Фарід: значення імені Фарід. Доля і характеристика імені

Мусульманське чоловіче ім’я Фарід можна розшифрувати як «неперевершений», «чудовий» або «особливий». Це ім’я, що має давні арабські коріння, сьогодні популярно у татар і казахів. У нього існує тотожне (парне) жіноче ім’я — Фаріда. А ось імена: Фарит, Фарий, і Фвридум можна вважати синонімічними Фаріду.

Існує й інший варіант написання імені — Фарит.
В святцях не значиться.

Вплив імені на характер і долю

З раннього дитинства Фарід вражає оточуючих своїм розумом. Він розвинений і талановитий хлопчик.

Ставши дорослим, перетворюється на прекрасного співрозмовника, вміє і логічно міркувати, і уважно слухати. Оточуючі визнають, що Фарід чудово вихований і дуже тактовний.

Фарід виправдовує цю думку ще й тим, що дуже серйозно ставиться до будь-якого завдання, нікого не підводить. Він чесний і справедливий. При цьому Фарід не лицемірить, сміливо висловлює людям в обличчя те, що думає насправді.

Володарі цього імені, народжені в зимові місяці, відрізняються впертістю. На жаль, але «зимові» Фаріди не завжди стримують свої негативні емоції, часто порушують дисципліну і навіть потовщують. Зазвичай вони себелюбні і егоцентричні.

А ось чоловік з таким ім’ям, що з’явився на світ восени, навпаки, спокійний та врівноважений. До його позитивних рис можна віднести: зібраність, старанність, безкорисливість. З малого віку він намагається виявляти самостійність. Осінній Фарід може при нагоді спритно схитрувати. Правда, він робить це вкрай рідко, зазвичай в тих випадках, коли сама намагається вирішити складні проблеми. Він ніколи не звернеться за допомогою, адже звик все робити сам. Втім, його працелюбність та відповідальність зазвичай не проходять даром. Єдине, чого йому трохи бракує, так це посидючості.
Фарід, народжений навесні, надзвичайно відважний. Його не зупиняють ніякі перешкоди, він починає нову справу з явним ентузіазмом. Коли щось не виходить, Фарід не впадає у відчай, а проявляє рідкісну винахідливість.
При цьому «весняний» Фарід досить суперечлива особистість. Іноді він втомлюється від спілкування і усамітнюється. Чоловік з таким ім’ям рідко ділиться своїми проблемами. Буває, що він демонструє невдоволення, незговірливість, але з віком стає м’якше, спокійніше. Насправді Фарід дуже м’який, добрий чоловік.

Обраниця Фаріда швидко навчиться ним маніпулювати, зрозумівши, що розтопити його серце допоможуть лише щирість і м’якість.
Фарід звертає увагу тільки на красунь. Вступивши в шлюб, він не зраджує дружині. Про нього говорять, як про прекрасно люблячого чоловіка, відмінного господаря.

Співробітник по імені Фарід працьовитий і відповідальний. Тільки іноді йому не вистачає завзятості, посидючості. Однак він кропіткий, обдумує кожну дрібницю. Одна з відмінних рис Фаріда — його непримиренність до найменшої несправедливості. Тому він може без вагань почати суперечку з начальством. Така поведінка може сумно позначитися на кар’єрі Фаріда, хоча про це в запалі гніву він не замислюється.

Колеги називають Фаріда «трудоголіком». Людина з таким ім’ям вміє працювати з документами. Але він часто захоплюється, переключається з однієї задачі на іншу.

Тільки рішучість і винахідливість рятують його в критичних ситуаціях.
Фарід бажаний гість у будь-якій компанії. Він чудовий оповідач. Від природи Фарід — психолог. Він відчуває людей, вміє аналізувати і завжди відкритий для нових знайомств. Хоча навіть зі старими приятелями він рідко буває відвертий і розмовляє на священні теми.

Фарід — спортсмен, він завжди в чудовій фізичній формі.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар