Значення імені Галина | Що означає ім'я Галина, характер і доля

Галина значення імені

Жіноче ім’я Галина сьогодні популярне і у православних, і католиків. Правда, існують деякі відмінності у формах вимови і написання цього імені. Наприклад, варіант — Galini.

Походження цієї назви пов’язують з грецькими прикметниками: «тиха», «спокійна». «безтурботна». Що стосується останнього визначення, то воно збігається з ім’ям однієї з морських німф, які асоціювалися з повним штилем. Тому іноді ім’я Галина в перекладах означає — «морська гладь».

У сучасній італійській мові ім’я Галина співзвучне іменнику, що означає маленьку курочку або курча (gallina). Тому назва відомого бренду, виробника бульйонних кубиків і супів, буквально означає «Біла курка».

Для стислості в побуті Галину називають: Галею, Галинкою, Галочкою, Алей, Інший, Галюхой, Галинушкой, Галою, Галюней, Галюсей, Ганою, Ганею, Гасей, Гулей, Ліною, Линусей.

Однак ім’я Гуля може бути також коротким варіантом Айгули, Гульміри, Гульнари, Гульназ, Гульшат, Ангели. Іноді це ім’я використовують навіть у розмовній промові, звертаючись до чоловіків, названих Ігорями, Георгіями і Сергіями.

Вплив імені на долю та характер

Маленька Галина обожнює пригоди, подорожі, походи. Тому дівчинка з таким ім’ям часто вибирає собі товаришів серед хлопчиків. Разом з цим Галочка не байдужа до вбрання, ляльок та інших дівчачих захопленнь. Галина з дитинства вміло знаходить золоту середину.

Це позначається і на характері вже подорослішала Галі. Жінка з таким ім’ям тверда, але одночасно податлива — в потрібний момент вміє поступитися, а в іншому випадку при необхідності Галина зможе наполягти на своєму.

Дама, названа Галиною, вміє все і майже нічого не боїться. Її відмінна риса — наполегливість. Галина цілеспрямована настільки, що поки не завершить розпочату справу, не сумнівається в правильності своїх дій, ні в реальності досягнення мети.

Безумовно, іноді навіть Галину гризе хробак сумніву, але дама з цим ім’ям все ж щиро вірить в те, що прийняте нею рішення найбільш прийнятно, вірно чи вигідно.

Галини комунікабельні, приємні в спілкуванні. Але вони завжди чітко розуміють, наскільки той чи інший знайомий, співрозмовник буде їм корисний в перспективі. Посваритися з Галею майже неможливо — вона завжди схильна до компромісів, але за умови, що не упустить свого.

Жінка, ім’я якої Галина, користується підвищеною увагою з боку представників протилежної статі. Галочка вельми розбірлива і вийде заміж лише за того з шанувальників, який буде свято вірити, що кращої дружини та господині, ніж Гала (Галина), йому не знайти. У цьому є частка правди, адже Галина прекрасна господиня, турботлива мама.

Професію дама з таким ім’ям вибере яскраву, престижну. Галина постарається здобути авторитет у колективі, розуміючи, що згодом це допоможе їй зайняти більш високу посаду.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь