Народжені 14 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 14 серпня, то ваш знак зодіаку – Лев
Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 14 серпня

Сильні сторони: енергійність, ентузіазм, справедливість

Слабкі сторони: метушливість, нетерплячість, вимогливість

Жінки, народжені 14 серпня, відрізняються такими якостями: впевненість у собі, гнучкість, винахідливість, товариськість

Чоловіки, народжені 14 серпня, наділені такими рисами характеру: цілеспрямованість, наполегливість, самостійність, ревнощі

Загальна характеристика, народжених 14 серпня

Знак зодіаку, народжених 14 серпня – Лев. Це енергійні, працьовиті особи. Вони сповнені планів, ідей та завдань, які вміло реалізують у житті. Вірять у свої успіхи і з оптимізмом сприймають труднощі та перепони. Максимально вкладаються в намічені цілі та досягають бажаного всіма способами.

Такі люди прагматичні і мають здоровий глузд. Від природи вони мають таланти, якими успішно користуються. Мають розвинений інтелект та гнучке мислення. Вміють переконувати інших і мають чітко виражені лідерські якості.

Це веселі та компанійські особистості. Вони переповнені ентузіазму і заражають оточуючих своїм позитивом. У стосунках із людьми не терплять лицемірства, висловлюються правдиво та чесно. З ними весело та цікаво. Вони мають багато друзів. Вони доброзичливі та відкриті, тому рідко зустрічають ворогів та заздрісників на життєвому шляху.

Іменинники цього дня часто поводяться неспокійно та нестримно. Вони схильні до метушливості і не можуть бути терплячими.

Характеристика жінок, народжених 14 серпня

Такі жінки впевнені у собі та знають, чого хочуть від життя. Вони гнучкі у відносинах з оточуючими. Завойовують прихильність до себе завдяки своїй винахідливості та оригінальності. Суспільство любить цих жінок за відкритість і товариськість.

Це скромні, тактовні та доброзичливі особистості. У любовних справах вони часто виявляють ініціативу. З ними не буває одноманітним. Вони – цікаві співрозмовниці, пристрасні коханки та терплячі дружини. У тому характері зібрані всі необхідні для справжньої леді риси.

Характеристика чоловіків, народжених 14 серпня

Це цілеспрямовані, сильні духом, вольові та наполегливі особистості. Вони полюбляють самостійну роботу. Відповідальні за вчинки.

У особистих стосунках такі чоловіки поводяться пристрасно, дбайливо та впевнено. Від природи у них закладено задатки власника. Вони ревниві та іноді схильні до тиранії. Можуть усіма силами та можливостями обмежувати свободу своєї обраниці.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня не люблять виставляти напоказ свої почуття і всіляко намагаються приховати свою прихильність. Вони швидко помічають справжні наміри щодо себе. Нещирість та лицемірство розпізнають інтуїтивно. Для них важливо відчувати любов та підтримку близької людини. В іншому випадку, при нестачі таких емоцій вони ініціюють розставання.

У сімейному житті такі жінки та чоловіки відкрито висловлюють свої почуття. Вони не люблять недомовок та двозначних натяків. З їхньої точки зору відносини з коханими повинні бути кришталево чистими. Вони вшановують сімейні традиції і не відступають від моральних підвалин. Стають вірним, надійним і турботливим подружжям, чого вимагають і від своєї другої половинки.

Сумісність

Народжені 14 серпня Леви мають високі шанси на щасливі стосунки з Овнами, Стрільцями, Терезами. Погані перспективи мають спілки з Рибами, Раками, Тельцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 14 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 3, 6, 8, 12, 27, 28
Лютий: 5, 26, 29
Березень: 13, 30, 31
Квітень: 8, 13, 28, 29
Травень: 1, 6, 13, 18, 21, 29
Червень : 2, 20, 27
Липень: 6, 8, 14
Серпень: 1, 17, 18, 24, 27, 31
Вересень : 10, 15, 16, 27 
Жовтень:  3, 15, 19, 22
Листопад: 11, 14, 21, 25
Грудень: 7, 13, 15, 25, 30

Діловий гороскоп

Іменинники цього дня допитливі та відкриті новим знанням. Вони не бояться експериментувати та активно беруться за будь-які починання та ризиковані проекти. Їхні природні аналітичні здібності та розвинена інтуїція грають їм на користь. Вони вміють ефективно використовувати свої ресурси та досягають результатів у будь-якій професійній діяльності.

Вміння точно прогнозувати події допомагає таким людям у фінансових справах. Вони стають успішними бізнесменами, грамотними банкірами та відповідальними керівниками. Притаманне їм почуття гумору знаходить собі застосування у театрі. Вони стають процвітаючими артистами. Природний дар налагоджувати контакти допомагає їм розвиватися у сфері маркетингу та реклами.

Гороскоп здоров’я

Леви, що народилися 14 серпня, багато часу і сил приділяють своєму здоров’ю. Незважаючи на те, що вони мають міцний імунітет від народження, їм властиво надмірно стежити за сигналами свого організму. Це призводить до того, що вони стають занадто недовірливими і самі вигадують собі захворювання. До того ж, вони мають схильність до травматизму. Гороскоп радить дбайливіше ставитися до себе і без потреби не погоджуватися на ризиковані авантюри та екстремальні розваги.

Поради народженим 14 серпня

Не будьте мстивими

Відповідати злом на провини людей – доля слабких. Будьте сильнішими і не проявляйте агресивних дій.

Не будьте надто вимогливими

Багато людей не в змозі наздогнати ваші правила. Не вимагайте від них нездійсненного. Навчіться приймати недоліки інших, адже ви теж не ідеальні.

Приймайте себе такими, якими ви є

Навіть якщо оточуючі не розуміють вас і вважають дивними, не відмовляйтеся від своєї незвичайності. Прокладайте свій особливий шлях і не озирайтесь на думку інших.

Езотерика
Додати коментар