Місячний календар 2020 фази місяця і місячні дні на 2020. Гороскоп сприятливих днів.

місячний календар

Напевно, у кожного в житті, траплялося, коли події складалися як, було задумано в найсміливіших мріях? А коли ви потрапляли в складну ситуацію, то заздалегідь знали, як знайти вихід з неї. Але через час все поверталося на свої місця, і залишалося дивуватися неймовірному везінню. Секрет простий, коли ви дієте згідно із законами світу, вищі сили починають допомагати. Якщо хочете і далі перебувати в гармонії з природою, використовуйте місячний календар на 2020 рік.

Чи є зв’язок між подіями, що відбуваються на землі, і фазами Місяця в небі? Стародавні люди, прагнучи розгадати загадки всесвіту і домовиться з могутніми силами, звернули увагу на нічний небосхил. Складання місячного календаря пояснило зміни, що відбуваються і допомогло співналаштуватися «на одну хвилю» з світом. Провівши дослідження, сучасні вчені довели, що предки мали рацію, і супутник Землі дійсно впливає на всі процеси, що відбуваються на планеті.

Поставилися зі скепсисом до отриманої інформації? Але зверніть увагу на своє самопочуття, поведінку оточуючих у 8, 15, 22 та 29-ий місячний день. Саме у ці періоди відбувається зміна фаз небесного тіла. Якщо проявите спостережливість, то помітите закономірності, які не можна буде списати на простий збіг.

Переконавшись у правдивості теорії, починайте детальніше вивчати місячний календар. Майте на увазі, у кожного місячного дня є особлива енергетика. Ваше завдання використовувати її правильно, не намагатися сперечатися з процесами, що відбуваються в природі. Можливо, за певної практики в 2020 р. вам не доведеться кожного разу заглядати в місячний календар, щоб зрозуміти, як найкраще провести час. Найбільше зміна енергій відчувається в сприятливі дні.

Фази місяця і місячні дні для кожного місяця 2020 року

Щоб правильно сприймати інформацію, і не заплутатися в термінах ознайомтеся з їх значеннями.

Місячний календар – календар, за основу якого взято місячний цикл. Складається з місячних днів, місяців і місячних років.

Місячний день (доба) – проміжок між 2 подальшими сходом місяця. Існує 2 винятки: 1-й день починається, і останній місячний день місяця, що закінчується молодиком. Враховуйте, тривалість доби завжди менше 24 годин, а перші дні місяця можуть тривати не більше 1-2 ч.

Місячний гороскоп описує певні місячні добу, енергію, укладену в них.

Символ місячного дня – образ, який несуть в собі місячну добу. Ця інформація отримана з глибокої давнини, що дійшла до нас у незмінному вигляді. Віщуни медитують на символи, щоб більш повно охарактеризувати місячні дні, і дати рекомендації поведінки у цей період часу.

Цієї інформації достатньо для розуміння того, як влаштований місячний календар. Але зверніть увагу, є поняття сприятливих і несприятливих доби. Цей поділ є досить умовним. Немає однозначно поганих або хороших днів. Вони розрізняються напрямом пануючих енергій. Існують дії, які небажано здійснювати в «вдалі» дні, і навпаки, «негативні» добу можуть відмінно підходити для певних вчинків. Уважно вивчайте місячний календар і для вас не складе праці спланувати свій день.

Крім того, потрібно пам’ятати про індивідуальність. Гороскоп дає лише загальну характеристику, розраховану на все населення земної кулі. Але слід враховувати особливий вплив місячного календаря безпосередньо на вас. Наприклад, нічне світило, проходячи через знак зодіаку послаблює його тому, можливо, нездужання, загострення хронічних хвороб. Астрологи радять не сліпо слідувати рекомендаціям, а прислухатися до власних відчуттів. Тоді сприйняття навколишньої реальності почне розвиватися і зловити потрібний ритм з часом буде простіше, а зміни, що відбуваються у місячному календарі, стануть зрозумілі на інтуїтивному рівні.

Місяць складається з 29 або 30 днів. І ділиться на чотири частини.

Перша чверть. Починається в Місяць, через кілька днів на небі з’являється тоненький серпик, повернутий ріжками вліво. Місяць росте, поки не стане схожий на половинку монети. Він триває з 1-го по 7-й місячний день. Даний період проходить під стихією води, яка дає сили всьому живому.

Друга чверть починається з 8-го місячного дня, місяць продовжує зростати до 15-го місячного дня. У цей період нічне світило активно ділиться енергією. Коли на небосхилі місяць стане ідеально круглою, наче голівка сиру настане повний місяць.

Третя чверть починаючи з 16-го і триває до 22-го дня. Місяць поступово убуває, ніби праворуч від неї відрізають по маленьких шматочках, поки не залишиться половина. Після сплеску енергії в події в повний місяць, що для багатьох було критичним, її кількість йде на спад. Слід почати економити сили.

Четверта чверть триває з 23-го по 29-й (іноді по 30-й місячний день. Місяць продовжує стрімко зменшуватися все більше нагадуючи букву «З», поки не зникне повністю. Даний цикл передує молодика, є зв’язком між минулим і майбутнім. Зараз краще позбавлятися від усього непотрібного, підготувати «ґрунт» для розвитку. Не перепрацьовуйте, останні дні будуть надто важкими.

Звичаї різних народів

Місячний календар глибоко увійшов до традиції людей. Наприклад, кількість днів тижня збігається з кількістю діб у фазах місяця. Недарма число 7 вважається магічним, воно часто зустрічається в приказках, прислів’ях, прикмети і ритуали.

У Китаї протягом багатьох століть вивчали місячний календар, рух супутника землі, і той вплив, який він чинить на планету. Наступ східного Нового року визначають, в тому числі, за положенням на небозводі нічної красуні. Святкування починається в другий молодик, після зимового сонцестояння (22.12). Місячний календар на 2020 рік говорить – це станеться 25-го січня , в суботу.

Китайці надають величезне значення свята, і відзначають Новий рік у протягом 15 днів. Його наступ пов’язано не тільки з змінами, що відбуваються на нічному небозводі. За легендою, у будь-якого року є свій покровитель, 1 з 12 тварин, що прийшли привітати Будду. Кожен із звірів має однієї з 5 стихій У-Сін. У прийдешньому 2020 р. буде «царювати» Білий Металевий Щур.

Що очікувати в 2020 році

Китайський календар має глибоке символічне підґрунтя. Його часто зображують у вигляді кола, що означає циклічність життя; коли початок, бере витоки з кінця, і утворює щось єдине. Прийдешній 2020р. особливо важливий, адже він замикає 12-річний цикл східного календаря.

Покровителем наступного року буде Білий Металевий Щур. І хоча тварина любить проявляти індивідуальність, воно відображає риси попередніх йому звірів. Події, які відбудуться в 2020 р. будуть мати важливе значення для всіх, незалежно від року їх народження.

Загальна інформація

Щур цілеспрямована і працьовита, підтримує прогрес і бажання отримати додаткову інформацію. Ймовірна втрата роботи, розрив відносин. Але поступово все нормалізується. Коли здасться, що життя зруйнована почекайте впадати у відчай. Це не крах, а початок чогось нового, поява додаткових можливостей. Щоб у 2020 р. посміхнулася удача слід засукати рукави і починати діяти. Врахуйте, Білий Пацюк з презирством ставиться до ледарів, і не буде оберігати їх від бід.

Якщо ви любите пригоди, подорожі, або змушені по службі часто бувати у відрядженнях 2020 рік буде для вас дачним. Металевий Щур заохочує подорожі, прагнення об’їздити весь світ.

Здоров’я

Зверніть увагу на своє самопочуття, при погіршенні стану здоров’я незайвим буде відвідати лікаря. Можливо, загострення хронічних хвороб, особливо це стосується початку 2020 р. Проте, якщо поставити правильний діагноз і вчасно почати лікування, захворювання швидко відступить.

Родина

Щурові чужі довгі стосунки, не варто розраховувати, що нещодавно зав’язавшийся роман буде тривалим. Хоча, якщо ви налаштовані серйозно, то 2020 р. цілком підходить для весіль. Металевий Щур буде провокувати на безрозсудні вчинки, романтичні дурниці, в результаті ви зізнаєтеся в почуттях і у 2020 р. зважитеся зробити пропозицію. В шлюбі Мишка рекомендує бути кришталево чесним і вірним дружину. Навіть безневинний флірт може спровокувати неприємності.

Фінанси

Миша працьовитий звір, але не вміє поводитися з грошима. А значить, у 2020 р. необхідно ретельніше планувати витрати. Якщо ви хочете зробити велику покупку астрологи вкрай не рекомендують позичати у друзів або брати кредит у банку. Краще не поспішаючи самостійно зібрати всю суму.

Кар’єра

Пацюк дає шанс знайти своє справжнє покликання. У 2020 р. ви зможете влаштуватися на роботу, про яку давно мріяли або стрімко піднятися по кар’єрних сходах. Сміливіше висувайте свої ідеї, висловлюйте думку. Тим самим ви зможете продемонструвати свої сильні сторони і професіоналізм.

Передбачення для кожного знака зодіаку

Овен

Прийдешній рік для багатьох підопічних Марса буде поворотним. Астрологи рекомендують завершити розпочаті справи, які постійно відкладали на потім. Складіть далекосяжні плани, подумайте, чим би ви хотіли займатися найближчі 10-12 років.

Телець

В цілому 2020 рік для представників земного знака буде спокійним. Мишка обіцяє, проявіть працьовитість – зможете виконати давню мрію. А ось якщо почнете вередувати і скаржитися знайомим на неможливість вибрати між поїздкою в Єгипет і норковим манто Щур розсердиться.

Близнюки

Підопічним Меркурія в наступаючому році Металевого Щура буде неймовірно везти. Кар’єра складеться, як і планували. Крім того, вас чекає маса приємних сюрпризів, перспективних знайомств і позитивних емоцій.

Рак

Для підопічних Місяця 2020 р. виявиться надзвичайно важливим. Зберіться, більшість проблем, що виникнуть в результаті підвищеної емоційності. Зайва чутливість і небажання брати відповідальність за подію перекреслить досягнення.

Лев

У фінансовому плані, для підопічних Сонця, 2020 р. виявиться дуже вдалим. У першій половині року начальник буде пильно стежити за Львом і високо оцінить його професіоналізм. Готуйтеся до нової посади і солідну зарплату. У другій половині представники вогняного знаку стануть улюбленцями колективу.

Діва

Рік у підопічних Меркурія пройде легко і невимушено. Якщо ви хотіли щось змінити, то негайно приступайте до втілення планів у життя, вас чекає успіх.

Терези

У представників повітряної стихії в 2020 р. з’явиться додаткове джерело доходу. А навесні відбудеться доленосна зустріч, але не поспішайте вступати в шлюб, астрологи рекомендують перенести весілля на зиму.

Скорпіон

Щур передбачає виникнення проблем зі здоров’ям у підопічних Плутона. При погіршенні самопочуття, не зволікаючи зверніться до лікаря. В особистому житті доведеться приймати відповідальні рішення, не бійтеся розставань. Ближче до кінця 2020 року зустрінетеся зі своєю долею.

Козеріг

Білий Пацюк задалася метою «окільцювати» підопічних Сатурна. В результаті покращиться не тільки особисте життя, але і фінансове становище. Зірки рекомендують задуматися про відкриття сімейного бізнесу. Це зміцнить узи шлюбу і забезпечить безбідне майбутнє.

Водолій

Рік Щура для представників повітряної стихії буде важким. Не намагайтеся змінити місце роботи і уникайте конфліктувати з начальником. Нові проекти в 2020 р. не принесуть очікуваного прибутку. Зірки радять присвятити час родині, пам’ятайте, що близькі для вас люди. Крім того, Металевий Щур рекомендує пробачити своїх кривдників, жити відразу стане легше.

Риби

З настанням 2020 року до підопічних Нептуна прийде впевненість. Начальство підтримає ваші ідеї. Здоров’я буде радувати тільки взимку, можливо, підхопить легку застуду. В особистому житті все складається не так райдужно, навряд чи зав’язалися романи продовжаться ще довго. У сімейних представників водної стихії почнуться конфлікти, пов’язані з дітьми і методами їх виховання.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар