до успіху і влади.

В астрології існує така притча, добре описує характеристику знака зодіаку Лев – коли Боги вирішили, що Лев буде вогненним знаком, то зробили його самим енергійним, теплим і доброзичливим. І нарешті, всі боги погодилися дати Леву управління 5-м будинком гороскопу, відає любов’ю і театром.

Але один з богів був незадоволений іншими, відчуваючи, що вони псують знак зодіаку Лев надмірними подарунками. Можливо, він побачив порушення космічної гармонії або серпнева спека зробила його надмірно дратівливим, але він заявив, що незважаючи на практично ідеальну характеристику особистості знака зодіаку, Леви будуть володіти одним недоліком в характері. Цей недолік-крайнє марнославство і гордість, що ускладнюють Витяг вигоди з інших дарів богів.

Сильні сторони – благородство, благодійність, лояльність, цілеспрямованість

Слабкі сторони – зарозумілість — гордовитість, віроломство, пафосність

Той же бог простежив за тим, щоб будучи постійним знаком Лев був наділений впертістю. Тому в езотеричному сенсі мораль цієї історії така: знак зодіаку Лев може отримувати вигоду з усіх своїх чеснот тільки після того, як він поборе своє марнославне. Опис знака зодіаку Лев для жінки і чоловіка вказує, що якщо «Я» знака Лев стане стриманіше, покірніше духом і смиренніше в почуттях, то тим самим він направить свої таланти для колективної еволюції.

При цьому Лев досить добре» екіпірований ” розумово, щоб виграти битву з самим собою. Опис характеру знака зодіаку Лев вказує, що він наділений інтелектом і магнетизмом, що приваблює людей, але Лев повинен намагатися панувати над кожним. Знак Лев часто називають царським, що обумовлено його високорозвиненими розумом і почуттями, граціозними манерами. Але, як і всі правителі, Леви повинні навчитися носити свою корону з гідністю і скромністю, знаючи опис гороскопу знака зодіаку Лев, вони повинні завжди пам’ятати про найпоширеніший гріх левів — марнославство.

У знака зодіаку Лев в характері яскраво виражені екстраверсія, честолюбство, воля і енергія. Знак зодіаку Лев чоловік наділений рідкісним самовладанням і впевненістю в собі, що допомагає йому досягати успіху і процвітати в житті. Чоловіки і жінки знака зодіаку Лев буквально випромінюють активність, що сприяє розквіту їх особистості, громадському і професійному зростанню.

Повний опис знака зодіаку Лев вказує, що життєва сила і стійкість дозволяють їм відносно легко долати будь-які перешкоди і відображати удари долі. Однак жінки і чоловіки знака зодіаку Лев схильні зловживати резервами своєї вітальності і енергії, що може привести до значних фізичних витрат і різних крайнощів.

Сонце-управитель Лева-потужний союзник, і тому Льву не треба докладати стільки зусиль, скільки іншим знакам Зодіаку, щоб досягти своїх цілей, тому що люди завжди охоче допомагають йому. Але Лев не повинен дозволяти своєму честолюбству робити себе нещасним і сварливим, а також лінуватися і займатися самопотаканием. На щастя багато Леви все ж схильні використовувати свої здібності і таланти на благо суспільства і приймають життєві дари благородним шляхом.

Розглядаючи опис знака Зодіаку, можна зробити висновок про те, що більшість чоловіків-левів дуже напористі. » Приземлені ” Леви здатні в люті вдатися до фізичної сили, вступаючи в бійку з тими, хто не згоден з їх твердим, незмінним думкою.

Коли ж в процесі спілкування Леви навчаться придушувати своє бажання панувати, применшать своє хвастощі і не дозволять своєї надмірної гордості брати верх, то вони можуть бути чудовими, дійсно гідними титулу Королівського знака.

Для цього знаку Зодіаку Лев необхідно позбутися імпульсивності і поривчастості, навчитися розуміти почуття інших, не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні і не «спочивати на лаврах», як їх дикий родич, здатний спати по 20 годин на добу. Тому вивчаючи характеристику знака Лев добре б засвоїти, що не варто вимагати багато чого від оточуючих до тих пір, поки сам не готовий запропонувати стільки ж натомість.

Краще відео по темі: характеристика знака зодіаку Лев

Гроші, кар’єра і кращі професії для Львів

Знак зодіаку Лев повинен розуміти, що для отримання благ і для досягнення вершин успіху людина повинна починати з нижньої сходинки, навіть якщо він ненавидить брудну роботу і вважає себе здатним на більше і ставить себе вище дрібних доручень і робіт. Йому все ж необхідно заслужити бажане, інакше благодіяння левів може надати їм же погану послугу і вони зіткнутися з інтригами і обманами близьких, що здатне завдати їм сильну психоемоційну травму.

Найхарактерніші властивості характеру знака Лева-владність, тяга до командування (на соціальному, професійному або духовному плані). Якщо переглядати опис гороскопу професій, то можна помітити, що Леви часто займають важливі пости, мають схильності до фінансових справ, іноді — до військової або дипломатичної кар’єри.

Володіючи неабиякими естетичними здібностями, можуть присвятити себе мистецтву або ювелірній справі. Негативні властивості в професійній характеристиці знака зодіаку Лев виникають від гордині, зарозумілості і егоїзму. Для знака зодіаку Лев вкрай важливо засвоїти цю істину, так як люди цього знака — природжені вожді і керівники і контролююча позиція — ось, до чого прагнуть більшість левів.

Але їм слід здійснювати цю функцію демократичним шляхом, інакше є небезпека, що на роботі Лев стане нестерпним тираном, здатним принести багато мук і бід як своєму оточенню, так і собі особисто. ДО РЕЧІ, Наполеон Бонапарт, так само як Беніто Муссоліні, був народжений під знаком Лева.

Леви повинні також зрозуміти, що вищі сили запитають за невикористані таланти і можливості і тому вони повинні піклуватися про виконання свого обов’язку і про духовне зростання, а не про особисту вигоду і про те, як вони виглядають в очах оточуючих людей.

Типовий Лев – це людина владна і благородна, що володіє неабиякими виконавськими здібностями і народжений, щоб керувати. Вибираючи професії для знака зодіаку Лев варто враховувати, що цей знак дуже привабливий і тому легко домагається розташування у людей. Коли йому треба досягти певної особистої мети, його чарам неможливо протистояти, від нього як би виходить потужне магічне випромінювання і природний магнетизм, які відразу ж притягують, як голки до магніту, до нього увагу, викликають симпатію і дозволяють знаку Зодіаку Лев знайти кращу професію для себе.

При цьому оточуючі навіть не помічають, що опинилися в полоні їх відкритої, доброзичливої, щедрої, благородної і благодійної натури.

Леви в любовних і соціальних відносинах

Так як небесні ієрархії наділили Лева стількома хорошими якостями, він повинен остерігатися самовпевненості і самовдоволення. Вивчаючи опис знака зодіаку Лев в любові можна зробити висновок про те, що вони хочуть, щоб люди приєднувалися і підтримували їх плани і устремління, що іноді не розуміють, що мало хто готовий відмовитися від своєї вигоди або спокою настільки, щоб догодити Леву. Тому часто вимагаючи своєї “левової частки” людям знака Лев у відносинах необхідно пам’ятати і про тих, хто поруч з ними.

У дикій природі хоча леви і є центром прайду, але полюють і приносять здобич більш швидкі і спритні левиці. Завдання ж Лева-правильно розподіляти видобуток, наводити порядок і відганяти гієн і шакалів.

Тому чоловіки – Леви виграють і досягнуть успіху набагато більше, якщо будуть діяти за аналогічною схемою, а також зберігати об’єктивність і залишатися демократично налаштованими по відношенню до прав і прагненням інших.

Так як більшість людей цього Знака завжди хочуть, щоб про них добре думали, вони часто як би надягають на себе маску чесноти, якої вони насправді не володіють. Знаки зодіаку Лев у відносинах і любові як правило, вони не шукають особистої вигоди, ця гра тільки для того, щоб їх похвалили і підтримали почуття важливості самого себе. Все це добре, якщо Лев дійсно з часом повністю засвоїть і зробить цю награну чесноту рисою свого характеру. У цьому випадку ця негативна риса, притаманна багатьом знакам Левам, — акторство, удавання і лицемірство — зіграє позитивну роль.

В іншому випадку таланти залишаться незатребуваними і в любові у Левів може з’явитися лукавство, подвійний стандарт у відносинах, а здібності можуть виродитися в поверховість і привести до манії невизнаного генія.

Більшості знаків Лева подобається “носити пурпурову мантію” людини, що займає чільне становище в суспільстві, а також влаштовувати прийоми, звані вечори, розважати людей і пригощати їх смачною їжею, міцними і вишуканими винами. Чоловік Лев в любові любить дарувати подарунки навіть більше, ніж їх отримувати, тому Леви повинні остерігатися, щоб не стати через свою любов до суспільства і театральності простими позерами, так як часто не помічають, що люди користуються їх щедрістю незаслужено.

Жінки знака зодіаку Лев часто дуже привабливі для чоловіків, але вони не повинні занадто активно кокетувати і «пускати пил» в очі, інакше відштовхнуть ту людину, яку намагаються залучити. Часом «приземлені» жінки під знаком Зодіаку Лев, намагаються здаватися модними і витонченими, але виглядають вульгарно, користуючись дешевими духами і одягаючись занадто яскраво і без смаку. Більш аристократичні жінки знака зодіаку Лев – це “світські левиці” в найкращому сенсі цього слова.

Більшість людей знака Лев в любові і відносинах — чуйні, дружні і жалісливі, але ці почуття у них недостатньо глибокі. Вони мають як би якийсь пристрій, вмонтоване в свідомість Лева, яке постійно контролює і перемикає їх емоції, чітко спрацьовують в той момент, коли ущемлена гордість Лева у відносинах.

Тому якщо ви хочете позбутися від залицянь чоловіка Лева або жінки під знаком левиці досить показати, як він «впав у ваших очах». Жоден інший знак зодіаку, крім Лева не здатний піти від коханого назавжди з таким демонстративним байдужістю, як Лев, якщо йому показали, що він не цар звірів, а облізла кішка.

Демонструючи теплоту і демократичність у відносинах і в любові Леви, навіть не напружуючись, як би автоматично стають центром загальної уваги. Однак більшості левів добре знайомий вислів» Весь світ — театр, а люди в ньому — актори”, але їм слід зберігати трохи свого артистизму для головної вистави — особистого життя.

Символ знака зодіаку Лев: що означає зображення лева

Лев, мабуть, найголовніший знак зодіаку з усіх дванадцяти: адже ним керує Сонце, без якого неможливе життя на Землі. Тому символ знака-це стилізоване зображення лева, Царя звірів, який вигнув спину в характерній позі ♌.

Люди з сильним впливом знака Лева в гороскопі відчувають свої воістину космічні права. “Де моя левова частка?”- у явній або прихованій формі ви завжди відчуваєте це питання, спілкуючись з Левом. Однак Леви завжди охоче діляться здобиччю і не залишають запасів «на чорний день»; багато з них добре пам’ятають, що «не збідніє рука дає».

Це дуже допомагає тим, хто входить в їх прайд (сфера проживання, найближче оточення). Лев здатний швидко змінити свої почуття і відносини — адже в цьому знаку екзальтує Плутон — планета, енергія якої впливає на сексуальну сферу, імунну систему, творчі здібності, приховані резерви особистості. Крім того, Плутон дозволяє стикнутися з позамежним, з невідомими областями космосу, дає свободу і можливість її застосування.

В езотеричному сенсі символ знака зодіаку лева означає субстанцію духу, насіння Сонця, які насичують простір і на різних планетах приймають різні форми життя. У багатьох релігіях Сонце-це єдиний видимий бог, що володіє духовною природою дуже високого рівня. В езотеричному християнстві вважалося, що Христос знаходиться на тому ж рівні духовного буття, що і Міхаель — геній Сонця.

Ще одна можлива трактування – це з’єднання символу Сонця (життєвість, духовність, індивідуальність) і символу Північного місячного вузла SI (удача, позитивний досвід минулих життів і поколінь — Позитивна карма). Тому не дивно, що люди з сильним впливом в гороскопі знака зодіаку Лев і сонця є активними енергетичними донорами — насичують біополя оточуючих новим життям, вібраціями Сонця.

Сонце проходить цей знак з 23 липня по 23 серпня. Це період дозрівання плодів, зрілості природи. Люди знака зодіаку Лев наділені великою життєвою силою, неабиякою активністю і експансивністю. Крім честолюбства вони володіють блискучими вродженими здібностями, які вміють добре використовувати.

Знаменитості – Леви

1-й деканат

 • Державні та політичні лідери: А.Македонський, Клавдій I, Б. Муссоліні, С. Альєнде.
 • Громадські та релігійні діячі: С. Болівар.
 • Вчені: Л.Фейєрбах, К. Юнг, Б. Ламарк.
 • Діячі мистецтва: Д.Давидов, А. Іванов, І. Айвазовський, І. Ільїнський, В. Шукшин, О. Попов, А. Дюма, А. Адан, А. Мо – руа, Б. Шоу, М. дель Монако, С. Кубрик.

2-й деканат

 • Державні та політичні лідери: В.Засулич, Нерон, Ж. Амаду, Ф. Кастро.
 • Вчені: А.Мікоян, С. Савицька, В. Паулі.
 • Діячі мистецтва: В.Боровиковський, І. Рєпін, В. Одоєвський, мМ. Зощенко, Ф. Шехтель, Б. Александров, Г. де Мопассан.

3-й деканат

 • Державні і політичні лідери: М. Платов, Наполеон Бонапарт, К. Либнехт.
 • Вчені: І.Сєченов, М. Ботвинник, П. Мартен, А. Ангстрем.
 • Діячі мистецтва: А.Аляб’єв, І. Білібін, П. Беранже, В. Скотт, Д. Голсуорсі.
Езотерика
Додати коментар