Місячний календар на листопад 2020 року, фази Місяця, сприятливі дні

Сприятливі дні в листопаді – 4-6, 9, 13, 15, 17, 18, 20-22, 24, 26, 28

Несприятливі дні – 2, 3, 11, 14, 18, 19, 23

Зміст

Спадаючий Місяць (3 фаза) з 1 по 8 листопада 2020

Характеристика Фаз місяця в листопаді 2020 року

Місячний календар 1 листопада 2020, Неділя

17 місячний день з 17:24, місяць у Тельці

Рекомендується зайнятися справами в сфері, в якій ви вважаєтеся професіоналом. Вітається організація святкових заходів. Ефективними виявляться сечогінні засоби, рекомендується також переглянути раціон харчування. Відмовтеся від деструктивних дій, навіть якщо вони спрямовані на рослини. Не давайте гроші в борг, не позичайте їх самі. Не сидіть на місці, більше рухайтеся, приступайте до реалізації творчих проектів. Проявляйте авантюризм, але не перегинайте палицю.

Календар 2 листопада 2020, понеділок

18 місячний день з 17:42, місяць в Близнюках з 13:00

Уникайте різких запахів, неякісної їжі, алкоголю. Рекомендується налагодити питний режим. Небажано спати більше, ніж потрібно організму. Бажано почекати з початком лікування. Сприятливо на здоров’я позначаться розтирання, масаж. Знайдіть час на те, щоб попаритися в лазні, очистити шлунок і кишечник. Бережіть легені, відмовтеся від куріння. Уникайте конфліктних ситуацій, які можуть виникнути на порожньому місці. Ретельно аналізуйте події дня.

Місячний календар 3 листопада 2020, вівторок

19 місячний день з 18:04, місяць в Близнюках

Остерігайтеся укусів комах, використовуйте перевірені засоби захисту. Сприятливий період для очищення кишечника, введення в раціон харчування кулястих овочів і фруктів. На самопочутті добре позначиться відвідування лазні. Вітаються медитації в оточенні запалених свічок. На роботі перейдіть від теорії, планування до активних дій. У спілкуванні з оточуючими не будьте легковажними і довірливими. Вдома займіться генеральним прибиранням.

Календар 4 листопада 2020, середа

20 місячний день з 18:36, місяць в Близнюках

Перевіряйте якість вживаних продуктів, відмовтеся від м’яса. Якщо здоров’я міцне, поголодуйте. Психоемоційний фон покращиться, якщо ви знайдете час для медитації. Уникайте переохолодження, різких неприємних запахів. Негативні наслідки принесуть проведені сьогодні магічні ритуали, обряди. Несприятливий період для збору врожаю, початку проектів, які не були добре продумані. Проведіть день з близькими, не відмовляйтеся від підтримки сімейних традицій.

Місячний календар 5 листопада 2020, четвер

21 місячний день з 19:20, місяць в Раку з 00: 46

Не обманюйте оточуючих, не навантажуйте шкідливими продуктами і спиртними напоями печінку. Надовго не залишайтеся наодинці зі своїми думками. Проведіть день активно, не лінуйтеся. Удача виявиться на стороні тих, хто вирішить взяти участь в спортивному змаганні, хто відправиться у відрядження, в подорож з метою розширення кругозору. Хороший ефект принесуть кровоочисні процедури, зарядка на свіжому повітрі. Виконувати фізичні вправи краще в компанії з кимось.

Календар 6 листопада 2020, п’ятниця

22 місячний день з 20:18, місяць в Раку

Відмовлятися від їжі заборонено, досить змінити харчування, урізноманітнивши його вегетаріанськими стравами, ефективно втамовують голод. Події цього дня підкажуть, яку життєву сферу потрібно змінити, як очистити карму. Благополучно пройдуть заплановані на сьогодні церемонії, святкові заходи. Скористайтеся хорошим моментом, коли ви легко концентруєтеся на новому, займіться самоосвітою. Не відмовляйте в допомозі в навчанні молодшим родичам.

Місячний календар 7 листопада 2020, Субота

23 місячний день з 21:29, Місяць у Леві з 10:19

Не можна лінуватися, йти на поводу у власній слабкості. Відмовтеся від вживання алкогольних напоїв, від вживання м’ясних страв. Заборонено їсти більше, ніж потрібно організму. Вітаються голодування або дієта на основі молочної продукції. Попросіть прощення у тих, кого ви образили, прийміть вибачення недоброзичливців. Прийшов час закопати сокиру війни, навчитися жити з оточуючими в мирі та злагоді. Відпустіть минуле, не намагайтеся мстити ворогам. Відкладіть операції, візит в салон краси.

Календар 8 листопада 2020, Неділя

24 місячний день з 22:50, Місяць у Леві

Загартовуйте організм, займайтеся спортом. Інтенсивні тренування сьогодні не зашкодять. На самопочутті добре позначиться відвідування лазні з сухою парою. Не можна голодувати, їжа повинна бути щільною. Сприятливий період для виготовлення засобів народної медицини. Тим, у кого слабке здоров’я, рекомендується відпочити, виспатися. Немає приводу переносити на потім заплановану подорож. В дорозі вас чекають незабутні враження, позитивні емоції. Вітається самоосвіта.

Спадаючий Місяць (4 фаза) з 9 по 14 листопада 2020

Місячний календар 9 листопада 2020, понеділок

24 місячний день з 00:00, Місяць в Діві з 16: 30

Зробіть ставку не на силу, а на інтелект. Розширюйте кругозір, вбираючи, як губка, нові знання. Скористайтеся перевіреними рецептами приготування домашніх ліків. День пасивно проводити не можна, більше рухайтеся, знайдіть час на відвідування лазні, зміцнення імунітету шляхом загартовують процедур. Уникайте місць великого скупчення людей. У спілкуванні з оточуючими будьте стриманими, не маніпулюйте людьми, не намагайтеся вколоти їх злим словом.

Календар 10 листопада 2020, вівторок

25 місячний день з 00:16, місяць в Діві

Орієнтуючись на фазу Місяця, займіться очищенням організму. Почніть боротися з нікотиновою залежністю, виключіть з меню на день алкогольні напої, грубу їжу. Пийте більше трав’яних чаїв. Покращуйте самопочуття за рахунок дихальної гімнастики. Тим, хто зайнятий складанням планів, рекомендується брати до уваги прикмети. Почекайте з будівельними роботами, реконструкцією житла. На роботі займіться реорганізаційними питаннями, що підвищують продуктивність праці.

Місячний календар 11 листопада 2020, Середа

26 місячний день з 01:44, Місяць у Терезах 19:10

Бережіть органи дихання, уникаючи задимлених приміщень. Інтенсивні тренування протипоказані, не зашкодять організму тільки легкі фізичні вправи. Не оформляйте кредити, не беріть в борг у близьких, перенесіть на потім відвідування кабінету стоматолога. Допомагайте тим, хто потребує цього, виконуйте дані раніше обіцянки. Успішно пройдуть косметичні операції. На стані здоров’я добре позначиться масаж, відвідування сауни або лазні, добове голодування.

Календар 12 листопада 2020, четвер

27 місячний день з 03:14, Місяць у Терезах

З меню на день приберіть цитрусові і спиртні напої. Триває сприятливий період для голодування з метою оздоровлення. Почекайте з відвідуванням кладовища, зі зміною іміджу. У дзеркало рекомендується дивитися максимально рідко. Настрій підніме піша прогулянка, відпочинок на природі, розслаблення під улюблену музику. Вітаються зустрічі з родичами. На роботі не метушіться, зайнятися варто аналізом нових даних, фільтром інформаційного потоку.

Місячний календар 13 листопада 2020

п’ятниця, 28 місячний день з 04:44, місяць в Скорпіоні з 19:19

Знайдіть час для медитативних практик, спрямованих на розкриття чакр. Займіться поліпшенням стану шкірних покривів за рахунок очищувальних процедур, нанесення поживних масок. Бережіть очі, вживайте більше фруктів, вибираючи ті, в плодах яких немає насіння. Відкладіть на потім роботу на землі, обрізку рослин. У спілкуванні з оточуючими уникайте поверхневого ставлення до співрозмовників, не засуджуйте їх. Вдало завершаться подорожі та ділові поїздки цього дня.

Календар 14 листопада 2020, Субота

29 місячний день з 06:22, місяць в Скорпіоні

Вітається голодування. Якщо відмовитися від їжі немає можливості, відкоригуйте план харчування, урізноманітнивши його злаками і молочною продукцією, які повинні витіснити м’ясо. Сприятливий день для всіх господарських справ, для роботи на кухні. Інвестуйте час і сили в старі проекти, постарайтеся завершити їх, а до цього нові не починайте. Сходіть в лазню або прийміть вдома сольову ванну. Не робіть поспішні висновки про оточуючих, про події цих місячної доби.

Молодик 15 листопада о 8:07

Місячний календар 15 листопада 2020, неділя

30 місячний день з 07:58, 1 місячний день з 08:07, Місяць у Стрільці з 18:47

Завершальний цикл період присвятіть роздачі боргів, відпочинку на природі, корекції плану харчування. Вибачте кривдників, займіться духовними практиками, спрямованими на боротьбу зі страхами, причинами психологічного дискомфорту. Стан шкіри покращиться після застосування компресів, поживних масок. Замість активних дій бажано зайнятися аналізом того, що відбувається, складанням планів. Чи не перепруждайтесь, щоб не зіткнуться з інтелектуальним перенапруженням.

Зростаючий Місяць (1 фаза) з 16 по 22 листопада 2020

Календар 16 листопада 2020, понеділок

2 місячний день з 09:34, Місяць у Стрільці

Негативні емоції будуть брати верх, їх потрібно контролювати, щоб не псувати відносини з оточуючими. Вітається суха дієта, але заборонено голодування. Їжте рівно стільки, скільки потрібно організму. Боріться зі звичкою накопичувати мотлох, Позбавтеся від непотрібних речей вдома і на робочому місці. Фільтруйте інформаційні потоки, працюючи тільки з важливими даними. Сприятливий період для лікування зубів, оздоровлення шляхом відвідування лазні, тренувань помірної інтенсивності.

Місячний календар 17 листопада 2020, вівторок

3 місячний день з 11:02, місяць в Козерозі з 16:35

Хороший день для роботи над рефлексами, розвитку інстинктів самозбереження. Духовні практики стануть ключем до подолання страху перед спалахами гніву. Знайдіть час для поліпшення стану органів слуху, серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату. Зробіть житло безпечним і затишним, вітається генеральне прибирання. На роботі займіть активну позицію, не діяти і демонструвати байдужість до важливих проектів заборонено.

Календар 18 листопада 2020, Середа

4 місячний день з 12:14, Місяць в Козерозі

Використовуйте перевірені очищають організм кошти, виберіться на природу, бажано в ліс. Не приймайте рішення, попередньо не зваживши» за «і»проти”. Відкладіть зустріч з партнером, довго не залишайтеся наодинці зі своїми думками. Стабілізувати психоемоційний фон віруючим допоможуть молитви, а атеїстам мантри, медитація. На землі приживуться висаджені сьогодні морозостійкі культури. Заборонено очищати сад або город від старих рослин. Перенесіть групові збори.

Місячний календар 19 листопада 2020

четвер, 5 місячний день з 13:07, Місяць у Водолії з 23:25

Користь здоров’ю принесуть мед, фрукти, молочна продукція. З раціону харчування рекомендується виключити квашену капусту, яблука і борошняне. Відмовтеся від початку проекту, якщо його реалізація була погано продуманою. Перевіряйте надходить сьогодні до вас інформацію, довіряйте тільки надійним джерелам. Сприятливий період для збору трав, їх підготовки до приготування настоїв, чаїв, засобів народної медицини. Удача посміхнеться мандрівникам.

Календар 20 листопада 2020, п’ятниця

6 місячний день з 13:42, Місяць у Водолії

Психоемоційний фон покращиться, якщо зробити ставку на ментальне очищення. Ефективними виявляться омолоджуючі процедури, застосування компресів для обличчя, поживних масок. Рекомендується поліпшити якість повітря в приміщенні. Не відмовляйтеся брати на себе відповідальність за організацію святкових заходів. Уникайте вживання нецензурної мови, боріться зі звичкою скаржитися на життя. Натхнення прийде до творчих особистостей.

Місячний календар 21 листопада 2020, Субота

7 місячний день з 14:07, Місяць у Водолії

Відволіктися від робочих справ можна, зайнявшись улюбленим хобі, вибравшись на природу. Вітається масаж, дихальна гімнастика, процедури, спрямовані на зміцнення захисних сил організму. Віруючим рекомендується знайти час для відвідування храму або для домашньої молитви. Заплануйте зустріч з партнерами, важливі переговори, заздалегідь продумайте план їх проведення, щоб уникнути порожньої балаканини. Заборонено брехати, маніпулювати оточуючими. Не можна видаляти зуби.

Календар 22 листопада 2020, Неділя

8 місячний день з 14:24, місяць в Рибах c 07: 06

День розслаблення, відновлення сил. Ефективними виявляться соляні ванни, застосування засобів, що очищають шлунок і кишечник, застосування поживних масок, компресів. Відмовтеся від вживання важкої їжі, в тому числі і жирної. Оптимальний варіант-легка оздоровча дієта. Дієвими будуть приготовані сьогодні “домашні” ліки. Хороших результатів доб’ються ті, хто інвестує час і сили в самовдосконалення. Відкладіть роботу на землі.

Зростаючий місяць (2 фаза) з 23 по 29 листопада 2020

Місячний календар 23 листопада 2020, понеділок

9 місячний день з 14:38, місяць в Рибах

Не вживайте гриби, в раціон харчування введіть рибу, пийте більше води. Не сидіть на місці, займайтеся спортом, легкими фізичними вправами. Тим, хто займає керівний пост, рекомендується подбати про підлеглих, домогтися для них справедливості. Вітаються зустрічі з родичами, проведення магічних практик по очищенню житла. Самопочуття покращиться у тих, хто сьогодні буде голодувати. Вимовлені в цей день слова мають особливу силу, від лихослів’я утримайтеся.

Календар 24 листопада 2020, вівторок

10 місячний день з 14:49, місяць в Овні c 18: 05

Велика ймовірність спалахів агресії. Не придушуйте негативні емоції, працюйте з ними, усувайте причини їх виникнення. У спілкуванні з оточуючими згладжуйте гострі кути. Зміцніть імунітет за рахунок відвідування лазні, вживання трав’яних чаїв. Займіться профілактикою раку. Виключіть деструктивні дії, підтримуйте сімейні традиції. Проявіть щедрість, будьте альтруїстом. Переносити подорожі, ділові поїздки немає причин. В дорозі вас чекають цікаві знайомства.

Місячний календар 25 листопада 2020, середа

11 місячний день з 14:59, місяць в Овні

Уникайте великих навантажень, які швидко приведуть до перевтоми. Для зняття психологічної напруги скористайтеся перевіреними духовними практиками, спрямованими на моральне розслаблення. У всьому дотримуйтеся золотої середини, помірності. Слідкуйте за своєю поведінкою в суспільстві, не демонструйте дратівливість і агресію. Віруючим рекомендується знайти час для молитви, атеїстам-на прочитання мантр. На роботі проявіть ініціативу.

Календар 26 листопада 2020, четвер

12 місячний день з 15:09, місяць в Овні

Вживайте продукти, багаті на поліненасичені корисні для здоров’я жири. Пийте більше свіжих соків. Займіться профілактикою хвороб серцево-судинної системи. Небажані вправи, що навантажують її. Не шкодуйте себе, не йдіть на поводу у слабкостей, не демонструйте їх оточуючим. На роботі не метушіться без причини, дійте послідовно, працюйте в звичному для себе темпі. Допомагайте тим, хто просить про допомогу. Близьким підготуйте подарунки.

Місячний календар 27 листопада 2020, п’ятниця

13 місячний день з 15:20, місяць в Тельці з 06:43

Творчим людям бажано почати реалізовувати новий проект в компанії з кимось. Задоволення принесе робота на кухні, виготовлення випічки. Сприятливо на стані здоров’я позначиться корекція плану харчування, проведення омолоджуючих процедур, дихальна гімнастика, вживанням чаїв на основі трав. Вдало пройде видалення родимок, родимих плям. На роботі будьте активними, відкрийтеся назустріч змінам. Потужними виявляться заряджені сьогодні талісмани.

Календар 28 листопада 2020, субота

14 місячний день з 15:32, Місяць у Тельці

Вчасно реагуйте на важливу інформацію, що надходить до вас, інертність неприпустима. Перенесіть на більш сприятливий період відрядження і подорожі з метою відпочинку. Рекомендується зайнятися тими справами, в яких раніше ви зазнавали невдачі. За рахунок духовних практик звільнитеся від негативних емоцій. Дієвими виявляться магічні обряди, спрямовані на очищення житла. Відмовтеся від посівних робіт, виконання інших маніпуляцій, що пов’язані з землею.

Місячний календар 29 листопада 2020, Неділя

15 місячний день з 15:48, місяць в Близнюках з 19:16

Працюйте з сонником, щоб витлумачити сновидіння цього дня. Велика їх частина виявиться речей. З раціону харчування виключіть продукти, які можуть спровокувати збої в роботі шлунково-кишкового тракту. Пийте більше рідини, почніть вживати сік калини. Контролюйте негативні емоції, щоб уникнути виникнення конфліктних ситуацій. На роботі не допускається безпечність. Рекомендується скасувати заплановані поїздки, вони принесуть виключно розчарування.

Повний місяць 30 листопада о 12:30

Календар 30 листопада 2020, понеділок

16 місячний день з 16:08, місяць в Близнюках

Пийте напої на основі цикорію, сходіть в лазню, знайдіть час для проведення кровоочисних процедур. Негативно на самопочутті відіб’ється вживання грибів, бобових, зернових, м’ясних страв. Не засуджуйте колег, не метушіться. Зважуйте» за «і» проти ” перед тим, як прийняти рішення. Заборонено практикувати магію, демонструвати агресію по відношенню до оточуючих. Зміцніть зв’язок з друзями, Знайдіть шляхи примирення з ворогами.

Езотерика
Додати коментар