Місячний календар на лютий 2020 року, фази місяця, сприятливі дні

Найбільш сприятливі дні у лютому 2020 року 13, 28, 29

Несприятливі дні у лютому 2020 року – 9, 23

Зміст

Зростаючий Місяць 2 фаза з 1 по 7 лютого 2020 року

З 1 по 3.02 Місяць у Тельці

Перехід нічного світила в сузір’я Тільця викличе уповільнення будь-якого процесу в рамках земного життя. З цієї причини не варто на цей період планувати нові проекти, займатися серйозними питаннями, приймати рішення, від яких багато що залежить. З іншого боку, ця фаза підходить для рутинної роботи. Головне, не лізти на рожен у спілкуванні із начальником, не міняти роботу. Займіться домашніми справами, зосередьтеся на своїх обов’язках. Можна також відправитися на шопінг, поспілкуватися з цікавими людьми, просто відпочити.

Характеристика Фаз Місяця в лютому 2020 року

Місячний календар на 1 лютого

9 місячна доба з 11:08

Не найкращий час для нового. Займіться незначними проектами, дрібними, які не будуть націлені на розвиток вошей ділової діяльності. Відкладіть на потім пошук нових партнерів, нової роботи, серйозні розмови з начальником. Замість цього займіться побутовими проблемами, зробіть прибирання. Витрачати гроші не варто, особливо, великі суми. Спілкування потрібно мінімізувати, щоб ні з ким не посваритися. День сприятливий для вилазки на природу, прогулянки на свіжому повітрі наодинці зі своїми думками.

Місячний календар на 2 лютого

10 місячна доба з 11:23

Позитивна енергія перемагає. Настав час діяти активно і рішуче, продовжити розпочату раніше або сконцентруватися на абсолютно нових проектах. Хороший день для фінансових операцій. Удача буде на вашому боці. Серйозна розмова з партнером або начальником буде результативним. Це також хороший час, щоб вирішити проблеми будинку, а ось подорожі на 10 місячний день краще не планувати.

Місячний календар на 3 лютого

11 місячна доба з 11:42

Відмовтеся від нових справ, від прийняття важливих рішень. Краще доведіть до кінця те, що ви почали в минулому. Крім того, ви зможете зібрати плоди своєї праці, роботи, виконаної на початку місячного місяця. Можна змінити місце роботи, зайнятися простими домашніми справами. Спілкування піде на користь. Сприятливий час для подорожей по роботі, далеких поїздок.

З 4 по 5.02 Місяць у Близнюках

Нічне світило перейшла у сузір’я Близнюків, а значить з усім новим потрібно почекати. Період не стабільний, велика ймовірність, що ви не зможете вирішити важливі питання і перестанете діяти впевнено і цілеспрямовано. Якщо ви почнете працювати над декількома проектами, не виключено, що жоден ви не зможете «довести до розуму». Якщо ви готові плідно працювати, дійте спільно з ким-то, знайдіть хороших інвесторів або партнерів. Про майбутнє з начальником краще не говорити, обговорювати нагальні питання. Вдома не лінуйтеся, займіться чимось корисним. В плані спілкування період нейтральний, для подорожей час ідеальне. Головне, не брати гроші в борг, а також не витрачати великі суми необдумано.

Місячний календар на 4 лютого

12 місячна доба з 12.04

В цей день енергія пасивності. Немає сенсу починати щось нове або намагатися закінчити старі проекти. Краще займіться відновленням внутрішнього балансу, постарайтеся бути з собою гранично чесними. З босом не варто говорити на тему серйозних змін. Пошуки нової роботи бажано відкласти на потім. День підходить для подорожей і шопінгу, відпочинку в оточенні близьких і рідних.

Місячний календар на 5 лютого

13 місячна доба з 12:40

Нові справи почекають, а ось старі треба нарешті завершити. Не працюйте самі, заручитися чиєюсь підтримкою. Колективна праця в цей час буде більш продуктивним. В плані спілкування можете себе не обмежувати, як і в бажанні на що витратити гроші. Домашніми справами в цей місячний день краще не займатися, а всі поїздки потрібно перенести.

З 6 по 7.02 Місяць у Раку

Готові діяти активно? Місяць у Раку дозволить вам зробити це, домогтися багато чого. Головне, не зосереджуватися на нових проектах, присвятіть себе рутинним завданням, замість того, щоб планувати щось грандіозне, на кшталт переходу на нове місце роботи або розмова з начальником. Знайдіть вільні хвилинки для генерального прибирання, для придбання всього, що вам зараз необхідно, для здійснення запланованих фін. операцій. Для спілкування з протилежною статтю період не кращий, як і в плані подорожі та відпочинку.

Місячний календар на 6 лютого

14 місячна доба з 13:27

На свій вибір можна зайнятися старими проектами або покласти початок новим. Зараз можна діяти рішуче. Не бійтеся братися за серйозні і важливі справи. Ви можете відкрити свій бізнес або допомогти комусь з чужим. Робіть все те, що ви відкладали до «кращих часів». Не витрачайте сили на реалізацію незначних завдань і планів. Замість цього серйозно поговоріть з близькими або начальником, почніть пошуки нової роботи, візьміться на пошуки нових інвесторів, обзаведіться новими корисними знайомствами. Зараз можна провести різні фінансові операції, відправитися в подорож, виконати важливі справи по дому.

Місячний календар на 7 лютого

15 місячна доба з 14:30

В плані енергетики день потужний, не забувайте про обачність. Дійте обережно, направляйте енергію в русло, яке є зараз для вас пріоритетним. Якщо ви будете діяти правильно, то навіть в рутинних справах ви досягнете успіху. Цей день добре підійде для старту нових проектів, але не для спілкування з начальником, вибору нового місця роботи. На першому місці повинні стояти справи домашні. Відкладіть на потім відрядження, відпочинок і фінансові операції.

З 8 по 9.02 Місяць у Леві

Коли Місяць переходить в сузір’я Лева, можна зайнятися старими справами або ж вибрати час для нового починання. Хороший результат принесе спілкування з начальником або пошук нової вакансії. А ось здійснення фінансових транзакцій раніше небажано. Можете приділити час близьким, познайомитися з новими людьми, подорожувати.

Повний місяць 8 лютого 2020 року

Місячний календар на 8 лютого

16 місячна доба з 15:49

Все важливе відкладіть на потім, в тому числі і великі проекти, в цілому активну позицію в діловій сфері. А ось зволікати з виконанням рутинних завдань не рекомендується. Назріла серйозна розмова з начальником? Можете зараз поговорити з ним, тільки якщо питання не стосується переходу на нове місце роботи. Поки зосередитися треба на фінансах, домашніх справах. Можна також відправитися в подорож, відпочити в оточенні близьких і рідних.

Щербатий Місяць 3 фаза з 9 по 15 лютого 2020 року

Місячний календар на 9 лютого

16 місячна доба до 17:17

Вам дуже потрібна енергетична перезавантаження, так як попередні дні були дуже насиченими. Сприятливий час для того, щоб не навантажувати себе важкою роботою. Можна просто відпочити з книгою в руках. Активна життєва позиція почекає до слушного часу, коли сміливі і рішучі ривки будуть доцільними.

З 10 по 11.02 Місяць у Діві

Нові починання можуть почекати. Краще займіться справами, які не вимагають від вас великої концентрації уваги, тому виконання справ по дому, одноманітні, рутинні завдання – це те, що сприятливо в цей час. Фінансові операції будуть вдалими, а ось подорожувати і починати серйозні розмови з кимось із свого оточення не бажано. Для останнього зараз ви надто прискіпливі.

Місячний календар на 10 лютого

17 місячна доба до 18:49

Великі проекти відкладіть на потім. Зараз краще задуматися про те, яким буде транспорт майбутнє в діловій сфері, почати пошуки компаньйонів, закінчити поточні проекти. Можна зважитися на кардинальну зміну, начебто зміни роботи. Для домашніх справ не сприятливий час. Фінансові операції пройдуть успішно. Спілкування принесе вам багато позитивних емоцій, як і подорож, навіть якщо воно буде одноденним.

Місячний календар на 11 лютого

18 місячна доба до 20:22

Великі проекти, найважливіші справи почекають. Краще візьміться за те, що не вимагає від вас великої відповідальності. Перенести на потім потрібно і розмова з шефом, а також будь-які операції, що стосуються грошей. Для комунікацій цей місячний день не самий позитивний. Залишайтеся стриманими, дійте обачно. На вас буде тиснути пасивна енергетика, тому вам захочеться наслідувати оточуючим, чого робити не варто, щоб не дозволяти іншим маніпулювати вами. Краще зосередьтеся на домашніх турботах або рушайте в подорож.

З 12 по 13.02 Місяць у Терезах

Постарайтеся закінчити всі поточні проекти. Не відмовляйтеся від допомоги колег, разом з ними ви все зможете встигнути швидше, вам вдасться попрацювати ефективніше. Також можна брати роботу додому. Готові до розмови з начальником? Можете сміливо обговорити з ним те, що вас давно хвилює. А от фінансові операції краще відкласти. Займіться своїми діловими зв’язками, але не забувайте. Для поїздок пора оптимальна.

Місячний календар на 12 лютого

19 місячна доба до 21:52

Все нове і грандіозне перенесіть на більш позитивне з енергетичної точки зору час. Поточні справи потрібно закінчити зараз, не поспішайте переходити на інші проекти. З начальником краще говорити про дрібних нюансах. Не поспішайте міняти роботу. Якщо є час, займіться чимось корисним будинку, зробите кілька фінансових операцій. Для комунікації з оточуючими день не кращий, якщо є можливість, проведіть цей місячний день наодинці зі своїми думками, а якщо вийде, краще рушайте в подорож.

Місячний календар на 13 лютого

20 місячна доба до 23:21

Прекрасний час для активних дій. Не потрібно лінуватися, відпочити ви зможете пізніше, поки робіть те, чого чекає від Вас Місяць, а це, перш за все – рішуча тверда позиція, на що у вас вистачить сил. За що б ви не взялися, все буде виходити. Хочете приступити до роботи над серйозними проектами? Робіть це сміливо. Хочете довести до розуму розпочате? Ніщо вам не завадить. Хочете серйозно поговорити з шефом? Зробіть це в 20 місячну добу. Відкладати не варто і пошуки нової роботи. В цілому видасться хороший день для операцій з грошима, далеких поїздок і спілкування з близькими.

З 14 по 15.02 Місяць у Скорпіоні

Місяць перейшла у сузір’я Скорпіона, а значить всі нові починання треба відкласти, зате поточними проектами вам буде зайнятися нескладно, у вас вийде нарешті їх завершити. Правда, для спілкування і серйозної розмови з начальником, подорожей, не найкращий. Якщо буде можливість, краще займіться невеликим ремонтом або прибиранням, пранням.

Місячний календар на 14 лютого

21 місячна доба до 0:48 15.01

На жителів буде діяти сприятлива енергетика звершень. Чим би ви не займалися, ви досягнете успіху. При цьому ви не будете відчувати втому, навпаки, сили будуть переповнювати вас. Завершіть старі проекти, все, що ви відкладали раніше. Можете також почати пошуки нових партнерів, провести кілька фінансових операцій, які не можуть почекати. Переносити більше не доведеться і розмова з босом, а також справи по дому, налагодження зв’язку з близькими, подорожі.

Місячний календар на 15 лютого

22 місячний деньз 00:48

Нові починання в цей день не принесуть вам потрібного результату. Замість цього займіться переоцінкою пріоритетів, навчанням, побудовою планів на майбутнє. Зараз у вашу голову можуть прийти ті ідеї і думки, за рахунок яких в майбутньому ви досягнете ті висот, про які завжди мріяли. Міняти місце роботи, говорити з шефом не варто. Для фінансових операцій нейтральний період. А ось спілкування з рідними і близькими, а також далекі поїздки потрібно скасувати.

З 16 по 18.02 Місяць у Стрільці

Коли Місяць перейде в сузір’я Стрільця, ви відчуєте сили для активних дій, станете дивитися на все з більш оптимістичним настроєм. Нові проекти можна запустити саме в цей період, як в цілому і вирішити старі проблеми. Якщо ви давно планували поговорити з керівництвом, кращого часу для цього не знайти. Прекрасний час для пошуку нової роботи, для виконання рутинних завдань дому, для романтичних зустрічей, подорожей. Що стосується грошей і будь-яких операцій, пов’язаних з ними, нейтральний період.

Щербатий Місяць 4 фаза з 16 по 23 лютого 2020 року

Місячний календар на 16 лютого

23 місячна доба з 2:13

Переважає негативна енергетика, краще знизити активність. Небажано починати щось нове, шукати нових партнерів, можливість інвестувати гроші. Займіться справою. Якщо ви хочете провести фінансові операції, то виберіть ті, які не пов’язані з великими грошима. Говорити з начальником зараз немає сенсу, як і призначати ділові та романтичні зустрічі. Можете підшукати нове місце роботи, вибрати точку на карті, куди б ви хотіли відправитися відпочити. Якщо є можливість, візьміть роботу додому.

Місячний календар на 17 лютого

24 місячна доба з 3:33

Час підходить для вирішення питань з великим ризиком. Дійте впевнено, навіть якщо вам доводиться працювати в незвичних для себе умовах. Ви відчуєте, що всередині вас відкривається новий джерело життєвих сил. Використовуйте ці сили на налагодження особистого життя, а також зміцнення своєї позиції на роботі. Добре б також зайнятися в цей день домашніми справами, фінансовими операціями, відправитися в подорож.

Місячний календар на 18 лютого

25 місячна доба з 4:47

Життєвий темп сповільнюється. Настає період пасивності, тому можете без докорів совісті відпочити. Не варто поспішати починати щось нове, обговорювати серйозні питання з шефом, підшукувати нову роботу. Краще концентруватися на простих завданнях, поміркувати над майбутнім. Можете попрацювати дистанційно. Краще в ці місячні добу нікуди не їздити, звести до мінімуму спілкування з оточуючими, відмовитися від фінансових операцій.

З 19 по 20.02 Місяць у Козерозі

Коли Місяць переходить в сузір’я Козерога, ви можете братися за нові проекти або рішуче закривати старі. Вам варто налагодити всі робочі справи, побудувати плани на найближче майбутнє. Можна також переглянути графу витрат, а також витратити гроші на щось корисне і потрібне вам. З іншого боку, небажаний пошук нової роботи, виконання рутинних завдань, а також спілкування з керівництвом. Нічого доброго не варто чекати від романтичних зустрічей і подорожей.

Місячний календар на 19 лютого

26 місячна доба з 5:50

Негативний період для вирішення важливих проблем, для запуску нових проектів. Краще, щоб в пріоритеті у вас були прості завдання по дому, нескладні задачі на роботі. Не варто працювати разом з колегами, поодинці ви досягнете більшого. Відкладіть серйозну бесіду з босом, близькими, поїздки, якими б вони не були. У матеріальному плані час нейтральне.

Місячний календар на 20 лютого

27 місячна доба з 6:40

Ідеальний час для будь-якого виду роботи. Можна почати щось нове або ж зосередитися на поточних справах. Можна також обговорити з начальником те, що вас турбує, знайти нове робоче місце. Якщо ви готові до колективної праці, то сміливо на нього вирішуйте. У той же час позитивний для грошових операцій, для подорожей, а також для комунікації з оточуючими.

З 21 по 23.02 Місяць у Водолії

Нічне світило перейшло в сузір’я Водолія, що дозволить вам запустити нові проекти, а ось рутина може почекати ще кілька днів. Зараз варто діяти активно, не піддаватися лінощам. Спілкуватися з шефом з будь-яких питань не бажано, як і переходити на нове робочий час. З іншого боку, ви можете ризикувати, так як ризик в цей період буде виправданим, зможе покласти початок чогось грандіозного у вашому особистому та діловому житті. Якщо є бажання, можете провести час в оточенні друзів, рідних, а ось заводити нові знайомства не варто. Відпочиньте, але виберіть відпочинок активних, почніть подорожувати.

Зростаючий Місяць 1 фаза з 21 по 29 лютого 2020 року

Місячний календар на 21 лютого

28 місячна доба з 7:18

Що б ви не запланували, ви зможете домогтися успіху, ніби то старі проекти або нові. Чого не варто робити, так це без особливої необхідності говорити з начальником. Якщо ви налаштовані змінювати рід діяльності, можете це зробити зараз. Дані місячну добу також підійдуть для виконання рутинної роботи вдома, для здійснення операцій з грошима, для налагодження зв’язку з оточуючими, далеких поїздок.

Місячний календар на 22 лютого

29 місячна доба з 7:46

Нові проекти можуть почекати, в цілому активна життєва позиція зараз не принесе вам той результат, якого ви хочете досягти. Займіться тими питаннями, які не віднімуть у вас багато сил. Всі серйозні розмови з оточуючими, включаючи вашого шефа, потрібно перенести на потім. Не міняйте рід діяльності. Час підходить для виконання простих завдань по дому, для проведення часу наодинці зі своїми думками. Гроші краще не витрачати.

Місячний календар на 23 лютого

30 місячна доба з 8:07 до 15:32

Ви зможете оцінити виконану роботу, поставити крапку в тих проектах, якими ви займалися раніше, але присвячувати себе новим починанням не варто, як і побудови грандіозних планів і серйозним змінам, начебто зміни рід діяльності. Не найкращий час для спілкування з керівництвом, а ось вдома можна зайнятися будь-якою роботою. Постарайтеся спілкуватися по мінімуму, насолодіться самотністю, відновити перед початком нового місячного циклу, відмовтеся від подорожей. Якщо ви хочете здійснити фінансові транзакції, то віддавайте перевагу тим, які не пов’язані з великими сумами.

1 місячну добу з 15:32

Ці місячні добу зовсім не схожі на інші за своєю тривалістю. По суті тривати вони можуть недовго, іноді всього пару годинок. Це період з початку молодика, який завершується сходом нічного світила. Не варто в цей день займатися новими проектами, приймати важливі рішення. У вас виникнуть проблеми з концентрацією, а також засвоєнням нової інформації.

З 24 по 25.02 Місяць у Рибах

Можна сміливо висловлювати свої емоції і насолоджуватися всім тим, що вас оточує. Творча робота буде приносити добрі плоди. Якщо ви щось хочете обговорити з керівництвом, пора зробити це. Відкладіть на потім пошуки нової роботи, а також вчинення грошових транзакцій. Вдома можна прати, прибирати, робити все те, на що у вас зазвичай не вистачає часу і сил. Сприятливий період для спілкування, для організації романтичних зустрічей. Якщо з’явиться шанс, відвідаєте найцікавіші заходи, які допомогли б вам «доторкнутися» до прекрасного. Поїздки можна не відкладати.

Молодик 24 лютого 2020 року

Місячний календар на 24 лютого

2 місячна доба з 8:23

Ці місячний день відрізняється від інших за своєю енергетикою. Її можна використовувати для вдалого запуску нових проектів. Головне, діяти за тим планом, який ви намітили для себе 1-ту місячну добу. Друга частина дня добре підійде для активних дій. Можете також зайнятися пошуків нових ділових контактів, проведення важливих переговорів. Якщо ви захочете змінити рід діяльності, можна зробити це прямо зараз. Сприятливий день для рутинних справ дому, проведення грошових транзакцій. Головне, зараз контролювати себе, а також боротися з пробудівшейся раптово жадібністю.

Місячний календар на 25 лютого

3 місячна доба з 8:37

Не найкращий час для всього нового у вашому житті. Марно будувати великі плани, робити важливий вибір. На робочому місці краще працювати у звичному для себе режимі, не треба обманювати себе і лінуватися. Пасивність сьогодні ні до чого. Обмежте комунікації, у тому числі з босом. Не переказуйте гроші, просто не витрачайте їх.

З 26 по 28.02 Місяць в Овні

Складна робота може почекати. Якщо ви змушені приступити до нового проекту, про краще, щоб ви завершили його одним днем. Не принесе позитивного результату громіздка робота на дому, проведення фінансових операцій, спроби з’ясувати стосунки з близькими. Не самий стабільний період для нових знайомств, в тому числі і для старту нового роману. А ось подорожувати можете сміливо.

Місячний календар на 26 лютого

4 місячна доба з 8:50

Час пасивності. Обміркуйте те, що вас хвилює зараз, почніть будувати плани на майбутнє, вирішите старі грошові проблеми, займіться домашніми рутинними справами. Сприятливий результат принесе все те, що пов’язано з торгівлею. Якщо ви хочете провести серйозну розмову з керівництвом, зробіть це в інший день. Не варто вести себе взбалмошно і імпульсивно, не рекомендується переходити на інше місце роботи, знайомитися з новими людьми, кудись їхати.

Місячний календар на 27 лютого

5 місячна доба з 9:02

Нові проекти, розпочаті в цей день, не будуть успішними. Непогано було б скласти невеличкий план дій на найближче майбутнє. Приготуйтеся до того, що вам потрібно буде діяти рішуче, відстоювати свою точку зору. Проблеми на роботі потрібно вирішувати в інший час, не думайте говорити з начальником або шукати нову роботу, проводити вдома генеральне прибирання або починати ремонт. Поганий день для фінансових операцій. Нейтральний період для комунікації, відряджень.

Місячний календар на 28 лютого

6 місячна доба з 9:14

Що б ви не робили, ви зможете отримати хороший результат. Зосередьтеся на нових починаннях, вирішити старі проблеми, що накопичилися. Можна перейти на нову роботу, серйозно поговорити з начальником, присвятити себе домашньої роботи, виконати фінансові операції. Багато позитивних емоцій принесе спілкування з представниками протилежної статі.

Місячний календар на 29 лютого

Місяць у Тельці

Сприймати все, що відбувається навколо, ви будете трохи загальмований. Зараз в пріоритеті буде пошук внутрішньої гармонії. У цей період краще відпочивати з близькими, розслабитися в затишній обстановці. Зараз під впливом місячної енергетики навіть найяскравіші екстраверти стануть домосідами. На рівні підсвідомості ви будете прагнути до розслаблення, що дозволить вам забути на час про всі проблеми.

7 місячна доба з 9:28

Дійте активно, завершіть всі поточні проекти. Якщо ви хочете зайнятися плануванням, то зосередьтеся на дрібницях. Удача буде на вашому боці при пошуку нових соратників, при спілкуванні з керівництвом, спробах налагодити особисте життя. Гарний час для змін у роботі і домашніх справ. Цей місячний день ідеальний для романтиків, мандрівників. Для фінансів день у цілому нейтральний.

Езотерика
Додати коментар