Місячний календар на січень 2020 року, фази місяця, сприятливі дні

Зміст

Найбільш сприятливі дні в січні 2020 року

Сприятливими вважаються дні, коли за ступенем активності збігаються день тижня, місячні добу, її фаза, конкретний знак зодіаку. В такі дні успішні будь-які починання, для вирішення завдань будь-якого ступеня складності.

1, 8, 15, 29 січня.

Несприятливі дні в січні 2020 року

Несприятливими рахують дні, в яких фаза Місяця, конкретні місячні добу і знак зодіакального кола найменш активні. В такі добу краще не планувати грандіозних звершень і не починати нових проектів, вони можуть зажадати занадто серйозних фізичних і емоційних зусиль.

3, 10, 19 січня

Характеристика Фаз Місяця у січні 2020 року

Місячний календар на 1 січня 2020 року

1 фаза зростаючого Місяця

7-й місячний день до 01.01.2020 12:11

День ідеальний для реалізації своїх найсміливіших ідей. Під силу повсякденна рутина, інші малоприємні види робіт. Справи реалізуються з додатним знаменником. Крім іншого мозок і світовідчуття будуть налаштовані на більш високі ноти. Думки і фрази придбають сакральне значення. Внаслідок цього, не варто стрясати повітря проголошенням нічого не значущих фраз. Особливо це стосується скандалів і сварок.

Місяць у Рибах:

Місяць у цьому знаку посилює бажання пізнати незвідане, незнане. Центральна нервова система подає нескінченні, більш потужні сигнали в нервові закінчення, піддаючи психіку додатковим навантаженням. Нерідкі випадки нервових зривів або психозів у людей, схильних до депресії, сентиментів чи неврозів. Організм буде намагатися впоратися з наринули проблемами допомогою медикаментозного лікування або вживання алкоголю, тютюнопаління або наркотичних засобів. Не варто піддаватися емоціям. Місяць сприяє тим, хто знайде в собі внутрішні сили подолання.

Зростаючий місяць 2 фаза з 2 по 8 січня 2020 року

З 2 по 4.01 Місяць в Овні

Даний часовий проміжок несприятливий для особистого життя і бізнесу. Місяць загострює помисли і почуття. Можливі нервові зриви, безконтрольна агресія, нестриманість, виплеск негативної енергії. Мозок людини потребує швидких, неусвідомлених дій, що межують із безглуздям. Астрологи радять відмовитися в ці дні від важливих справ, більше часу проводити наодинці. Ідеальний варіант – відвідування куточків природи або подорожі.

Місячний календар на 2 січня 2020 року

8-й місячний день до 02.01.2020 12:24

Місяць у цей день перетворює помисли людини. З’являється прагнення самоочищення, відродження кращих душевних якостей. З’являється другий шанс. Місяць допоможе в цьому, зміцнюючи впевненість у власних силах і можливостях. Негативні думки, спогади і емоції відходять на задній план, душа очищається від скверни. Слід врахувати, що процес цей не швидкоплинний. Щира радість всьому навколо подій внесуть необхідне духовне прозріння і самоочищення.

Місячний календар на 3 січня 2020 року

9-й місячний день до 03.01.2020 13:37

Це вкрай небезпечний день. Нерви на межі, емоційність зашкалює. Організм сприйнятливий до всього, сприймаючи все лише з негативної сторони. Варто в 9-й місячний день відмовитися від прийняття важливих рішень, переговорів або реалізації довгострокових проектів.
Депресія може стати передвісником розвитку тілесних і душевних недуг. Негатив постійно буде провокувати і лише повна концентрація своїх душевних сил і помислів допоможуть здобути перемогу над ним.

Місячний календар на 4 січня 2020 року

10-й місячний день до 04.01.2020 12:49

Місяць у цей день обдаровує організм гормональним сплеском. Емоції зашкалюють, душа наповнюється позитивним настроєм. Слід присвятити всього себе на реалізацію нових ідей, освоєння техніки. Місяць благоволить творення. Лесоозеленение, зведення нових будівель, благоустрій території, суботники саме для цього дня. Варто докласти зусилля на відвідування салону краси або перукарні, сауни або лазні. Не менш важливо зустрітися з рідними, близькими чи друзями.

З 5 по 6.01 Місяць у Тельці

Місяць на даному часовому відрізку загострює підсвідомість. Інтуїція знаходиться у своєму піку. Всі другорядні проблеми відходять на другий план. Емоції знаходяться у повному підпорядкуванні, що може згубно вплинути на розвиток бізнесу, в частині освоєння нових широт. Мозок вимагає від людини перестраховки, виваженості своїх сил і емоцій. Все нове лякає, змушує обходити стороною.
Всі рішення глибоко усвідомлені, прораховані. У всьому панує консерватизм.

Місячний календар на 5 січня 2020 року

11-й місячний день до 05.01.2020 13:03

Цей місячний день прийнято називати Екадаші. Вкрай сильний з позиції космічної енергії день. У цьому зв’язку астрології і служителі релігійних культів одностайні в думці про те, що цей день слід присвятити посту як тілесному, так і духовному. У стародавні часи люди приурочували 11-й місячний день до різного роду ритуалів, в ході яких відбувалося примирення старих ворогів, вирішувалися мирним шляхом конфліктні ситуації.

Місячний календар на 6 січня 2020 року

12-й місячний день до 06.01.2020 13:20

Цей день обіцяє багато небезпек. Інтуїція притупляється. Світосприйняття знаходиться на енергетичному віддалі. У цьому зв’язку варто відмовитися від важливих справ або переговорів. Досить імовірно отримати негативний результат. Можливі фінансові втрати, розлучення на любовному фронті. Пережити цей день можна проявляючи доброту і великодушність.
12-й місячний день сприятливий для участі в медичних дослідженнях або лікувальних процедурах.
Вода в цей день має особливою енергетичною силою. Бажано відвідувати водойми або басейни. Крім того, вважається що ворожіння і сни можуть втілюватися в реалії.

З 7 по 9.01 Місяць у Близнюках

У цей часовий проміжок завдяки впливу Місяця на сприйняття у людини згладжується самоконтроль. Він стає більш відкритий до нового, особливо до спілкування з незнайомими людьми. Цікавість і майже повна відсутність страху ведуть його. Цим користуються шахраї. Нерідкі випадки обманів, фінансових втрат, розкриття як своїх, так і чужих секретів.
У той же час, це час сприятливий для засвоєння нової інформації, знань, наук.

Місячний календар на 7 січня 2020 року

13-й місячний день до 07.01.2020 13:42

У цей день не варто приступати до реалізації планів або життєво важливих заходів. Цифра 13 має сакральний сенс і не обіцяє нічого хорошого. Особливо це стосується вступу в шлюб, або початок спільного проживання.
Досить імовірно, що події з минулого можуть раптово виникнути і нанести непоправної шкоди, бо негативна енергетика тих подій у цей день примножується. У зв’язку з цим варто проаналізувати події з минулого життя, зрозуміти що стало їх причиною і як подолати їх згубні наслідки в сьогоденні.

Місячний календар на 8 січня 2020 року

14-й місячний день до 08.01.2020 14:11

Вкрай потужний з позиції космічної енергії день. Це й не дивно, адже він передує початку місячного затемнення. Цим варто скористатися, бо по закінченні місячного затемнення всіх без винятку спіткає енергетичне ослаблення. Астрологи рекомендують використовувати цю космічну міць максимально ефективно. Проте слід врахувати, що це стосується виключно духовного становлення і ніякого відношення до матеріальних благ не має. День слід присвятити молитвам, читання сакральних текстів, духовному очищенню.

Місячний календар на 9 січня 2020 року

Повний місяць

15-й місячний день до 9.01.2020 14:52

Цей день врівноважує як позитивні, так і негативні сторони людської душі. Разом з тим, при наявності дисбалансу цілком очікувані неадекватну поведінку або викид негативної енергії. Для такого роду людей астрологи рекомендують в цей день відмовитись від місць скупчення людей, вести відокремлений спосіб життя. Вживання алкоголю і наркотиків у 15-й місячний день у вечірній і нічний час є неприпустимим, бо послаблюється моральна складова.
Позитивно позначиться на душевному здоров’ї відвідування своїх рідних, спілкування з духовними наставниками.

Щербатий Місяць 3 фази з 10 по 16 січня 2020 року

З 10 по 11.01 Місяць у Раку

У цей часовий проміжок Місяць позитивно позначається на особистих взаєминах. Партнери стають більш сприйнятливі до почуттів і бажань своїх половинок. Багато знаходять у постійних стосунках бажаний спокій і душевну рівновагу. При виникненні будь-яких труднощів слід звернутися за порадою до своїх рідних.

Місячний календар на 10 січня 2020 року

16-й місячний день до 10.01.2020 15:47

Затемнення – 10.01.2020 19:21

Жахливий у своєму згубному впливі день. Всьому виною місячне затемнення. Рак посилює негативну енергію затемнення. Люди буквально божеволіють, впадають в глибоку депресію. Нерідкі випадки масових психозів. Непереборно тягне кинути всі починання і піти в запій.
Астрологи радять намагатися контролювати свої емоції та бажання. Неприпустимо направлятися в подорожі, влаштовувати скандали і вживати алкоголь. Брати чи давати в борг.

Місячний календар на 11 січня 2020 року

17-й місячний день до 11.01.2020 16:58

Цього дня протегує енергія жіночого початку. Емоційна сприйнятливість, інтуїтивне поведінка характерні для цього дня.
Творчі люди знаходять натхнення, свободу. Однак, нерідкі факти зіткнення творчості з повсякденністю. Звичайні люди не приймають розкутість творчості і намагаються нав’язати загальновизнані норми моралі.

З 12 по 13.01 Місяць у Леві

Час, коли Місяць розташований у Леві, неоднозначно впливає на людину. Активізується егоцентризм, користолюбство, бажання володіти необмеженою владою, манія величі. Критика на свою адресу сприймається як люта образа. Небажання усвідомлювати, що власна персона далека від ідеалу.

Місячний календар на 12 січня 2020 року

18-й місячний день до 12.01.2020 18:21

Астрологи вважають, що все те, що ми зробили, чи немає в колишнє час, у цей день бумерангом повертається зі своєю енергетикою. Якщо в 18-й місячний день сталося нещастя або нанесена образа, – це відповідна реакція власної негативної енергії, надісланої своїм колишнім вчинком або помислом. Але не все так погано. Можливо, Місяць вказує на необхідність якнайшвидшого самоаналізу, об’єктивної самокритики. Як перенаправити вектор зусиль з негативного на позитивне.

Місячний календар на 13 січня 2020 року

19-й місячний день до 13.01.2020 19:49

Місяць у цей день згубно впливає на психіку людини. Багато прості речі здаються складними і не піддаються сприйняттю. Девіз дня – не панікувати, намагатися слухати тільки свій внутрішній голос або поради виключно рідних і близьких. Можливі багатократні спроби обману або шахрайства. Існує потенційна загроза потрапити під фатальне вплив опонента.

З 14 по 15.01 Місяць у Діві

Цей період можна визначити як час осяяння. Злітає пелена наївності і зайвої довіри до людей, формується здоровий скептицизм до фраз і поведінці людей. Будь-які роботи проводяться скрупульозно. У цей день рекомендовано втихомирювати плоть, свої помысли цілком направляти на шлях миросозидания і духовного просвітництва. Весь свій вільний час проводити в молитвах та медитаціях. Повний контроль, самопогружение і самоочищення допоможуть знайти необхідні життєві, енергетичні сили, які згодом завдяки впливу Місяця багаторазово посиляться.

Місячний календар на 14 січня 2020 року

20-й місячний день 14.01.2020 21:18

У давнину цей день називали орлиним. Астрологи радять вести себе в цей день як ця велична птах: дивитися на все, що відбувається як би з висоти, мало говорити і більше думати. Особливо це стосується кар’єрного зростання. Слід відкинути всі свої сумніви і страхи, проаналізувати основні причини відсутності пропозицій щодо просування по сходах. Тільки тоді виникне реальна можливість злетіти над здавалася раніше критичною і недосяжною проблемою і подолати її.

Місячний календар на 15 січня 2020 року

21-й місячний день 15.01.2020 22:46

Астрологи одностайно сходяться на думці, що цей день ідеальний для реалізації довгострокових проектів або виконання багатоетапних справ. Особливо, це стосується питань будівництва.
Емблемою дня вшановується казкова істота Пегас. У міфології вважалося, що Пегас допомагає воїнам, а також подорожує в часі. Тому, Місяць у цей день благоволить людям сміливим, відважним, не боїться приймати ризиковані рішення. Військовим вона допоможе розвинути правильну тактику і здійснити прорив у стані ворога.

З 16 по 17.01 Місяць у Терезах

Цей проміжок часу перебування Місяця в зодіакальному знаку Ваги. Місячна енергетика вселяє в свідомість людини настороженість, переоцінку прийнятого раніше рішення чи сказаного. Виникає необхідність в отриманні консультативної думки або оцінки стороннього спостерігача. Непереборне бажання бути як усі, уподібнившись загальноприйнятим стереотипам. Стати чудовим хлопцем.

Місячний календар на 16 січня 2020 року

22-й місячний день до 17.01.2020 0:12

Цей день вважається важливим для отримання нових знань, здачі сесій і іспитів. Місячна енергетика покращує пам’ять, підсилює інтелектуальні можливості, допомагає розкрити в собі нові грані таланту. Цілком ймовірно, що може прокинутися дати провидця. Сни в цей день вважаються пророчими.

Щербатий Місяць 4 фаза з 17 по 24 січня 2020 року

Місячний календар на 17 січня 2020 року

23-й місячний день до 18.01.2020 1:37

Вкрай негативний день у всіх відносинах. Згубний вплив на підсвідомість людини. Душа наповнюється негативною енергетикою. Будь-яка робота не виходить, заплановане не знаходить реалізації. Всі думки підпорядковані спогадами минулих днів. Спогади переважно стосуються неприємних, трагічних, фатальних подій, поганих вчинків. Спогади душать всі ідеї та бажання.
Щоб пережити цей день, слід відмовитися від вживання в їжу м’ясо-молочної продукції, зайнятися духовним очищенням і читанням молитов.

З 18 по 19.01 Місяць у Скорпіоні

Місяць у цей день провокує людину на імпульсивні, жорсткі, часом цинічні вчинки. Душа вимагає грубості, нетактовності, екстраординарності. Можливо, цим спробують скористатися аферисти або шахраї. Мозок схильний до впливу зовсім незнайомих індивідуумів.

Місячний календар на 18 січня 2020 року

24-й місячний день до 19.01.2020 3:01

Цей День насичений міццю і самовпевненістю, що і не дивно. Адже вважається символом його ведмідь. Бажання слідувати первісним, звіриним інстинктам. Але вибухова енергетика абсолютно підконтрольна і обгрунтована. Місяць вимагає від людини творчої, творчої мощі.
День гарний для занять у спортзалі, виконання робіт з важкої, фізичної навантаженням. Не менш успішно буде зайнятися творчістю або інтелектуально повправлятися.

Місячний календар на 19 січня 2020 року

25-й місячний день до 20.01.2020 4:24

Цей день астрологи оцінюють як умиротворений, позитивний. Енергетика не агресивна, регресуюча. День, коли не варто робити поспішних висновків, вчиняти дій, що потребують блискавичної реакції. Ідеальне заняття цього дня – медитація або споглядання природи. Будь-які інші заняття нічого не принесуть і не змінять. Їжу слід обрати легку, дієтичну. В ідеалі, вегетаріанську.
Чудово працює інтуїція, яка допоможе розкрити справжні мотиви, а не нав’язане стороннє думка.

З 20 по 21.01 Місяць у Стрільці

День завищеної самооцінки. З’являється бажання до навчання, доказування всім і кожному неправильності їх думки чи позиції, розкриття очей на істину. Але не все так погано. Одночасно з цим розкриваються і позитивні якості, такі як альтруїзм, щедрість, безкорисливість, гостинність. Зашкалює почуття гумору. Бажання відверто поділитися наболілим.

Місячний календар на 20 січня 2020 року

26-й місячний день 21.01.2020 5:43

Місяць дає цього дня потужну енергетичну складову. Це і не дивно. Адже це одинадцятий за рахунком день після повного місяця.
Релігійні адепти вважають його днем випробуванням волі і тіла. Різного роду аскетичні складові життя ідеальні для нього. В цей день годиться прощати навіть найтяжчі гріхи і образи.
Помисли повинні бути чистими, нести в собі світлу енергетику, так як космос згодом все це примножить і поверне з дещицею.

Місячний календар на 21 січня 2020 року

27-й місячний день до 22.01.2020 6:55

Цей день варто присвятити отримання духовної їжі. Варто відмовитися хоча б на трохи від повсякденних турбот, вирішення фінансових проблем, спроби усвідомити силу космосу, божественної складової.
Не варто зловживати спиртними напоями, не займатися обжерливістю, надмірно довго спати, відвідувати концерти, ресторани, кінотеатри.
День провокує сплеск негативної енергії. Краще уникати контактів з опонентами, бо це закінчиться конфліктом.
Сни в цей день вважаються віщими.

З 22 по 24.01 Місяць у Козерозі

Місяць вимагає дотримання в цей день обережності, уваги до слів, вчинків, жестів і манерам. Виникає бажання віддалитися від світу, сховатися від проблем, потенційного обману. Душа вимагає самоствердження, прагнення до домінування над оточуючими, нав’язування власної думки. Честолюбство і самовпевненість домінують над іншими бажаннями.

Місячний календар на 22 січня 2020 року

28-й місячний день до 23.01.2020 7:55

Місяць наділяє цей день негативною енергетикою. Вельми вірогідні депресія і самобичування. Варто більше уваги приділяти власним настроєм, подумки налаштуватися на позитив. Не варто доводити себе до нервового стресу. Конфлікти і сварки актуальні як ніколи. Цілком можливо участь у бійках. Варто відмовитися від алкоголю і наркотичних засобів. Медитація, читання мантр, участь у релігійних ритуалах, добрі вчинки, медитація ідеальні для цього дня.

Місячний календар на 23 січня 2020 року

29-й місячний день до 24.01.2020 8:42

Місячне вплив на все, що відбувається навколо наповнене згубним фаталізмом. Будь-які починання у сфері бізнесу, особистих взаємин чи науково-практичної діяльності приречені на провал. Слід уникати конфліктних ситуацій, які можуть перерости в серйозні проблеми.
Необхідно абстрагуватися від того, що відбувається, більше уваги приділити самооцінці, очищенню організму. Відвідування релігійних об’єктів або медитація в поєднанні з дієтою оптимальні. Рекомендується провести генеральне прибирання в офісі або вдома.

Місячний календар на 24 січня 2020 року

30-й місячний день до 25.01.2020 0:42

Вважається, що цей день закликає людину підвести підсумки всього місяця. Сам день має двоїсту енергетичну структуру. Ранкова його частина має негативною енергетикою. Всьому виною згубний вплив попереднього місячного дня. Не варто впадати у відчай або ступор. Краще провести експрес-оцінку своїх планів, подій, ділових і особистих контактів.

З 25 по 26.01 Місяць у Водолії

Всю внутрішню енергію і прагнення рекомендується направити на отримання нових знань, осягнення релігійних обрядів, читання мантр або молитов. Місяць сприяє новим контактам і зв’язкам. Не варто витрачати свою життєву енергію на спроби домовитися зі своїми опонентами. Ні до чого не приведуть підступність, брехня в порятунок, заздрість матеріальних благ. Все перераховане вище потерпить фіаско, бо Місяць у цей день сприяє істині.

Місячний календар на 25 січня 2020 року

Молодий місяць

1-й місячний день до 25.01.2020 9:16

Небажано в ранкові години налагоджувати контакти з новими бізнес – партнерами. Енергетичний потенціал знижений.
Вечірній час добре для творення. Більш правильно присвятити себе у цей час творчості, розвитку інтелектуальних здібностей, тренінгів власної інтуїції. Сновидіння в цей день вважаються віщими.

Зростаючий Місяць 1 фази з 26 по 31 січня 2020 року

Місячний календар на 26 січня 2020 року

2-й місячний день до 26.01.2020 9:42

День вимагає концентрації думок і волі. Не варто займатися шопінгом, так як гроші спочатку наділені негативною енергетикою.
Не варто заводити нові знайомства, перебувати в багатолюдних місцях. Якщо це неминуче, то подумки намагатися тримати себе всередині уявного вакууму. Не рекомендується вступати в афери, участь у сумнівних фінансових операціях, заручатися підтримкою маловідомих осіб.
Щоб уникнути погіршення настрою рекомендується відвідування спортзалу, басейну, участь у релігійних ритуалах або читання улюбленої книги.

З 27 по 29.01 Місяць у Рибах

Астрологи вказують на необхідність концентрації своїх зусиль на виконанні рутинних, повсякденних справ. Така робота допоможе перемогти в собі негативні виплески, не дати розвинутися своїм образам чи сварок. Багато часу варто присвятити прослуховування улюблених музичних композицій, читання літератури, бо депресія постійно буде намагатися оселитися в душі. Варто в цей день відмовитись від амурних пригод, відвідування розважальних закладів.

Місячний календар на 27 січня 2020 року

3-й місячний день до 27.01.2020 10:02

Помірність у всьому. Думки і бажання на замок. В цей день варто спробувати знайти гармонію з самим собою. Спортзал, сауна, басейн, фізична праця благотворно вплинуть у досягненні наміченої мети. Багато часу можна провести в медитації або спробувати розробити план подальших дій. Вже скоро можлива успішна реалізація задуманого.

Місячний календар на 28 січня 2020 року

4-й місячний день до 28.01.2020 10:18

Астрологи радять більше часу намагатися проводити на самоті, не піддаватися спробам нав’язування розмов або вступу в незвідане раніше справа. Не варто підписувати ніякі важливі документи, особливо фінансові. День краще присвятити прибиранню або легкого косметичного ремонту.

Місячний календар на 29 січня 2020 року

5-й місячний день до 29.01.2020 10:31

Місяць вимагає від людини граничної щирості в словах і думках. Одна з основних слабкостей людства, – жадібність, може привести до фатальних наслідків. День вдалий для здачі сесій, іспитів, підведення підсумків довгострокових проектів або колективних угод. Благоволить Місяць також в цей день творчим особистостям, а також спортсменам та медичним працівникам.

З 30 по 31.01 Місяць в Овні

Не варто розмінюватися у цей день по дрібницях. Потрібно мислити стратегічно, масштабно. Місяць вимагає прийняття важливих, тактично грамотних рішень, інакше космічна енергія буде витрачена. Варто відкинути ілюзорність завищеної самооцінки і розсудливо, тверезо подивитися на себе з боку, скоріше встати на шлях до виправлення і духовного очищення.

Місячний календар на 30 січня 2020 року

6-й місячний день до 30.01.2020 10:43

День оптимальний для саморозвитку і зміцнення відносин. Служителі культу настійно рекомендують утриматися від обжерливості, брати участь у будь-якого роду подіях і заходах, спрямованих на зміцнення духовних і фізичних сил. Активні дії в робочій сфері краще залишити на майбутнє.

Місячний календар на 31 січня 2020 року

7-й місячний день до 31.02.2020 10:56

Цей день підходить для дрібних справ. Не варто планувати грандіозних звершень, для них час ще не підійшло. Уважніше треба бути зі словами. Краще промовчати, так як мова може сприйматися опонентами негативно. Тому від переговорів також варто відмовитися. Період оптимальний для медитації або просто тихого відпочинку в тиші.

Езотерика
Додати коментар