Місячний календар на жовтень 2020 року, фази Місяця, сприятливі дні

Сприятливі дні в жовтні – 6, 7, 8, 16, 18, 19, 21, 25, 27, 29

Несприятливі дні – 4, 5, 9, 10, 13, 16, 24

Зміст

Зростаючий місяць (2 фаза) 1 жовтня 2020

Характеристика Фаз місяця в жовтні 2020 року

Календар 1 жовтня 2020, четвер

15 місячний день з 18:29, місяць в Овні з 05:47

Сни цього дня є віщими, постарайтеся їх вірно витлумачити. З денного раціону харчування не потрібно виключати гостру їжу, шкоди організму вона не принесе. Ефективними виявляться профілактичні процедури. Пийте більше рідини, в тому числі калиновий сік. Не провокуйте конфліктні ситуації, не потрібно вестися на провокації інших. Домагайтеся справедливості для слабких і скривджених, виконуйте дані в минулому обіцянки. Скасуйте заплановані поїздки.

Повний місяць 2 жовтня 2020 в 0:05

Календар 2 жовтня 2020, п’ятниця

16 місячний день з 18:40, місяць в Овні

Сходіть в лазню або сауну, займіться кровоочищенням. Виберіться на природу, відвідайте храм, якщо ви віруючий. Боріться з такими почуттями, як заздрість, безпричинна злість. Перенесіть на потім побачення, сімейні заходи, церемонії. Щоб не псувати відносини з колегами, не засуджуйте їх. Займайтеся звичною для себе роботою, не проявляйте ініціативу там, де цього від вас не чекають. Продуктивними виявляться проведені сьогодні ділові зустрічі з потенційними партнерами.

Спадаючий Місяць (3 фаза) з 3 по 10 жовтня 2020

Календар 3 жовтня 2020, субота

17 місячний день з 18:51, місяць в Тельці з 18:13

Стан здоров’я покращиться після проведених сьогодні очисних процедур. Вітаються духовні практики, спрямовані на боротьбу з комплексами, негативними емоціями. На фізичній формі і настрої добре позначиться активний відпочинок. Не вживайте спиртні напої, почніть приймати сечогінні засоби. Займіться творчими проектами. Ті, початок яким ви покладете в цей день, увінчаються успіхом. Не беріть в борг і не позичайте гроші.

Календар 4 жовтня 2020, неділя

18 місячний день з 19:03, місяць у Тельці

Проаналізуйте події цього дня, вони є лакмусовим папірцем вашого спосіб життя. Велика кількість негативу вказує на необхідність кардинальних змін. Велика ймовірність перепадів настрою, загострення почуття невпевненості в собі, недосконалості. З негативними емоціями потрібно працювати, а не пригнічувати їх. Відмовтеся від алкоголю і куріння, використовуйте дієві засоби нормалізації роботи кишечника. Для духовного очищення рекомендується голодувати.

Календар 5 жовтня 2020, понеділок

19 місячний день з 19:18, Місяць у Тельці

Будинки займіться прибиранням, проведіть ритуали по очищенню енергетики житла за допомогою вогняної стихії. Їжте більше фруктів і овочів. Користь для здоров’я принесе відвідування лазні, прийом засобів для очищення кишечника. У спілкуванні з оточуючими не проявляйте легковажність. Вашою наївністю можуть скористатися недоброзичливці. Активно використовуйте захист від комах, чиї укуси сьогодні небезпечні. Продуктивним виявиться самоосвіта, подорожі, включаючи відрядження.

Календар 6 жовтня 2020, вівторок

20 місячний день з 19:37, місяць в Близнюках з 07:03

Приймайте ті рішення, в яких ви впевнені. Попередньо зважте всі» ЗА «і»проти”. Не бійтеся брати на себе відповідальність за важливі проекти. Відкладіть початок тих справ, які здаються вам сумнівними. Подбайте про органи зору. Несприятливий період для магічних практик. Самопочуття покращиться, якщо ви будете добу голодувати, постити. Не скасовуйте зустріч з родичами, підтримуйте старі традиції. У побуті не займайтеся тим, що вганяє вас в зневіру.

Календар 7 жовтня 2020, середа

21 місячний день з 20:02, Місяць у Близнюках

Загартовуйтеся, практикуйте дихальну гімнастику, більше гуляйте пішки на свіжому повітрі. Позитивний ефект дадуть кровоочисні процедури. Час Енергетичного підйому, скористайтеся моментом і вирушайте в подорож. Важливо не сидіти на місці, не лінуватися. Виключіть з меню на день продукти і напої, що шкодять печінці. Хороших результатів доб’ються люди, які сьогодні візьмуть участь у спортивних змаганнях. На роботі будьте ініціативними.

Календар 8 жовтня 2020, четвер

22 місячний день з 20:38, місяць в Раку з 18:46

Не можна кидатися між двох вогнів, займіть одну позицію і стійте на своєму твердо. Покарання чекає тих, хто вирішить знехтувати сімейною традицією. Приступаючи до нових проектів, спирайтеся на старий досвід. Не голодуйте, не сідайте на сувору дієту, раціон харчування можна трохи переглянути, замінивши ряд страв вегетаріанськими. Виконуйте дані сьогодні обіцянки. Період хороший для паломництва до святих місць, для подорожей з метою відновлення сил, перезарядки.

Календар 9 жовтня 2020, п’ятниця

23 місячний день з 21:28, місяць в Раку

Не стрижіть нігті, не вкорочуйте волосся. Відкладіть хірургічне втручання. Відмовтеся від вживання м’яса, важкої для шлунково-кишкового тракту їжі, в меню введіть сир та інші молочні продукти. Будинки проведіть обряди по очищенню енергетики. Вітаються духовні практики з метою боротьби з невпевненістю в собі, страхами. Попросіть вибачення у тих, кого ви образили. Віруючим рекомендується сповідатися і причаститися. Не будьте мстивими і жадібними. Будинок Позбавтеся від мотлоху.

Календар 10 жовтня 2020, субота

24 місячний день з 22:32, місяць в Раку

Для поліпшення фізичної форми займіться спортом. Вітається відпочинок на природі, проведення процедур, що зміцнюють імунітет. Зберіть трави і приготуйте перевірені засоби народної медицини. Не голодуйте, їжа сьогодні повинна бути щільною, але переїдати теж не можна. Не вживайте спиртні напої. Тим, хто відчуває себе добре, бажано провести цю місячну добу активно, іншим варто відпочити, налагодити сон, поліпшивши його якість. Скасуйте побачення з партнером.

Спадаючий Місяць (4 фаза) з 11 по 15 жовтня 2020

Календар 11 жовтня 2020, неділя

25 місячний день з 23:49, Місяць у Леві з 03:25

Без відповідного прохання на роботі не проявляйте ініціативу. Для зміцнення здоров’я займіться очисними процедурами, пийте більше рідини, в тому числі трав’яні чаї, настої. Не вживайте алкоголь, не приймайте грубу їжу, яка зашкодить шлунково-кишкового тракту. Відкладіть на потім реконструкцію будинку, Будівельні та ремонтні роботи. Боріться зі звичкою у всьому бачити негатив, дивитися в майбутнє з песимістичним настроєм. Тим, у кого вихідний, рекомендується виспатися.

Календар 12 жовтня 2020, понеділок

25 місячний день з 00:00, Місяць у Леві

Сприятливий період для укладення торгових угод, для переїзду в новий об’єкт нерухомості, інше місто. Позитивні емоції принесе подорож цього дня. Добре завершаться судові розгляди. Не поспішайте приступати до ремонту будинку, до зведення нового житла. На роботі займайтеся тими справами, з якими ви зазвичай відмінно справляєтеся. Не привертайте увагу начальника. Той, у кого вихідний, може повноцінно відпочити, налагодити сон.

Календар 13 жовтня 2020, вівторок

26 місячний день з 01:15, місяць в Діві з 07: 56

Чи не зашкодить сьогодні піст, альтернативно можна сісти на сувору дієту. Дієвими виявляться магічні практики, спрямовані на захист від поганого впливу ззовні. Вітаються і медитації, робота над самооцінкою, впевненістю в собі. Не рекомендується в цей день лікувати зуби, перевантажувати організм складними фізичними вправами. Згадайте про дані раніше обіцянках, прийшов час їх виконати. Не витрачайте час на балаканину, призначте переговори, ділові зустрічі.

Календар 14 жовтня 2020, середа

27 місячний день з 02:45, місяць в Діві

Займіться пошуком тієї інформації, яку від вас намагаються приховати. Аналізуйте надходять дані. На роботі не поспішайте, займіть вичікувальну позицію. Не рекомендується довго спати, інакше ви прокинетеся в «розбитому» стані. Скасуйте зустріч з психотерапевтом, психологом. Поліпшити настрій можна за рахунок пішої прогулянки на свіжому повітрі, розслаблення під улюблені музичні композиції. Протипоказаний алкоголь, переїдання, вітається піст.

Календар 15 жовтня 2020, четвер

28 місячний день з 04:17, Місяць у Терезах з 08:54

Довіртеся інтуїції, яка підказує укласти мирову з ворогами. Вибачте кривдників і вибачитеся перед тими, кого образили ви самі. Продуктивним виявиться праця на землі, облагороджування присадибної ділянки. Доброю ідеєю буде покупка нового об’єкта нерухомості, початок ремонтних робіт. Чи не перенапружуйте очі, подбайте про шкірних покривах, застосувавши ефективні живильні маски. Не скасовуйте подорожі, в дорозі вас чекають незабутні пригоди.

Молодик 16 жовтня о 22:31

Календар16 жовтня 2020, п’ятниця

29 місячний день з 05:51, 1 місячний день з 22:31, Місяць у Терезах

Сприятливий період для суворої дієти або голодування. Якщо відмовитися від їжі на добу здоров’я не дозволяє, перегляньте меню, включивши в нього злакові і молочну продукцію. Відкладіть початок терапії, яка передбачає застосування ін’єкцій. Закінчите старі проекти, не поспішайте починати нові. Боріться з негативним способом мислення. Медитуйте перед запаленими свічками, очистіть енергетику житла перевіреними магічними обрядами. Продуктивний день всіх господарських справ.

Зростаючий Місяць (1 фаза) з 17 по 23 жовтня 2020

Календар 17 жовтня 2020, Субота

2 місячний день з 07:26, місяць в Скорпіоні з 08:06

Запишіться на прийом до стоматолога. Сядьте на суху дієту. Не будьте жадібними, допомагайте тим, хто потребує вашої допомоги. Контролюйте гнів, не демонструйте безпричинну дратівливість, інакше гучних скандалів не уникнути. Фільтруйте інформацію, що надходить, щоб уникнути інтелектуального перевтоми. Не накопичуйте вдома непотрібні речі, викиньте мотлох, проведіть генеральне прибирання. Займіться спортом, сходіть в лазню.

Календар 18 жовтня 2020, Неділя

3 місячний день з 09:02, місяць в Скорпіоні

Займіться процедурами, що поліпшують стан судин головного мозку, суглобів, органів слуху. Вітається прибирання житла, підвищення рівні його безпеки. Не хаміть оточуючим, боріться з негативними емоціями, не будьте байдужими до долі оточуючих, допомагайте їм по можливості. Вітаються тренування, але помірні. Уникайте психоемоційного перевантаження. Добре закінчаться ділові поїздки цього дня, далекі подорожі.

Календар 19 жовтня 2020, понеділок

4 місячний день з 10:37, Місяць у Стрільці з 07:43

Відмовтеся від деструктивних дій, на зразок викорчовування дерев, зрізання квітів. Скасуйте зустріч з половинкою. Віруючим потрібно помолитися, сходити в храм. Атеїстам рекомендується виїхати на природу, зайнятися медитацією, використовувати для поліпшення настрою мантри. Не переносьте на потім відвідування перукарні, новою зачіскою ви залишитеся задоволені. Хороший ефект принесуть фізичні вправи, відвідування лазні. Зустріньтеся з родичами.

Календар 20 жовтня 2020, вівторок

5 місячний день з 12:08, Місяць у Стрільці

Протипоказано горіхи, гриби, борошняне, насіння, квашену капусту. У раціоні харчування має бути більше фруктів, молочної продукції. Переконайтеся в тому, що їжа у вашому меню якісна і корисна. Гарний настрій прийде до тих, хто знайде час для сонячних ванн. Заборонено починати проекти, реалізація яких була погано продумана. Дієвими виявляться приготовані сьогодні трав’яні настої. Не заборонено давати волю емоціям, щоб поліпшити психоемоційний фон.

Календар 21 жовтня 2020, Середа

6 місячний день з 13:26, місяць в Козерозі з 09:44

Вітаються сімейні торжества. Ефективними будуть процедури, спрямовані на очищення повітря. Сприятливий період для медитацій, віруючі можуть помолитися, їх слова Богом будуть почуті. Добре позначиться на стані шкіри застосування контрастних компресів, масок. Заборонено курити, почніть боротися із згубною звичкою. Перед тим, як щось сказати, двічі подумайте. Не лихословте, не бажайте іншим нічого поганого, не скаржтеся на долю.

Календар 22 жовтня 2020, четвер

7 місячний день з 14:26, місяць в Козерозі

Працюйте над промовою, роблячи її більш грамотною і чистою. Знайдіть час для молитви, улюбленого хобі. Не витрачайте його на порожню балаканину. Призначте зустріч потенційним діловим партнерам. Переговори пройдуть успішно. Налагодьте зв’язок з давніми колегами. Відмовтеся від відвідування кабінету стоматолога. Не оформляйте кредит, не позичайте гроші у знайомих. Добре закінчаться подорожі цього дня, в тому числі і бізнес-поїздки. Займіться облагороджуванням присадибної ділянки.

Календар 23 жовтня 2020, п’ятниця

8 місячний день з 15:09, Місяць у Водолії з 15:17

Користь здоров’ю принесе добове голодування або сувора дієта. Ефективними виявляться процедури, що сприяють очищенню кишечника, застосування поживних масок, відвідування лазні. Вітається легка фізична праця, але сильно навантажувати організм не можна. Фільтруйте інформацію, що надходить, аналізуйте важливі дані. Відмовтеся від ділових переговорів, галасливих розважальних заходів. На перше місце має вийти самовдосконалення.

Зростаючий місяць (2 фаза) з 24 по 30 жовтня 2020

Календар 24 жовтня 2020, Субота

9 місячний день з 15:39, Місяць у Водолії

Менше їжте, пийте більше води. Займайтеся спортом, вибираючи вправи під силу. Перенесіть на сприятливий період зустріч з діловими партнерами, не відвідуйте місця великого скупчення людей. Тим, хто займає керівну посаду, потрібно стояти горою за підлеглих. Знайдіть час для відпочинку в компанії рідних, очистіть житло перевіреними магічними обрядами. Перегляньте пріоритети, для поліпшення психоемоційного фону займіться духовними практиками.

Календар 25 жовтня 2020, Неділя

10 місячний день з 16:00, Місяць у Водолії

Візьміть на себе організацію сімейного свята, займіться пошуком нового житла. Сьогодні можна укласти вигідні угоди купівлі-продажу. Для зниження ризику розвитку раку, проведіть профілактичні процедури. Вітається застосування засобів, що сприяють зміцненню захисних сил організму. З цією метою також можна сходити в лазню, відкоригувати раціон харчування, налагодити питний режим. Вдало закінчиться будівництво будинку, розпочате в цей день.

Календар 26 жовтня 2020, понеділок

11 місячний день з 16:16, місяць в Рибах з 00:19

На роботі будьте активними, проявляйте ініціативу. Заборонено відступати від розпочатих раніше проектів. Будьте уважними, щоб не отримати серйозну травму. Не сваріться з оточуючими. Продуктивними виявляться роботи на Землі, особливо посадочні. Не укладайте торгові угоди. Для подорожей день хороший, як і для переїзду на нове місце. Проведіть вільний час з родичами, займіться спортом, виберіться на природу. Не піддавайтеся бажанню нічого не робити.

Календар 27 жовтня 2020, вівторок

12 місячний день з 16:28, місяць в Рибах

В меню введіть насіння, горіхи, корисні масла, пийте свіжовичавлені соки. Боріться з наростаючим гнівом, не шкодуйте себе, щоб не стати заручником апатії. Для ментального очищення використовуйте перевірені духовні практики. Вибачте кривдників, укладіть мирову з ворогами. На роботі займайтеся тим, що було вам доручено. Уникайте людних місць, ці місячна доба хороші для усамітнення. Невдалий період для відряджень, подорожей, в тому числі і короткострокових.

Календарь 28 жовтня 2020, середа

13 місячний день з 16:39, місяць в Овні з 11:45

Скасуйте заплановане на сьогодні голодування. Видаліть турбують вас шкірні новоутворення. Почніть приймати ефективні трав’яні настої. Займіться зміцненням захисних сил організму, омолоджують процедурами. Творчим людям рекомендується знайти час для початку нових проектів. Добре, якщо над ними вони будуть трудиться колективно. Підлаштовуйтеся під обставини, пасивне спостереження – не найкраща ідея. Період сприятливий для подорожей.

Календар 29 жовтня 2020, четвер

14 місячний день з 16:49, місяць в Овні

Почекайте зі справами, які пов’язані з великими фізичними навантаженнями. Перегляньте меню на день, урізноманітнивши його соліннями і смаженим фундуком, виключіть з нього солодощі. Хороших результатів доб’ються ті, хто вирішить сьогодні почати боротися з нікотиновою залежністю. Негативний ефект принесуть магічні обряди, тому проводити їх заборонено. Перенесіть на потім ділові поїздки, подорожі. Приберіться будинку, прийміть розслаблюючу ванну, займіться духовними практиками.

Календар 30 жовтня 2020, п’ятниця

15 місячний день з 17:00, Місяць в Овні

Захищайте слабких, домагайтеся для них і себе справедливості. Будьте обачними, в спілкуванні з оточуючими згладжуйте гострі кути. Відкладіть серйозну розмову з половинкою. Змініть раціон харчування, відмовившись від яблук, капусти, цибулі, яєць. Почніть вживати клиновий сік. Будуйте плани, спираючись на сигнали згори, тлумачте сни, сьогодні вони віщі. Щоб знизити ризик отримання травми, не вирушайте в дорогу, навіть якщо подорож короткострокове.

Повний місяць 31 жовтня о 17:49

Календар 31 жовтня 2020, субота

16 місячний день з 17:11, місяць в Тельці з 00:19

Заборонено практикувати магію. Рекомендується самовдосконалюватися, боротися із заздрістю, необгрунтованою злістю. Відпочинок на природі добре позначиться на психоемоційному тлі. Такий же ефект принесуть легкі фізичні вправи, відвідування сауни або лазні. Відмовтеся від чаю і кави на користь напою з цикорію, не вживайте м’ясні страви. Підіть на примирення з ворогами, зміцните дружні зв’язки. На роботі не метушіться, працюйте в зручному темпі.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар