Місячний календар на квітень 2020 року

Що нас чекає в самий розпал весни за місячним календарем за квітень 2020 року розповість ezoteryka.com.ua.

1 квітня 2020 – зростаючий місяць в Раку. Постарайтеся обмежити своє спілкування з оточуючими, а енергію направити на виконання рутинних завдань. Сьогодні буде складно контролювати свої емоції, а спалахи гніву можуть призвести до небажаних конфронтацій.

2 квітня 2020 – зростаючий місяць в Раку. Гармонійний за всіма пунктами день: і робота буде ладитися, і в стосунках не виникне неприємних моментів, і несподівано знайдуться відповіді на давно хвилюючі питання.

3 квітня 2020 – зростаючий Місяць у Леві. Будьте уважні до дрібниць – вони дозволять вам побачити картину світу більш детально і надихнуть на рішучі дії. Плани будувати можна і навіть потрібно, а ось ділитися ними з оточуючими поки не варто.

4 квітня 2020 – зростаючий Місяць у Леві. Один з найсприятливіших днів місяця. Якщо ви не могли на щось зважитися вже давно, сьогодні-найкращий день для нових звершень. Особливо це стосується справ амурних.

5 квітня 2020 – зростаючий місяць в Діві. Навчіться ставити благо близьких і нужденних вище власного. Чиста і щира демонстрація доброти і альтруїзму дозволить вам побороти внутрішніх демонів.

6 квітня 2020 – зростаючий місяць в Діві. Сьогодні очікується висока концентрація творчої енергії, витратьте її насилу. Також не полінуйтеся проаналізувати всі спірні питання, які ставили вас в незручні ситуації За останній час: зробіть висновки і поділіться цим життєвим уроком з близькими.

7 квітня 2020 – зростаючий Місяць у Терезах. Сприятливий день для різного роду починань, в тому числі і фінансових. Однак покладатися тільки на долю і фазу місяця не варто – ретельно продумайте всі ризики і не забудьте про план на випадок невдачі.

8 квітня 2020 – повний місяць у Терезах. У цей день вам належить зустрітися з гіршими проявами вашого характеру, тому будьте обережні. Щоб не вступати в конфлікти і не псувати відносини з оточуючими, присвятіть цей день турботі про будинок і сім’ю.

9 квітня 2020 – спадний Місяць в Скорпіоні. День сприятливий по всіх фронтах. Очікується деякий надлишок енергії, який може вас втягнути в неприємну авантюру.

10 квітня 2020 – спадний Місяць в Скорпіоні. Віддавайтеся веселощам і романтичним почуттям, займіться медитацією, рушайте на прогулянку, влаштуйте своїй половинці незабутній вечір.

11 квітня 2020 – спадний Місяць у Стрільці. Сьогодні вас можуть оточувати обманщики і аферисти, тому постарайтеся проявляти максимальну розсудливість, особливо при вирішенні важливих робочих питань.

12 квітня 2020 – спадний Місяць у Стрільці. Цей день краще провести на самоті і роздумах.

13 квітня 2020 – спадний Місяць в Козерозі. День сприятливий для активних дій. Але постарайтеся стримувати свої емоції і не доводити можливі конфлікти до реального протистояння.

14 квітня 2020 – спадний Місяць в Козерозі. Творчість і відпочинок на свіжому повітрі принесуть вам особливу насолоду сьогодні. Не уникайте компаній, спільні розваги можуть принести вам корисні контакти і знайомства.

15 квітня 2020 – спадний Місяць у Водолії. Вдалий день для проведення переговорів, співбесід та вирішення інших трудових питань. Також сьогодні можна зайнятися побудовою планів на майбутнє і об’єктивною оцінкою своїх перспектив.

16 квітня 2020 – спадний Місяць у Водолії. Сьогодні вас можуть очікувати провокації, авантюри, конфлікти і ревнощі з боку ваших близьких. Тому краще відмовитися від алкоголю і надмірних виливів, так як тверезий розум і розважливість вам точно знадобляться.

17 квітня 2020 – спадний Місяць у Водолії. Цей день краще присвятити турботі про своє здоров’я, а також завершенню справ, які давно пора зрушити з мертвої точки.

18 квітня 2020 – спадний місяць в Рибах. Прислухайтеся до своєї інтуїції, її знаки будуть для вас більш ніж просто очевидними.

19 квітня 2020 – спадний місяць в Рибах. Обмежте спілкування з заздрісниками і пліткарями – сьогодні вони можуть на славу “поласувати“ вашої енергетикою.

20 квітня 2020 – спадний місяць в Овні. Присвятіть день роботі і спілкуванню зі старшим поколінням і більш досвідченими колегами. Їх уроки можуть виявитися для вас особливо цінними в сформованій життєвій ситуації.

21 квітня 2020 – спадний Місяць в Овні. Особливих проблем ні в любові, ні в справах, ні в фінансах не очікується. А якщо все ж якась неприємність і виникне на вашому шляху, поставтеся до цього філософськи. І навчитеся прислухатися до порад половинки, вас може здивувати її мудрість.

22 квітня 2020 – спадний Місяць в Овні. Висновки, які ви зробите сьогодні, допоможуть багато чого змінити у Вашому житті.

23 квітня 2020 – молодик у Тельці. Іноді потрібно просто плисти за течією і приймати з вдячністю все, що нам дарує доля.

24 квітня 2020 – зростаючий Місяць у Тельці. Лінь і апатія можуть зіграти сьогодні з вами злий жарт. Постарайтеся стримувати негативні емоції і контролювати кожен свій крок і дію.

25 квітня 2020 – зростаючий Місяць у Близнюках. День хороший для спілкування і переговорів, проте постарайтеся не поспішати з висновками. Те, що здається вам цілком очевидним, на ділі може виявитися куди складніше. Не втрачайте шанс проявити себе як вдумливого і грамотного співрозмовника.

26 квітня 2020 – зростаючий Місяць у Близнюках. Погані вчинки, нехтування обов’язками і навіть погані думки – все це неодмінно вплине на ваше найближче майбутнє. Наслідки цього вам доведеться розбирати дуже довго і, швидше за все, на самоті.

27 квітня 2020 – зростаючий Місяць у Близнюках. Вдалий, надихаючий день для будь-яких видів діяльності.

28 квітня 2020 – зростаючий місяць в Раку. Час активних дій, але лише в тому випадку, якщо ви ретельно все продумали і готові на ризик. Не варто також нехтувати допомогою колег або близьких, їх досвід стане для вас незамінною підтримкою.

29 квітня 2020 – зростаючий місяць в Раку. Сьогодні все вам здасться нестабільним і мінливим: від настрою до планів. Для того щоб без проблем лавірувати між раптово виникають перешкодами, постарайтеся максимально серйозно і відповідально ставитися до всього, що ви робите.

30 квітня 2020 – зростаючий Місяць у Леві. Негатив сьогодні буде накопичуватися в геометричній прогресії, але вам варто докласти всіх зусиль, щоб не виплеснути його на оточуючих. Ваша стриманість і вміння тримати себе в руках буде оцінена начальством і близькими людьми по заслугах.

Езотерика
Додати коментар