Сонник десна наснилася. До чого сниться ясна у сні бачити.

Десна, що з’явилися уві сні, має кілька трактувань. Одна з них віщує серйозні зміни в житті. Вам можуть запропонувати роботу в іншому місті, заповідати великий стан або зізнатися в романтичних почуттях.

Інша вказує на швидке одужання і припинення проблем зі здоров’ям. Ваше самопочуття помітно покращиться, завдяки чому захочеться повернутися в звичного способу життя.

Іноді образ ясен обіцяє образу, яку завдасть близька або рідна людина. Ви можете дізнатися про зраду, плітках, джерелом яких буде сестра або подруга.

Дивіться в майбутнє з оптимізмом. Вищі сили обов’язково подбають про те, щоб у вас вистачило сил подолати ймовірні випробування.

Кому приснився сон

Жінці побачити таке сновидіння – до занепокоєнь і клопотів. Вони торкнуться ваших дітей або інших кровних родичів. Можливо, вам доведеться везти когось з них в лікарню або взяти на себе витрати, пов’язані з їх здоров’ям.

Кров з ясен

Бачити кров з ясен в нічних мареннях – до матеріальних поневірянь, вина яких буде лежати на вашому близькому родичу. Може трапитися, що ваш брат або сестра спробують перекласти на вас свій обов’язок, зізнаються в захопленні азартними іграми або викрадуть у вас цінну річ. Якщо вам вдалося зупинити кровотечу, ситуація швидко вирішиться, а грошові втрати не виявляться надто великими. В іншому випадку вам загрожують кредити, борги і важке фінансове становище протягом усього наступного року.

Також кровоточать ясна обіцяють приїзд далеких родичів. Найближчим часом вам подзвонить у двері рідна тітка або дідусь, з якими ви не бачилися багато років.

Відчути смак крові, яка сочиться з ясен, – до спокус. Спокуси будуть переслідувати і змушувати вас зробити аморальний вчинок. Якщо ви не вільні, будьте обережнішими з шанувальниками. Через наполегливість одного з них ви ризикнете піти на зраду.

Гній з ясен

Гній з ясен — чиїсь слова зачеплять вас до глибини душі. Наклеп або докори чоловіка або колеги по роботі доведуть вас до відчаю. Пережити важкий період допоможуть вірні друзі.

Видавлювати гній з ясен уві сні – до поліпшення відносин з оточуючими. Несподівано для вас завершиться Старий конфлікт або настане момент примирення з другою половинкою.

Опухла десна

Опухла ясна, за соннику, несе неоднозначний сенс. Її позитивне трактування вказує на швидке збагачення. Воно буде пов’язано з підвищенням по службі або отримання спадщини.

Негативний сенс сну пророкує респіраторні хвороби. На їх тлі ви ризикуєте втратити голос. Ви не зможете вилікуватися і повернути собі радість спілкування без лікарської допомоги.

Хвора десна

Хворі ясна, побачені в сновидінні, пророкують різке погіршення самопочуття. Ваші життєві сили виявляться на межі. Можливі захворювання ротової порожнини, які виникнуть через недотримання правил гігієни.

Запалені ясна

Бачили запалені ясна — приготуйтеся до поправки добробуту. Прибуток прийде з несподіваного джерела і дозволити жити, ні в чому не потребуючи.

Негативний сенс сну говорить про можливі нездужання. Через перевтому, пережитих стресів або неправильного способу життя ви ризикуєте потрапити на лікарняне ліжко. Відновити сили і душевну рівновагу допоможе невелика відпустка і зміна обстановки.

Дірка в десні

Дірка в яснах, згідно сонником, віщує події з негативним забарвленням. Ваші плани ризикують порушитися в самий останній момент. Не виключені непередбачені витрати, небажані гості або необхідність зустрітися з неприємною людиною.

Укол в ясна

Укол в ясна вважається поганим знаменням. Він може означати зраду, обман або образу, нанесену коханою людиною. Ви дізнаєтеся про його зраду або почуєте на свою адресу лайливі слова.

Ясна без зуба

Ясна без зуба — неоднозначний символ. Прекрасній статі він пророкує печаль через тривале розставання з другою половинкою. У рідкісних випадках воно може перерости в остаточний розрив відносин.

Чоловікові подібне нічне бачення обіцяє далеку дорогу. Вас відряджають в інше місто або країну. Розставання з близькими змусить переглянути життєві пріоритети і по-новому поглянути на дорогих людей.

Також приснилася ясна без зуба говорить про вашу незадоволеності своєю зовнішністю. Вас не влаштовує те, що ви бачите щоранку в дзеркалі. Частково сон вказує на проблеми на любовному фронті. Ваш коханий не робить вам компліментів або змушує сумніватися у вашій привабливості.

Порізана десна

Споглядати в нічних видіннях порізані ясна — доля піднесе вам подарунок. Ним виявиться добра і чуйна людина, до якої ви відчуєте сильні романтичні почуття. Відносини з ним швидко переростуть в міцні сімейні узи.

Ясна зі зростаючими зубами

Ясна зі зростаючими зубами — символ достатку і процвітання. Ви навчитеся робити гроші на порожньому місці. Бізнесменам цей сон обіцяє вдалі проекти і відданих партнерів.

Ясна з гнилими зубами

Ясна з гнилими зубами – сигнал про те, що пора подбати про себе або своїх близьких. Ви працюєте на знос, роблячи себе вразливими перед хворобами і депресією. Вагітній ясна з гнилими зубами сняться перед поганими звістками. Вони торкнуться її ненародженого малюка.

Інші образи сновидінь

 • Гладкі ясна — перестанете плисти за течією.
 • Чорні ясна — до труднощів і нещасть.
 • Ясна зі зламаним зубом — до хвороби члена сім’ї (на верхній щелепі – старшого покоління, на нижній – молодшого).
 • Виразки на яснах – обіцяють успішний вихід зі скрутної ситуації.
 • Нарив на яснах — дізнаєтеся про захворювання когось із членів сім’ї.
 • Небіжчик з гнилими яснами – до необхідності пом’янути покійного зі сну.
 • Десна, яку не долікував стоматолог — до тимчасового затишшя в справах.
 • Гній на яснах іншої людини — зробите щедру послугу родичу.
 • Наліт на яснах — розмова, про яку ви намагалися піти, відбудеться.
 • Десна тварини — до приємної зустрічі з добре знайомою людиною.
 • Штучні ясна — вас душить самотність.
 • Штучні ясна в склянці води — до початку змін на краще.

Зйматися самолікуванням ясен

Займатися самолікуванням ясен, за сонником, обіцяє малоперспективне захоплення. Ви можете закохатися в одруженого чоловіка або взятися за провальний проект.

Інші образи сну

 • Болять ясна — досягнете поставленої мети, проте заплатите за цією своїм відпочинком і здоров’ям.
 • Випали зуби з ясен — до порожньої балаканини, яка негативно позначиться на вашій репутації.
 • Лікувати чиїсь ясна — наведете порядок у своїх справах.
 • Бачити, як колють голкою ваші ясна – вас втягнутий у вирішення чужих проблем.
 • Чіпати ясна язиком— вам не сховатися від успіху.
 • Посміхатися яснами, соромлячись цього — наяву ви страждаєте через дефект мови.
 • Чистити ясна зубною щіткою — до непроханого гостя.
Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар