Місячний календар на серпень 2020 року, фази Місяця, сприятливі дні

Сприятливі дні в серпні – 2, 9, 13, 17, 19, 21, 25, 28, 30

Несприятливі дні – 7, 12, 15, 18, 27

Зміст

Зростаючий місяць (2 фаза) з 1 по 2 серпня 2020

Характеристика Фаз місяця в серпні 2020 року

Календар 1 серпня 2020, Субота

13 місячний день з 19:41, місяць в Козерозі

Рекомендується знайти час для відвідування дерматолога з метою видалення пігментних плям, родимок. Хороший ефект дадуть трав’яні чаї, нові оздоровчі програми, розпочаті сьогодні. Не варто відмовлятися від відвідування заходів, де зберуться творчі особистості. Задоволення принесе робота на кухні. Коригувати раціон, жорстко обмежувати себе в їжі заборонено. Негативні наслідки матиме пасивний відпочинок, постарайтеся провести день активно.

Календар 2 серпня 2020, неділя

14 місячний день з 20:26, Місяць у Водолії з 21:11

Добре на самопочутті позначаться процедури по очищенню організму. Вітається помірна фізична праця. Заборонено практикувати магію. Небажано вживання солодощів. Побережіть органи зору, почніть боротися зі шкідливими звичками, в числі яких і куріння. На робочому місці приступайте до нових проектів, всі починання увінчаються успіхом. Через великий ризик не досягти поставлених цілей ділові поїздки перенесіть на більш сприятливий період.

Повний місяць 3 серпня 2020 о 18:59

Календар 3 серпня 2020, понеділок

15 місячний день з 20:57, Місяць у Водолії

З раціону харчування виключіть яблука, капусту, цибулю. Вживайте більше рідини, зокрема калиновий сік. Чи не зашкодить організму гостра їжа. Хороший результат принесуть оздоровчі процедури. Рекомендується звертати увагу на сновидіння цього дня. Велика ймовірність виникнення конфліктних ситуацій. Мінімізувати їх кількість можна за рахунок згладжування гострих кутів, контролю негативних емоцій. Вітається Боротьба за соціальну справедливість.

Спадаючий Місяць (3 фаза) з 4 по 11 серпня 2020

Календар 4 серпня 2020, вівторок

16 місячний день з 21:20, Місяць у Водолії

День примирення з ворогами. Хороший період для відпочинку в компанії рідних, друзів. Вітається спілкування з природою, пошук внутрішнього балансу через молитву. У раціон харчування внесіть напої на основі цикорію, виключіть з меню гриби, м’ясо, зернові та бобові. Самопочуття можна поліпшити за рахунок кровоочисних процедур. Уникайте суєти, яка вашим справам зашкодить. Активних дій на роботі не робіть, займіть вичікувальну позицію.

Календар 5 серпня 2020, Середа

17 місячний день з 21:37, місяць в Рибах c 05:28

На перший план вийдуть комплекси, боротьбі з якими доведеться віддати багато сил. Чимало їх піде і на контроль емоцій, що важливо для мінімізації ризику виникнення скандалів. Заборонені будь-які деструктивні дії, навіть якщо вони були заплановані з благою метою. Зайнятися рекомендується справами в сфері, в якій ви вважаєтеся фахівцем. Удача виявиться на боці творчих особистостей, які сьогодні приступлять до реалізації нових проектів. Не заборонено призначати на цю місячну добу побачення.

Календар 6 серпня 2020, четвер

18 місячний день з 21:51, місяць в Рибах

Рекомендується відвідати лазню, записатися на масаж. Уваги вимагає шлунково-кишковий тракт, поліпшити роботу якого слід перевіреними засобами. У раціон харчування внесіть продукти, багаті на поліненасичені жири. Боріться з нападами безпричинної агресії, з заздрістю. Для цього потрібно вдатися до медитації та інших духовних практик. На роботі не проявляйте ініціативу, займіться проектами, що вимагають аналізу даних, обробки інформації.

Календар 7 серпня 2020, п’ятниця

19 місячний день з 22:03, місяць в Овні c 16: 05

Вибираючись на природу, прихопіть з собою засоби захисту від комах. У меню на день внесіть більше овочів і фруктів. Добре на стані здоров’я позначиться відвідування лазні, очисні процедури. Не допускайте легковажної поведінки, інакше ви за це поплатитеся. Обмежуйте себе в спілкуванні з неприємними вам людьми. Не просіть в борг і не давайте грошей в борг. Ефективними виявляться духовні практики, спрямовані на боротьбу з ілюзіями, з нав’язуванням чужої думки.

Календар 8 серпня 2020, Субота

20 місячний день з 22:14, Місяць в Овні

Час приступати до нових проектів, які Ви встигли ретельно продумати. Раціон харчування потребує корекції. Відмовтеся від м’ясних страв. Якщо дозволяє здоров’я, сядьте на сувору дієту або голодуйте добу. Чи не переохолоджуйтеся, щоб уникнути раптових хвороб. Сімейним людям рекомендується провести час з близькими, зайнятися вихованням дітей. Несприятливий результат справ чекає тих, хто зважиться на активні дії в незнайомій для себе сфері. Вітаються медитативні практики.

Календар 9 серпня 2020, неділя

21 місячний день з 22:25, місяць в Овні

Хороший день для зміни роботи. Рекомендується також виконати дані раніше оточуючим обіцянки. На самопочутті добре позначаться кровоочисні процедури, Відпочинок на природі, заняття спортом на свіжому повітрі. Всі виникаючі проблеми вирішуйте негайно, на їх усунення вам вистачить сил. Небажано надовго залишатися наодинці зі своїми думками, заборонено уникати відповідальності, особливо за робочі справи і зобов’язання. У раціон харчування введіть продукти, що поліпшують роботу печінки.

Календар 10 серпня 2020, понеділок

22 місячний день з 22:37, місяць в Тельці c 04:28

Заборонено голодувати або сильно обмежувати себе в їжі. Хочете поліпшити самопочуття? Замініть м’ясні страви на ситні вегетаріанські. Небажано уникати зустрічі з родичами, особливо в тих випадках, коли мова йде про підтримку сімейної традиції. Підвищена концентрація уваги дарує можливість легко засвоїти нову інформацію, тому присвятіть день самоосвіті. Досвідченим дорослим людям можна зайнятися навчанням молодшого покоління.

Календар 11 серпня 2020, вівторок

23 місячний день з 22:52, Місяць у Тельці

Пора покаятися в гріхах, попросити вибачення у тих, кого ви навмисне або випадково образили. Вітаються магічні ритуали очищення житла. На роботі не відступайте від розпочатих проектів. Зробіть останній ривок, щоб домогтися поставлених перед собою цілей. Перенесіть на потім хірургічне втручання, відвідування перукарні або кабінету майстра манікюру. Відмовтеся від вживання алкоголю, м’ясних страв. Не переїдайте і більше рухайтеся.

Спадаючий Місяць (4 фаза) з 12 по 18 серпня 2020

Календар 12 серпня 2020, середа

24 місячний день з 23:36, місяць в Близнюках з 16:46

Обмежувати себе в їжі заборонено, але переїдати теж не рекомендується. Гарне самопочуття гарантовано тим, хто відвідає сьогодні лазню з сухою парою, відпочине активно на природі, займеться інтенсивним тренуванням. На роботі небажано починати нові проекти, але закласти їх фундамент можна. Зважте всі» ЗА ” і “проти”, оцініть ризики, складіть докладний план дій. Немає причин відмовлятися від подорожей і відряджень, вони принесуть вам позитивні емоції.

Календар 13 серпня 2020, четвер

25 місячний день з 19:34, Місяць у Близнюках

В меню на день введіть трав’яні чаї, виключіть алкоголь. Помірні тренування не заборонені, як і очисні процедури, які поліпшать загальний стан здоров’я. Вітаються духовні практики, спрямовані на зміцнення сили волі, розвиток інтуїції. На роботі можна зважитися на великі зміни, але такі “реформи” повинні бути виправданими. Боріться з негативними емоціями і звичкою дивитися на світ песимістично. Відкладіть на потім роботу з реконструкції житла.

Календар 14 серпня 2020, п’ятниця

25 місячний день з 00:00, Місяць в Близнюках

Тим, хто в цей день вільний від роботи, бажано відпочити, виспатися. Хороша ідея-відправитися в подорож. Продуктивними ці місячна доба виявляться для тих, хто займається спекулятивною діяльністю, хто почне сьогодні судовий розгляд. Знайдіть час для зустрічі з рідними та друзями. Не виключені нові цікаві знайомства. У нових починаннях удача буде на боці тих, хто вирішить діяти завбачливо, не поспішаючи. Проблеми вирішуйте так, як підказує інтуїція.

Календар 15 серпня 2020, субота

26 місячний день з 00:11, місяць в Раку c 02: 36

Навіть тим, хто добре себе почуває, бажано відмовитися від фізичних навантажень. Перенесіть на потім відвідування кабінету стоматолога. Почніть боротися з нікотиновою залежністю, бережіть дихальну систему. Уникайте переохолодження. Не беріть гроші в борг і не позичайте їх іншим. Не витрачайте час на порожню балаканину, займіться виконанням даних раніше обіцянок. Сходіть в лазню, запишіться на масаж. Перегляньте раціон харчування, відмовившись від екстравагантних страв.

Календар 16 серпня 2020, неділя

27 місячний день з 01:00, Місяць в Раку

Шкода здоров’ю принесуть сьогодні цитрусові та алкогольні напої. Тим, чиє самопочуття хороше, радиться добу голодувати. Ефективною в цей день виявиться психотерапія, так що запишіться на прийом до лікаря. Перенесіть святкові заходи. Проведіть час з родичами, постаравшись зміцнити зв’язок з ними. На роботі займіться аналізом інформації, що надходить, фільтруйте її, виділяючи другорядне і головне. Не заборонено Вирушати в подорож.

Календар 17 серпня 2020, понеділок

28 місячний день з 02:05, Місяць у Леві c 08: 39

Використовуйте засоби для поліпшення стану органів зору. Подбайте про шкіру, застосувавши якісні маски. Збагатите раціон харчування овочами і фруктами, бажано тими, які не містять насіння. Вдалою буде покупка об’єкта нерухомості. Продуктивною виявиться робота на присадибній ділянці, зокрема посадка і посів різних культур. Сьогодні можна почати ремонт. Не цурайтеся оточуючих, особливо тих, які просять у вас допомоги. Байдужість буде покарана.

Календар 18 серпня 2020, вівторок

29 місячний день з 03:25, Місяць у Леві

Вживайте більше злакових, молочних продуктів, відмовившись від м’яса. Сприятливий ефект принесе і добове голодування. Знайдіть час для прийняття розслаблюючій ванни, відвідування лазні. Чи не кращий період для початку терапії, яка передбачає ін’єкції в сідниці. Починати нові проекти не варто, краще зайнятися тими, що були запущені раніше. Негативні події дня слід сприймати, як покарання, яке слід прийняти з гідністю. Щоб не сваритися в цей день, контролюйте емоції.

Молодик 19 серпня 2020 в 5:41

Календар 19 серпня 2020, середа

30 місячний день з 04:52, 1 місячний день з 05:42, місяць в Діві c 11:21

Перегляньте раціон харчування, відмовившись від важкої їжі на користь легкої. Відпочиньте на природі, спілкування з нею – шанс домогтися внутрішньої рівноваги. Працюйте над способом мислення, позбавляючись від негативних психологічних програм і звички скаржитися на життя. Згладжуйте гострі кути в спілкуванні з оточуючими, інакше гучних скандалів не минути. Період невідповідний для ділових поїздок і подорожей з метою розширення кругозору, відпочинку.

Зростаючий Місяць (1 фаза) з 20 по 25 серпня 2020

Календар 20 серпня 2020, четвер

2 місячний день з 06:23, місяць в Діві

Не поспішайте робити на роботі активні дії. Займіться фільтром інформації, що надходить, виділіть важливу і проаналізуйте її. Займіться поліпшенням стану зубів і ротової порожнини. Зміцніть здоров’я шляхом тренувань помірної інтенсивності. Проведіть очисні процедури, відвідайте лазню. Сядьте на суху дієту, але не допускайте голодування. Велика ймовірність підвищеної дратівливості, яку оточуючим демонструвати не можна.

Календар 21 серпня 2020, п’ятниця

3 місячний день з 07: 55, Місяць у Терезах 12:16

Не скасовуйте візит в перукарню, новою зачіскою ви залишитеся задоволені. Якщо дозволяє здоров’я, сходіть в лазню або сауну. Займіться спортом, легкими фізичними вправами, що поліпшують стан судин головного мозку, суглобів. Використовуйте перевірені засоби для профілактики хвороб органів слуху. На роботі займіть активну позицію, проявіть ініціативу, не бездіяйте. Будинки займіться прибиранням, подбайте про те, щоб житлові умови були безпечними.

Календар 22 серпня 2020, Субота

4 місячний день з 09:25, Місяць у Терезах

Віруючим рекомендується більше молитися, атеїсти можуть вдатися до мантр, медитацій. Хороша ідея-спілкування з природою, що дарує внутрішній спокій. Уникайте суєти, працюйте в звичному для себе темпі, займіться аналізом досягнення минулого. Вітається робота на землі, посадка рослин. Запишіться в салон краси. Відпочивати рекомендується, займаючись улюбленим хобі. Скасуйте плани відправитися в подорожі. Вигідними виявляться укладені сьогодні угоди.

Календар 23 серпня 2020, Неділя

5 місячний день з 10:55, місяць в Скорпіоні з 13:16

Дотримуйтеся звичного плану харчування, не йдіть на поводу власних примх і слабкостей. Виберіться на природу, щоб трохи позасмагати. Прийняття сонячних ванн сьогодні безпечно. Не дозволяйте оточуючим нав’язувати вам свою думку. Перевіряйте всю інформацію, що надходить, щоб не стати жертвою чиїхось інтриг. Важка фізична праця протипоказаний. Допускаються легкі вправи, спрямовані на поліпшення психоемоційного фону.

Календар 24 серпня 2020, понеділок

6 місячний день з 12:26, місяць в Скорпіоні

Купіть пахощі і знайдіть час для медитації. Розслабитися після важкого робочого дня рекомендується під музикою, сприятливий вплив на психіку нададуть звуки дзвонів. Утримуйтеся від подорожей, навіть від короткострокових. Перенесіть на потім відрядження, сьогодні вони виявляться безрезультатними. Творчим людям варто чекати в гості музу. Під її впливом шедевр з великою ймовірністю створять письменники. Ефективними будуть процедури по омолодженню шкіри.

Календар 25 серпня 2020, вівторок

7 місячний день з 13:53, Місяць у Стрільці з 15:49

Всі вимовлені сьогодні слова мають особливу силу, тому бездумно нічого не вимовляєте. Використовувати на благо собі можна мантри і молитви. На психоемоційному тлі добре позначиться спілкування з природою, дихальні вправи. На фізичній формі, стані здоров’я-плавання, масаж. Відмовтеся від укладення в цей день кредитних договорів. Призначте на сьогодні зустріч з потенційними партнерами, інвесторами, заздалегідь продумайте теми, які ви хочете обговорити.

Зростаючий місяць (2 фаза) з 26 по 31 серпня 2020

Календар 26 серпня 2020

Середа, 8 місячний день з 15:18, Місяць у Стрільці

Виключіть з раціону харчування важку їжу. Добре на стані організму позначиться добове голодування. Тим, у кого вихідний, бажано повноцінно відпочити, розслабитися в соляній ванні, зробити живильні маски, використовувати контрастні компреси, очистити кишечник перевіреними засобами. Відмовтеся від проведення переговорів, вони вас вимотають або виведуть на негативні емоції. Уникайте людних місць, святкових заходів. Відкрийтеся новому, зважитеся на зміни.

Календар 27 серпня 2020, четвер

9 місячний день з 16:34, місяць в Козерозі з 20:37

Виключіть з меню на день гриби, замініть їх рибою. Якщо самопочуття хороше, поголодуйте. Начальникам потрібно провести для підлеглих тренінги з техніки безпеки, допомогти тим службовцям, які потребують їх заступництві. Не плануйте на цю добу ділові зустрічі і переговори. Займіться спортом і ментальним очищенням. Вибачте зло недоброзичливцям, людям, які вас образили. Боріться зі звичкою мислити песимістично, на порожньому місці провокувати скандали.

Календар 28 серпня 2020, п’ятниця

10 місячний день з 17:38, місяць в Козерозі

Для мінімізації ризику розвитку онкологічного захворювання займіться профілактичними процедурами. Використовуйте засоби для зміцнення захисних сил організму. Сходіть в лазню, почніть пити більше рідини, в тому числі і трав’яні чаї. Почекайте з написанням заяви про звільнення. Уникайте деструктивних дій, спрямованих на чиєсь творіння, проект. Здійснюйте добрі справи з метою очищення карми. Сприятливий період для подорожі.

Календар 29 серпня 2020, субота

11 місячний день з 18:26, місяць в Козерозі

Будьте обережні, ризик отримання серйозної травми високий. Уникайте великих фізичних навантажень, не перепрацьовуйте, займаючись інтелектуальною роботою. Контролювати спалахи агресії буде складно, але робити це необхідно. Не починайте нові проекти, але не відступайте від старих поки вони не будуть завершені. Читайте молитви, якщо ви вірите в Бога, манти-якщо ви атеїст. Вітаються духовні практики, спрямовані на розслаблення, відновлення сил. Відмовтеся від укладення торгових угод.

Календар 30 серпня 2020, неділя

12 місячний день з 19:00, Місяць у Водолії з 03:37

Боріться з негативними емоціями, не шкодуйте себе. Поліпшити психоемоційний стан допоможуть медитації. Для зміцнення здоров’я пийте більше води і свіжих соків, використовуйте ефективні очисні засоби. У раціон харчування введіть горіхи і корисні масла. Уникайте інтенсивних тренувань, особливо кардіо. На роботі не поспішайте, дійте в зручному для себе темпі. Удача посміхнеться відвідувачам казино, ігрових клубів, а також спекулянтам.

Календар 31 серпня 2020, понеділок

13 місячний день з 19:25, Місяць у Водолії

Поліпшити стан шкірних покривів допоможуть живильні маски, омолоджуючі засоби. Вітається вживання трав’яних чаїв, настоїв, відвідування кабінету дерматолога з метою видалення новоутворень. На самопочутті добре позначиться дихальна гімнастика. Уникайте суєти і прояви агресії. Контролюйте емоції, інакше ви станете учасником гучного скандалу. Натхнення відвідає творчих особистостей. Над шедеврами краще працювати колективно.

Езотерика
Додати коментар